• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@wejbynka ajaj, práve toho som sa bála, ze to budú vlastne az tri mrchy.... a vraj FC má v júli dovcu, takze na mna dolieha casový stres a nepredpokladám, ze to stihnem....mrchy budú zrejme meskat (uz teraz na net tlacím, aby prisli vcas) - to je presne o tom, ked nieco velmi chceme.... preco musí byt FC iné? vsade inde je KET mozný uz v dalsom cykle....takze Tebe sa to uz blízi? jéjda, tak to ti fakt len a len v dobrom závidím - a sa tesím, ako budes priebezne informovat o tom, co nás caká týzden po týzdni pocas tehotenstva - to aby som ja uz potom bola pripravená:slight_smile:
@kvetinkatn tak to je krásna správa....velká vdaka.... a je to naozaj zázrak, ze ti to tak krásne vyslo, ale ono to vlastne len naplnilo samotnú podstatu, lebo mat bábo je zázrak a zázracný dar....nech sa vám velmi darí
4. máj 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkatn ahoj, prepac ze sa pytam ake mas pls alebo ake si mala po ket lieky a davkovanie?dakujem a este jedna otazocka, nemala si na zaciatku ziadne problemy, myslim tym spinenie
4. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larati ahoooj , to zalezi od poctu folikulov takze tazko povedat:slight_smile:....ale davaju aj kratky aj dlhy a za dlhy sa hlavne neplati:slight_smile:
4. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska74 mala som estrofen 1g 3x1 a utrogestan 3x2 (dúfam, že si dobre spomínam), špinenie som pri druhom nemala ale pri prvom som krvácala asi v 6 týždni - to sa doktori zhodli, že asi odišlo to druhé embryo.
4. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka a neskúsiš agolutin, konskú dávku? Aby mrcha nemeškala? Ja som druhé ket absolvovala tiež v časovom strese, odchádzala som 19.12. posledná z centra v piatok pred ich dovolenkou a tiež to vyšlo len tak tak, lebo mne pomaly rastie sliznica... a vyšlo to, skoro na dvojičky .:slight_smile:
4. máj 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basena001 neboj aj Tebe to vyjde :slight_smile: hlavne sa treba myslieť pozitívne (ja viem, že je to ťažké) o mne aj kamošky hovoria, že to bola podstata úspechu-pozitívne myslenie, ja som to nikdy nebrala nejako kŕčovito, nikdy som si nerobila ani tehu test, zakaždým som počkala na výsledky z krvi a potom sa vytešovala :slight_smile:
4. máj 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basena001 nooo hej hej maju dovolenku mesiac bohuzial vela bab bude teraz cakat aj na august:(....ale tak zasaaa oplati sa cakat......noo ved to je to, ze fc je ine uplne vovsetkom, kvoli tomu ze aby sa telo vycistilo od tych hormonov a aby si aspon chvilku bola cistaaaa, lebo pred vkladom musis brat hormony vies?:slight_smile:ty si brala v centre estrofem pred vkladom??....jasne jasne blizi 8.5 idem na sono a tam mi pinto povie ci je vsetko ok a pripravene na vklad:slight_smile::slight_smile:jasneee budem silno pisat a kazdej z vas radit:slight_smile:...velmi sa na to tesim:slight_smile::slight_smile:...jej
4. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkatn agolutin?...a to je naco?...mne uz akurat dnes skoncila mrcha a beriem estrofem na bliziaci sa ket:slight_smile:
4. máj 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa na kolienko pod sukienku :slight_smile: ja tiez ked pozeram jak puk, tak ze napisem vam to? :grinning:
@kvetinkatn jej to je pekne, ze vam to takto vyslo. budeme vas dufam nasledovat :sweat_smile:
4. máj 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larati , skor len kratky - gonal, merional
4. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ja uz od dnesneho dna mam u seba dvoch drobcov vlozenych jedna bola v stadiu blastula a druha morula tak verim ze sa im u mna bude pacit pekne sa zahniezdia a o 14 dni bude krv pozitivna, inac to ani nemoze byt kedze som tento maj tehototna som sa rozhodla :grinning: a wejbynka sa rychlo ku mne pridaj ako ku cakatelke :wink: a samozrejme potom budeme pekne tehu a to pridanie plati aj pre ostatne
4. máj 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dorotka_ ahoj. gratulujem a drzim palce :wink: takze uz budeme vediet viac o KET. mozem sa spytat? kedy ti ich rozmrazili? tesne pred vlozenim? alebo este skor? zatial mi nevedel nik povedat :slight_smile:
4. máj 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wejbynka tak za chvilu budes tehu a ja ta budem nasledovat :wink:
4. máj 2012 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka radsej na papieri ako zabudnut nie :grinning:
4. máj 2012 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ držím palce, aby sa pekne u teba zabývali :slight_smile:
4. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa no dorotka nas uz moze o niecom informovat :wink:
4. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienkalienocka tak bezne ich rozmrazuju az vtedy ked prides do FC cize v den vkladu, hned ich daju na rozmrazenie ako dorazite do FC, v mojom pripade ich rozmrazovali az ked sa podarilo dr. zaviest ten kateter ci co toje :slight_smile: sme tam vsetci cakali co povie embryolog ci su ok teda ci prezili :slight_smile:
4. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka kludne sa pytaj a na co viem ti odpoviem :grinning:
4. máj 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkatn no davkovanie je presne ako si pisala ja som po KET a mam ho tiez tak estrofen 3x1 a utrogestan 3x2
4. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ jeeeej to silnooo gratulujem a teraz sup sup oddychovat a minimalne tyzden sa tu neukazuj)..nech sa zbytocne nestresujes, inak tieto nazvy mi vobec ni nehovoria, to je dobre alebo zle ked su v tych stadiach ake by mali byt teda v akom stadiu su najlepsie a najväcisa sanca na uchytenie??:slight_smile:taaak ja sa k tebe siiilno pridaaam buduci tyyyzden:slight_smile:).....velmi sa na to tesiiiim:slight_smile:...silno drzim palec a vela vele pozitivnej enegrieee posielam:slight_smile:
4. máj 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wejbynka ty si tam písala niečo, že Ti mešká mrcha, agolutin si dávam na to, aby prišla načas, aby som vedela, že keď ho pichnem tak príde za týždeň a nemusím čakať na meškajúcu mrchu :slight_smile:
5. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boska74 mala som estrofen 3x1 a utrogestan 3x2, špinenie som mala pri prvom, teda skôr krvácanie, ale to sa doktori zhodli, že odišlo to druhé embryo...
5. máj 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ určite budeš tehotná :slight_smile: teda už si mne vždy doktor povedal a odteraz ste tehotná a tak to aj bolo :slight_smile:
5. máj 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby dnes som po 8dnoch dostala zase mrchu :angry: je mozne ze sa este telo zbavuje hormonov zo stimulky?? :unamused: zase sa mi posuva KET mna asi porazi ja sa snad k to u ani nedostanem :unamused:
5. máj 2012 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ hej, uz si vlastne spominam, sme sa bavili, ze budes cakat na koze :wink: ten utrogestan sa vklada ci zapija? a kolko budes este doma? :slight_smile: pekne na vikend ti to vyslo :wink: tak sup oddychovat a ako pisala wejbynka, tak sa tu neukazuj! :wink: len s pozitivnym vysledkom :slight_smile:
5. máj 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvetinkatn Ahojte kočky, pridám sa k vám a chcem sa spýtať, ako ste spokojné s vaším centrom, hlavne konzultácie na začiatku a sledovanie celkového zdravotného stavu, zákroky, díky moc za radu
5. máj 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso ja som maximálne spokojná, jeden doktor-všetko dobre vysvetlí, milí personál, sestričky sú super, príjemné prostredie. Mne bolo odporučené u nás v TN v antisterilnej poradni. Mne sa páči, že keď musia mraziť, tak mrazia až 4-5 dňové embryá alebo aké je to štádium :slight_smile: čo v iných centrách ako hovorí doktor hádžu do mrazáka už 2dňové, aby si spravili čiaročku:slight_smile:
6. máj 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa urcite to moze byt s toho mne po OPU chodila mrcha ako sa jej chcelo akoze vazne sama som v tom mala salat:slight_smile:)
6. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mackaso spokojnost zatial uplna, strasne mile sestricky, dr je uplne zlaty sikovny:slight_smile:vsetko nrobia uplne tak ako maju , nic nevynechaju .... silno odporucam:slight_smile:
6. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuleee mam otazoku, pred vkladom ste aj pili alchimilkovy cajik , aj vitaminky brali femibion aj estrofem?...moze sa to vsetko kombinovat??
6. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok