• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
@dorotka_ jeeej dakujeeem ja sa ako tesim, ze si na mna dnes myslela a ze si ma prisla skontrolovat ze ako som dnes dopadla:slight_smile:ma tak to pekne potesilo:slight_smile:....je mozneee ze ked vo stvrtok pojdem na kontrolu a vsetko bude ako ma, ze bude v piatok vklaad?...co myslis?:slight_smile:
8. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka dakujeeeem, takze mozem byt celkom spokojnaaa??:slight_smile:...jasne pijem ju skoro kazdy den niekedy na nu aj zabudnem lebo uz mi ani nechutiii tak 2x za den...:slight_smile:mysli na mna vo stvrtok:slight_smile:
8. máj 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ neboj moja, urcite bolo vsetko ok, to ze ma mat 8mm to znamena ze to je to najlepsie na vklad ale ked je to aj o nieco menej neznamena ze sa nezadari.....toho sa vobec nemusis bat:slight_smile:)..vsetko je tak ako ma hlavne na toto uz voobec nemysli a mysli len na to ako im je u teba v brusko dobreee:slight_smile:myslim na teba kazdy den:slight_smile:
8. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wejbynka ani presne neviem, na co je presne dobré - prekrvuje ci co a niekde na nejakom fóre som cítala, ze v nejakom brnianskom CAR-e ho dokonca odporúcajú pocas tej stimulácie, na rast sliznice ale vraj sú na to aj nejaké stúdie.... no a ak si ho dás neskoro vecer, v dost casovom odstupe po jedle, tak aj tie 2 deci stacia na celkom dobrý výmaz mysle a vtedy vraj sliznica rastie najlesie :grinning: ale vázne, fakt épodporuje rast sliznice
8. máj 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ no, asi si to uz precítas aj s vedomím dvoch // ale z tej výsky sliznice si nerob tazkú hlavu, pri vklade predsa musel vidiet, ci postacuje, ved sa to robí pod sono kontrolou
8. máj 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@basena001 fuuuha tak do toho urcite pojdem, pojdem si kupit viiinecko:slight_smile:...a dam:slight_smile:...potom na mna mysli vo stvrtok:slight_smile:...tesim sa na to uz:slight_smile:....myslis ze ked vo stvrtok bude vsetko ok ze by mohol byt v piatok aj vklad?:slight_smile:
8. máj 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka to asi nie, lebo potom ti este nasadí utrogestan a ten sa vkladá 4-5 dní, az potom je vklad. ja som mala kontrolu na 10.den, potom 5 dní utros a vklad. ale to tých pár dní uz vydrzís, ved uz teraz si vlastne tehu, kedze tehotenstvo sa ráta od poslednej mrchy, teda si uz v 2. - 3. týzdni? :wink:
8. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka tusim sa berie 3x ale nebooj za chvilu sa to dozvies ked ho budes brat :wink: no vidis vidis mrcha jedna hnusna :slight_smile:
8. máj 2012 o 19:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka neboooj urcite dorastie a mozes sa tesit :grinning:
8. máj 2012 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@basena001 fuuuha to vazne????.....no to si ma moc nepotesila:/....ja som si myslela ze hned budem mat vklad:slight_smile:....takzeee to bude az buduci tyzden???....
8. máj 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak s tym vinom je to fakt, ze po nom pekne rastie sliznica a pekne sa prekrvi aj maternica, ja chodim do Reprofitu v Brne a tam mi to tiez odporucili, ze max 2dc vecer a to aj po transfere :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka hlavne nestresuj, mne to tiež vždy dlhšie trvalo kým narastie sliznica, chodila som na sono ak každý deň a vždy dorástla a nenútila som ju ničím :slight_smile:
8. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinkatn dakujeeeem moc akoze ja nestresujem len sa uz neviem dockat:slight_smile:))
9. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka_ neboj, vsetko bude dobre. treba hlavne verit v stastny koniec a ten pride. drz sa :slight_smile:
9. máj 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barbadossa no zachvilu... keby mi to furt niekto nepripominal tak to mozno aj prezijem. len oni vsetci v dobrom, ze ci uz nic, ze nenos to, co ak si tehotna.. myslia to dobre, ale mne to vzdy pripomenie ze este 3 MESIACE a viac :angry: ved aj tato sa ti normalne pocita nie? to bola tretia? tak uz len na sono a hups do toho :wink:
9. máj 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no ja som mala ist teraz 14 na sono a mala som zacat brat estrofen :unamused: teraz budem musiet cakat na tu najblizsiu mrchu :unamused:
9. máj 2012 o 16:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa no na sono ist mozes :grinning: estrofen take 3 tyzdne pocka. a je vlastne jedno ktory den cylku ides na sono vsak?
9. máj 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka
@barbadossa
@kvetinkatn zeny:slight_smile:...dnesnaaa kontrola dopadla supeeeer v utorok idem na KET:slight_smile:.....tesite sa so mnou?:slight_smile:...ja uz sa tak neviem dockat:slight_smile:....jaaaaaj
10. máj 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@wejbynka tešíme :slight_smile: myslíme na Teba :wink:
10. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka tak este som sem raz hodila ockom nech viem kedy mas ten stastny den, takze v utorok budes mat uz svojich bubacikov u seba, no nech sa pekne uhniezdia a neh su z nich krasne babatka :grinning: budem na teba mysliet :wink:
10. máj 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked som tu tak vas este vsetky pozdravujem a verim ze v roku 2013 bude stastne maminky :wink:
10. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wejbynka no vidis! :wink: a sliznica narastla? nehovoril ti? v utorok na teba myslim :slight_smile: a tesim sa s vami :wink:
@dorotka_ verim, ze sa to vyplni vsetkym :wink:
10. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ jeeeej dakujem ti najviac moja:}} tak som rada ze budes na mna silno mysliet a zasa ja silno myslim na teba kazdy den ze ako sa ti dari:}}}......tak ty si uz kazdu chvilku potvrdis tu tvoju krasnu novinu a ja nejaky tyzden po tebe:}
10. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka jasne jasne narastlaaaa je tusim nieco cez 8.2 mm takze narastka krasneeee....co sa velmi tesim:} mysli na mna silno ale tak do utroka je este daleko a dovtedy vas tu budem este otravovat:}}}
10. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka dala si si to vino? :wink: a do utorka este urcite podrastie :slight_smile: uz aj ja chcem :frowning2:
10. máj 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ale kdeeee:slight_smile:nedala ale dnes si dam a aj kazdy den do vkladu si daaam:slight_smile:....jasne ze podrastie az do vkladu mam brat estrofem a zajtra uz zacinam aj s utrogestanom:slight_smile:bozeee dnes bol pinto taky zlaty:slight_smile:...uplne mily bol mal super naladu:slight_smile:...asi preto ze sme boli uplne prvy:slight_smile:
10. máj 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienkalienocka
@dorotka_
@kvetinkatn
@barbadossa
@basena001 zeny mojeee pomooooc, nieco na mna lezieee....co mam robit normalne mozem lieciky??...kedze mam pred ketom neviem co si mozem dovolit brat:(
11. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka taaak, to uz ide fakt do tuheho :wink: joj, tesim sa s tebou :wink: ja som bola tiez raz prva a na mna posobil ako vzdy. asi ma na mna alergiu :grinning: hlavne to skus vylezat, a podla toho co ti je :slight_smile: nejake bylinkove cajiky si myslim ze ano a kvapky do nosa a take prkotiny tiez. ale tot iba moj nazor :wink:
11. máj 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ležať a čajíky :slight_smile:
11. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wejbynka ahoj mne hovorili, ze mozem iba paracetonika...... :wink:
11. máj 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok