Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
16. apr 2012

@ria191 toto bol náš posledný pokus hrad.poisťovnou ☹ neviem,čo bude dalej 😢 😢

ria191
16. apr 2012

@silvia545 fúha to som nevedela PREPÁČ.

kamilkanr
16. apr 2012

@silvia545 je mi to luto. Keby sa to dalo, tak ti dam moj pokus.
Mrzi ma, ze aj vo FC robia veci koli vyssim statistikam. Na jednej strane som im vdacna, za nasu babu, ale na druhej strane ma uz asi 2 tyzdne ma sere, ze robia zenam zbytocne nadeje a uz pri vklade vedia, ze z toho nic nebude. Mne sa to stalo pri 1.IVF a aby sme zaplatili SPF, tak som mala vklad aj ked sa vajicko dalej nedelilo.

kamilkanr
16. apr 2012

@lienkalienocka teraz sa daj do poriadku a o 2 mesiace, sup na KET.
Wejbynka bude prva a potom sa to uz pohne

lienkalienocka
16. apr 2012

@kamilkanr ahoj, v juli maju zatvorene, cize august 🙂 sak dnes uz normalne beham, len sadnut si poriadne nemoze, picha ma to az v oblickach 😉 zajtra to v praci rozchodim dufam 🙂

mirka5
16. apr 2012

@silvia545 Silvi, je mi to velmi luto ☹ drzala som ti palce, nevzdavaj to 🙂

silvia545
16. apr 2012

@kamilkanr dakujem ☹ mna sa tiež ešte pred vkladom pytali,či nechcem to lepidielko,,ja že nie 😖 ale mala som už taký nie dobrý pocit hned pri vklade 😒 aj dr.bol taký iný ako predtym,ked som mala vklad,,rychlo to odbavil,,myslím vklad a to embryjko ukázali tak,že asi ani sekunda neprešla a nič sme na obrazovke nevideli,len sa tam niečo mihlo a hned to bolo preč 😒 skrátka to embryjko sme ani nevideli ☹ ešte aj mm povedal,že tentokrát to nejako odflákli,ešte aj sestrička povedala videli ste???to bolo embryjko,,no ale bohužiaľ nič sme nevideli ☹ 😖 predtym nám pekne dr ukázal embryjko,,aj počítal kolko je bunkové,,srandoval a teraz nič ☹ vedel už dopredu aký bude výsledok,,lebo ked sme odchádzali z vkladu,tak povedal,počkáme si na vysledok a pri negatívnom sa dohodneme ako dalej 😢

silvia545
16. apr 2012

@mirka5 dakujem ☹ neviem,kolko to potrvá,kym sa z tohto spamatám ☹ po synčekovy,ked nám zomrel,som sa z toho ťažko dostávala,ale som si povedala vtedy,že sa musím premocť,a skúsiť ešte 1 pokus,čo máme a ten nám prave teraz nevyšiel 😢 😢

kamilkanr
16. apr 2012

@silvia545 uz ked si bola na vklad, tak aj ja som vedela, ze to je zbytocne sa tesit, lebo som vypositala, ze na tolky den ma mat viac buniek. Bodaj by sa aj vam podarilo prirodzene, ako tu pisala Luga. 😎

silvia545
16. apr 2012

@kamilkanr prirodzene to nepojde,,mám odumreté vajíčkovody a mm má nepohyblivé sperm. ☹ vidíš moja,,ony vedia výsledok dopredu a my sa zbytočne tešíme ☹

kamilkanr
16. apr 2012

@silvia545 tak to ma skutocne mrzi ☹

barbadossa
16. apr 2012

@lienkalienocka aa tak pekna urodicka 😉 tak nech mate co najviac snehuliacikov a nech je medzi nimi to prave 🙂 pocuj tebe Pinter neodporucal mat hned dvojicky?

barbadossa
16. apr 2012

@silvia545 je mi to luto ☹

lienkalienocka
16. apr 2012

@barbadossa urcite tam budu tie dve prave. nie, nehovoril mi. len hovoril, ze vkladaju najviac dve, ako kto chce. tebe to povedal? a dakujem 😉

evickav
16. apr 2012

@silvia545 strašne ma to mrzí ☹ ,,, ešte dnes ráno po odbere som si hneď na teba myslela, že či je všetko v poriadku,,, ja som to zažila 3x po sebe,,, úplne presne viem ako sa cítiš ☹ ,,,
inak mne dr. v repromede povedala,že oni lepodielko už nedávajú,že sa to vôbec neosvedčilo,,, tak mi to pripadá,že sú tam vo všetkom tak trochu popredu,,, ja budem zajtra volať,aké boli vajíčka a či sa oplodnili,,, odobrali mi 4,,, ak bude všetko ok,tak vklad buď v stredu alebo po PK v sobotu,,,
držkám ti palce,nech nájdeš čím skôr silu bojovať ďalej

dorotka_
16. apr 2012

@silvia545 aj mne je to velmi luto tak som verila ze ty to prelomis, posielam ti jedno velke objatie

dorotka_
16. apr 2012

@kamilkanr tak to by som do nich nepovedala, vyzeralo to ze oni taky nie su, to uz naozaj sa na nikoho nemoze clovek spolahnut ☹

barbadossa
16. apr 2012

@lienkalienocka no mne hej koli tomu ze pri stimulacii budem mat hyperstimulaciu a tak stale rozmyslam ci dve vajka vlozit alebo jedno 😖

ana79
16. apr 2012

@silvia545 ahojcek to je mi luto aj ja som verila,ze by to mohlo byt este pozitivne...skoda velika....tesila som sa ,ze apson ty budes tehu a predsa nie uz si 3tia v poradia co si tu pisme ,ze sme mali et po sebe...akosi sa im vo fc v poslednom case nedari...aj ja som mala pocit,ze sa doki dako ponahlal s tym vkladom tiez som na obrazovke nic nevidela...

kristina81
16. apr 2012

Asi to tak vyzera zienky,ze vsetky klinyky su len a len o peniazoch a nie o tom aby nam pomohli.Ja po mojom neuspechu som v ivf prestala maximalne verit.Cim viac negativnych vysledkov tu citam,tym som viac znechutena a nestastna.Mne priatel este na zaciatku hovoril,ze uvidis nepodari sa to na prvy krat lebo tak nebudu moct poistovnu oberat o peniaze.Mozno aj mal pravdu.Ale tak za kym do zadku treba ist aby nam pomohli?????

luga
16. apr 2012

@silvia545 ☹ ..... velmi vela sil zelam 😔 ... tak som dufala....

wejbynka
16. apr 2012

@barbadossa noo ved mi hovor , hmm ty budes od zaciatku doma?..na pn?...ja neplanujem ani po vklade na druhy den pekne pojdem pracovat doma by som sa zblaznila, hlavne by som myslela ze co ak, a v robote pridem aspon na ine myslienky:D......my mame zmrazenych 14. ale dufam ze vyuzijeme iba dve🙂

wejbynka
16. apr 2012

@lienkalienocka kto ma dovcu???.....ako ferti v juli nerobi??.....to vazneee to je dost divneee nieee ako potom budu baby stimulkovat ci ako?

barbadossa
17. apr 2012

@wejbynka ajaj tak to mate pekne cislo 🙂 no ja pracujem ako sestricka na internom odd a tam sa natahovat s pacientami a sters veliky to ja nebudem riskovat a ti ozaty keby si vedela jak vystarajaju....... ja som bola aj teraz pred odberom doma neriskovala som ze mi popraskaju foliky 🙂

barbadossa
17. apr 2012

no bohuzial dnes je to tak ze chce kazdy len a len hrabat peniaze .......a trpi hlavne clovek ktory vklada doveru ze mu pomozu je to smutne 😒

larati
17. apr 2012

ahoj kristina, plne s tebou suhlasim. ja som pocula od svojej polovicky presne to iste....biznis na ludskom stasti a nestasti.....@kristina81

amiruska
17. apr 2012

@silvia545 Jaj, tak mi je ľúto. Tak som tomu verila, že sa Vám to podarí a konečne sa ti splní sen. Neviem, čo sa deje vo Ferti, ale fakt majú samé neúspechy, tak rada by som čítala už aj o podarených vkladoch a tehotenstvách. Dúfam, že nájdete nejakú možnosť na ďalší pokus. Tebe to fakt doprajem, lebo život sa s tebou nemaznal, a namiesto anjelíčka by ti mal poslať zdravučké bábo na svet. Drž sa!!!

leontinka27
17. apr 2012

Baby vo Ferticentre maju cely jul a aj v auguste dovolenku, stimuluju len baby co zacnu 5.6. potom az v auguste. takze mam stratu 4 mesiace lebo zrovna teraz mi to nevychadza. s tymi neuspechmi ma dost zarazate ze sa nedari.......fakt su vsetci len za peniaze. a ozaj este ked som tam bola naposledy doki mi povedal ze to vyzera tak ze sa uplne zastavi preplacanie ivf.ale ze to zavisi aj od tejto vlady.......

silvia545
17. apr 2012

Ahojte baby 😉 dakujem Vám veľmi za podporu,ktorú mi dávate a aj za pokusy,ktoré by ste mi dali,keby sa to dalo 😉 včera som to potom už nejako asi nezvládla a psychika išla som nou dolu po tom neúspechu ☹ a hlavne ked mi prišlo veľmi lúto za mojim synčekom,ktorý by mal onedlho 1 ročik 😢 😢 som si predstavovala,že nám tu mohol pobehovať po dome 😢 😢 nejako to všetko na mna doľahlo a večer som musela ísť na pohotovosť,,dali mi nejakú injekciu na ukľudnenie,,ani neviem,čo to bolo,,pretože som pomaly ani nevnímala,,bolo mi veľmi zle,vracala som a srdce bilo o 106 😢 😢 myslela som,že sa psychicky zrútim ☹ budem sa musieť dať nejako dokopy,,ešte mám prísť na kontrolu po ms,či mi tam niečo nezostalo ☹ ☹ a že potom sa dohodneme s dr.ako dalej ☹ ani sama neviem,čo bude dalej 😢 😢 dakujem Vám babule ešte raz 😉 a Vám baby,čo stimulujete a čakáte na vklad silno držím palce,aby ste konečne prelomili ten neúspech,ktorý tu je a dočkali sa svojich detičiek 🙂

leontinka27
17. apr 2012

@silvia545 nevzdavaj to a bojuj. uvidis ze aj zazraky sa deju. mozno sa nieco stane a ty pojdes na dalsie ivf kedze prirodzene to asi nepojde. ja viem vsetko je o tych peniazoch.ale uvidis chce to cas a cas ukaze a vyrieši.drz sa a bojuj..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre