• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@st2 ty si ako ja :grinning: ja ešte aj teraz rozmýšlam ako sa mu vodí a na dialku sa s ním rozprávam :grinning: :grinning:
1. apr 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 a co povedal?postara? :grinning: :grinning: No dufam,ze vam roznesiem virus.Neviem ci mam testovat,bojim sa ze tam nenajdem to co chcem. :slight_smile: A koli sviatkom idem az 11.4. na krv.No a vcera skoro cele poobedie ma velakrat tak pichlo v podbrusku.Dufam,ze to bolo dobre znamenie.Jaj baby ja neviem co urobim ked sa to nepodari.Viem ze mam mysliet pozitivne ale aj tuto otazku si treba polozit.Strasne sa bojiiiim.
1. apr 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 ani nevies ako ti zavidim. ale v dobrom. ja este stale mrchu nemam, cize ked pride tak zacinam aj ja. uz sme sa rozhodli. alebo ze by neprisla? asi by som sa zblaznila :grinning: takze ked pridem domov, uz tu bude napisane co a ako ok? ozaj, staci mi urobit si to preoperacne az tesne pred odberom ci sa dlho caka na vysledky z krvi?
1. apr 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka nooo vsak mame 6 mrazacikov tak este oddychuju :slight_smile: no ale doma je doma uz mi je smutno za manzelom zaspavat sama som neni zvyknuta :wink:
1. apr 2012 o 12:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 dakujem aj ja ti budem drazat palceky nech to dobre dopadne a neh si tehu :slight_smile:
1. apr 2012 o 12:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa ja ked spim sama, tak si nahrniem jeho pyzamo pod hlavu a fetujem :sweat_smile:
1. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka :wink: ja som si robila predoperačné 3 dni pred odberom :wink: v ten den boli aj vysledky :slight_smile: ale tie odbery čo budete potebovať ty aj s mm krv na HIV to si spravte skor,lebo my sme mali vysledky za tyžden :wink:
1. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 :grinning: áno povedal,že budem sa o neho starať :grinning: moja ty si to napísala ako keby si nám chcela poslať nejaký zlý vírus,,že roznesiem vám vírus :grinning: :grinning: ja sa budem tiež báť testovať,tak neviem teraz či budem,,alebo ma to chytí na poslednú chvíľu :slight_smile: to pichanie v podbrušku je dobré znamenia,,tak báť sa testovať nemusíš :slight_smile:
1. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no tak pri pisani sa trosku tie vety vmyju do seba.Zle virusi nechcem poslat.Len ak tak tie najlepsie. :slight_smile: Na testovanie je este aj tak skoro.Dnes som len siesty den od ET. Uvidim dokedy to vydrzim. :grinning:
1. apr 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina81 :grinning:
niektoré majú už aj na 8 den ducha :wink: bože ja už teraz stresujem,či budem alebo nebudem testovať :confused: ty si asi na tom rovnako :grinning:
1. apr 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 na HIV? a to im bude naco? cize mam ist za obvodnou a tam jej povedat co? ci mi mali dat nejaky papier vo ferti? mam povedat ze chcem podoperacne na ivf a aj na hiv?
1. apr 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ahoj,ja som bola na prvom IVF a z toho máme dvojročnú dcérku. Potom som bola na KET,to nám nevyšlo a na druhom IVF,tam sme mali tiež len jedno embryo a nepodarilo sa. Takže toto bolo tretie IVF a tiež bolo iba jedno.
@kristina81 ahoj,mala som nejaké kŕče aj bolesti,ale to som nevedela identifikovať ako tehotenské bolesti, ale boleli ma prsia a to pri mrche nemávam :slight_smile: , pri mojom prvom IVF som vôbec netestovala a počkala som do krvi, ostatné som vždy :slight_smile: testovala , tak si myslím, že je to jedno. :wink:
1. apr 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 ale tak super, ze to vyslo aj ked po nejakych nezdaroch. teraz sa uz len tesit na dobry a stastny koniec :wink:
1. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 Veľmi pekne ďakujem za vybavenie :slight_smile: a strašne budem na vás zajtra myslieť. Ničoho sa neboj a mysli len na pekné veci. V utorok idem na krvičku a za šesť dní na sono, aby sme videli srdiečko :slight_smile: našej fazuľke :slight_smile:
1. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvia545 aha, uz som to nasla. a nasla som aj ze je to sucast predop. vysetrenia krvi. tak tam asi skocim tento tyzden. kolko mozu byt stare? tak 2tyzdne podla mna hej
1. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 ja si zas uz nepamatam ci som neake mala pri synovi lebo to uz bolo pred 14-timi rokmi.Takze co su tehotenske bolesti neviem.Mna prsia bolia vzdy pred ms.No nezostava mi nic ine len cakat a dufat. :slight_smile: A prajem vela zdravia. :wink:
1. apr 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no ani nehovor.No ak nedojde ms cez tyzden lebo dostat by som mala v stredu podla normalu,tak mozno cez vikend skusim test. :slight_smile: Ale to bude dlhy tyzden.
1. apr 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 silno drzim palce a vsetko nech sa pekne uhniezdi a budem na tebe pondelok mysliet :wink:
1. apr 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mam jednu otazku je vobec nejaky rozdiel medzi alchemilkou obycajnou a alchemilkou zltozelenou, asi len v tom pomenovani nie, ci? :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ ucinok neviem ci je iny ale mne chutovo boli odlisne.Ja som ani nevedela,ze su z toho dva druhy len pri kupovani som na to prisla.Raz som kupovala v inej lekarni a tam mi dala len alchemilku a nie tu zltozelenu.Takze ja som pila obidve. :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka v centre ti dá dr.papier ako odporúčanie svojmu obvodnému na predoperačné a tam bude napísané aj to HIV a ešte iné choroby :slight_smile: teraz može byť preodperačné staré mesiac,,tak nám vravel dr. :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 nemáš začo,,rada som to spravila :slight_smile: :wink: myslím na pekné veci a už sa sním aj teraz rozprávam,,aj ked zatiaľ na diaľku,,ale zajtra ho už budem mať pekne v brušku :slight_smile: a budem sa sním rozprávať celý den :slight_smile: držím palce nech je HCG vysokééé aj na dvojky :slight_smile: :wink:
1. apr 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 ja som tiež tak testovala,ked mi neprišla ms na ten den,kedy mala,tak na druhý den som testla :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ dakujeeem :wink: drž sííílno aj na nohách :grinning: :slight_smile:
1. apr 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545 a super akoze. mne zas nic nepovedal. mam si prist po lieky a to mi chce akoze az vtedy dat? a co som superman? no zajtra volam a ked tak poslem manzu pre to :slight_smile: a vdaka a nehnevaj sa ze ta otravujem takymi sprostymi otazkami :wink: pekny vecer
1. apr 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prepacte, ze vam sem vstupujem, mam jednu otazku, ktora ma uz trapi. Stimujem dlhy protokol, zacala som 25 den cyklu, dnes je 32.den a ms nikde, normalne mam pravidelny 28. dnovy cyklus..tehotenstvo je vylucene..uzivam diphereline. Mate s tym skusenosti? bojim sa ze mi zastavia ivf :frowning2:
1. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 na dnes moc silno držím palce :slight_smile:
2. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina81 aj ja sa bojim ...aspon niesi sama...
2. apr 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ana79 a ako sa mas?Ja som dnes rano krvacala ale odvtedy nic. :frowning2: Neviem ci mam volat alebo este pockat. :frowning2: Ja ani nechcem pomysliet na to najhorsie. :frowning2:
2. apr 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 no ja sam fajn...je mi ta divne...vselijako...mozno to bude ranajkami...daka som unavena...no ,ale musim s vzchopit idem za hodinku na rehabilitaciu snad mi cerstvy vzduch pomoze...a este krvacas ci to bolo len take,ze fliacik? a koniec test si si nerobila..mna to laka ale neviem ...este je aj tak skoro...tento tyzden by som mala dostat ms dufam ,ze ju nedostnem...resp. nechcem dostat...
2. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok