Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
1. apr 2012

@st2 ty si ako ja 😀 ja ešte aj teraz rozmýšlam ako sa mu vodí a na dialku sa s ním rozprávam 😀 😀

kristina81
1. apr 2012

@silvia545 a co povedal?postara? 😀 😀 No dufam,ze vam roznesiem virus.Neviem ci mam testovat,bojim sa ze tam nenajdem to co chcem. 🙂 A koli sviatkom idem az 11.4. na krv.No a vcera skoro cele poobedie ma velakrat tak pichlo v podbrusku.Dufam,ze to bolo dobre znamenie.Jaj baby ja neviem co urobim ked sa to nepodari.Viem ze mam mysliet pozitivne ale aj tuto otazku si treba polozit.Strasne sa bojiiiim.

lienkalienocka
1. apr 2012

@silvia545 ani nevies ako ti zavidim. ale v dobrom. ja este stale mrchu nemam, cize ked pride tak zacinam aj ja. uz sme sa rozhodli. alebo ze by neprisla? asi by som sa zblaznila 😀 takze ked pridem domov, uz tu bude napisane co a ako ok? ozaj, staci mi urobit si to preoperacne az tesne pred odberom ci sa dlho caka na vysledky z krvi?

barbadossa
1. apr 2012

@lienkalienocka nooo vsak mame 6 mrazacikov tak este oddychuju 🙂 no ale doma je doma uz mi je smutno za manzelom zaspavat sama som neni zvyknuta 😉

barbadossa
1. apr 2012

@silvia545 dakujem aj ja ti budem drazat palceky nech to dobre dopadne a neh si tehu 🙂

lienkalienocka
1. apr 2012

@barbadossa ja ked spim sama, tak si nahrniem jeho pyzamo pod hlavu a fetujem 😅

silvia545
1. apr 2012

@lienkalienocka 😉 ja som si robila predoperačné 3 dni pred odberom 😉 v ten den boli aj vysledky 🙂 ale tie odbery čo budete potebovať ty aj s mm krv na HIV to si spravte skor,lebo my sme mali vysledky za tyžden 😉

silvia545
1. apr 2012

@kristina81 😀 áno povedal,že budem sa o neho starať 😀 moja ty si to napísala ako keby si nám chcela poslať nejaký zlý vírus,,že roznesiem vám vírus 😀 😀 ja sa budem tiež báť testovať,tak neviem teraz či budem,,alebo ma to chytí na poslednú chvíľu 🙂 to pichanie v podbrušku je dobré znamenia,,tak báť sa testovať nemusíš 🙂

kristina81
1. apr 2012

@silvia545 no tak pri pisani sa trosku tie vety vmyju do seba.Zle virusi nechcem poslat.Len ak tak tie najlepsie. 🙂 Na testovanie je este aj tak skoro.Dnes som len siesty den od ET. Uvidim dokedy to vydrzim. 😀

silvia545
1. apr 2012

@kristina81 😀
niektoré majú už aj na 8 den ducha 😉 bože ja už teraz stresujem,či budem alebo nebudem testovať 😕 ty si asi na tom rovnako 😀

lienkalienocka
1. apr 2012

@silvia545 na HIV? a to im bude naco? cize mam ist za obvodnou a tam jej povedat co? ci mi mali dat nejaky papier vo ferti? mam povedat ze chcem podoperacne na ivf a aj na hiv?

leon123
1. apr 2012

@lienkalienocka ahoj,ja som bola na prvom IVF a z toho máme dvojročnú dcérku. Potom som bola na KET,to nám nevyšlo a na druhom IVF,tam sme mali tiež len jedno embryo a nepodarilo sa. Takže toto bolo tretie IVF a tiež bolo iba jedno.
@kristina81 ahoj,mala som nejaké kŕče aj bolesti,ale to som nevedela identifikovať ako tehotenské bolesti, ale boleli ma prsia a to pri mrche nemávam 🙂 , pri mojom prvom IVF som vôbec netestovala a počkala som do krvi, ostatné som vždy 🙂 testovala , tak si myslím, že je to jedno. 😉

lienkalienocka
1. apr 2012

@leon123 ale tak super, ze to vyslo aj ked po nejakych nezdaroch. teraz sa uz len tesit na dobry a stastny koniec 😉

leon123
1. apr 2012

@silvia545 Veľmi pekne ďakujem za vybavenie 🙂 a strašne budem na vás zajtra myslieť. Ničoho sa neboj a mysli len na pekné veci. V utorok idem na krvičku a za šesť dní na sono, aby sme videli srdiečko 🙂 našej fazuľke 🙂

lienkalienocka
1. apr 2012

@silvia545 aha, uz som to nasla. a nasla som aj ze je to sucast predop. vysetrenia krvi. tak tam asi skocim tento tyzden. kolko mozu byt stare? tak 2tyzdne podla mna hej

kristina81
1. apr 2012

@leon123 ja si zas uz nepamatam ci som neake mala pri synovi lebo to uz bolo pred 14-timi rokmi.Takze co su tehotenske bolesti neviem.Mna prsia bolia vzdy pred ms.No nezostava mi nic ine len cakat a dufat. 🙂 A prajem vela zdravia. 😉

kristina81
1. apr 2012

@silvia545 no ani nehovor.No ak nedojde ms cez tyzden lebo dostat by som mala v stredu podla normalu,tak mozno cez vikend skusim test. 🙂 Ale to bude dlhy tyzden.

dorotka_
1. apr 2012

@silvia545 silno drzim palce a vsetko nech sa pekne uhniezdi a budem na tebe pondelok mysliet 😉

dorotka_
1. apr 2012

baby mam jednu otazku je vobec nejaky rozdiel medzi alchemilkou obycajnou a alchemilkou zltozelenou, asi len v tom pomenovani nie, ci? 🙂

kristina81
1. apr 2012

@dorotka_ ucinok neviem ci je iny ale mne chutovo boli odlisne.Ja som ani nevedela,ze su z toho dva druhy len pri kupovani som na to prisla.Raz som kupovala v inej lekarni a tam mi dala len alchemilku a nie tu zltozelenu.Takze ja som pila obidve. 🙂

silvia545
1. apr 2012

@lienkalienocka v centre ti dá dr.papier ako odporúčanie svojmu obvodnému na predoperačné a tam bude napísané aj to HIV a ešte iné choroby 🙂 teraz može byť preodperačné staré mesiac,,tak nám vravel dr. 🙂

silvia545
1. apr 2012

@leon123 nemáš začo,,rada som to spravila 🙂 😉 myslím na pekné veci a už sa sním aj teraz rozprávam,,aj ked zatiaľ na diaľku,,ale zajtra ho už budem mať pekne v brušku 🙂 a budem sa sním rozprávať celý den 🙂 držím palce nech je HCG vysokééé aj na dvojky 🙂 😉

silvia545
1. apr 2012

@kristina81 ja som tiež tak testovala,ked mi neprišla ms na ten den,kedy mala,tak na druhý den som testla 🙂

silvia545
1. apr 2012

@dorotka_ dakujeeem 😉 drž sííílno aj na nohách 😀 🙂

lienkalienocka
1. apr 2012

@silvia545 a super akoze. mne zas nic nepovedal. mam si prist po lieky a to mi chce akoze az vtedy dat? a co som superman? no zajtra volam a ked tak poslem manzu pre to 🙂 a vdaka a nehnevaj sa ze ta otravujem takymi sprostymi otazkami 😉 pekny vecer

jomini
1. apr 2012

ahojte, prepacte, ze vam sem vstupujem, mam jednu otazku, ktora ma uz trapi. Stimujem dlhy protokol, zacala som 25 den cyklu, dnes je 32.den a ms nikde, normalne mam pravidelny 28. dnovy cyklus..tehotenstvo je vylucene..uzivam diphereline. Mate s tym skusenosti? bojim sa ze mi zastavia ivf ☹

evickav
2. apr 2012

@silvia545 na dnes moc silno držím palce 🙂

ana79
2. apr 2012

@kristina81 aj ja sa bojim ...aspon niesi sama...

kristina81
2. apr 2012

@ana79 a ako sa mas?Ja som dnes rano krvacala ale odvtedy nic. ☹ Neviem ci mam volat alebo este pockat. ☹ Ja ani nechcem pomysliet na to najhorsie. ☹

ana79
2. apr 2012

@kristina81 no ja sam fajn...je mi ta divne...vselijako...mozno to bude ranajkami...daka som unavena...no ,ale musim s vzchopit idem za hodinku na rehabilitaciu snad mi cerstvy vzduch pomoze...a este krvacas ci to bolo len take,ze fliacik? a koniec test si si nerobila..mna to laka ale neviem ...este je aj tak skoro...tento tyzden by som mala dostat ms dufam ,ze ju nedostnem...resp. nechcem dostat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre