Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lienkalienocka
22. okt 2012

@barbadossa to fakt? waw, nejako skoro 🙂 takze uz mas oficos vodicak 🙂 gratulujem 🙂 zostavas cele tehu doma na rizikovom?

sarasota
22. okt 2012

@barbadosa mozem sa spytat v ktorom tyzdni si?

barbadossa
23. okt 2012

@lienkalienocka no ja som sa tiez cudovala ze nejak skoro 😉 no urcite to zostanem ja sa uz do tej roboty nevratim 😉

barbadossa
23. okt 2012

@sarasota v piatom coze ? 🙂

sarasota
23. okt 2012

@barbadosa ja som 6tt+5 videli sme uz aj srdiecko budem chodit do rizikovej ambulancie.Zajtra idem na sono verim ze bude vsetko v poriadku aj ja by som chcela uz tehu knizku.Zelam bezproblemove tehulkovanie 🙂

barbadossa
23. okt 2012

@sarasota jaaj no ja trosku meskak ja 5+4 😀 neboj vsetko bude ako ma byt 😉 aj tehu knizku dostanes 🙂 ja idem o dva tyzdne na poradnu hadam aj ja uz uvidim srdiecko 😉 aj mas nejake tazkosti ?........ aj tebe prajem prijemne tehulkovanie 😉

sarasota
23. okt 2012

@barbadossa castejsie navstevujem toaletu a ked ostanem hladna tak mam taky cudny pocit v zaludku tak ho musim rychlo doplnit. To je tvoje prve Ivf?

barbadossa
23. okt 2012

@sarasota no toaleta je aj moja priorita 😉 a sem tam mi je nevolno..... ja som po druhom kete prve bolo neuspesne

sarasota
23. okt 2012

@barbadossa toto bolo nase 4 IVF v Brne Reprofite a uspesne dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

wejbynka
23. okt 2012

@barbadossa jeeej uz aj tehu knizku mate???🙂:..wooow tak to je paradicka drzim palceky nech to dotiahnete do krasneho konca a dufam ze sem este aspon zavitas niekedy kedze uz mas to kvoli comu si tu bola🙂)

barbadossa
24. okt 2012

@sarasota neboj urcite to dotiahneme do konca 🙂 a tu na slovensku si nechodila do centra? ci az na 4 pokus si sla do Brna?

barbadossa
24. okt 2012

@wejbynka neboj urcite vas tu neopustim budem zvedava ako tu napredujete 😉 a hlavne teraz mam koooooopu casu 🙂

sarasota
24. okt 2012

@barbadossa 2IVF Ferticent 1IVF Gyn fiv uz ked sme boli samoplatci tak sme si podla referencii vybrali Brno maju dobru uspesnost s IVF Soft aj to stoji menej ako tu na SK

barbadossa
25. okt 2012

@sarasota no aj ja som tak rozmyslala ze keby sa nam nepodarilo tu tak Brno len by sme museli naprv usetrit korunky 🙂

sofokleska
28. okt 2012

Ahojte baby, nestiham to tu všetko čitať. Ja sa momentalne rozhodujem medzi centrami. Ako je to vo ferti centre? čo nas čaka na prvej konzultacii, robia aj partnerovi SPG? Ako je to cenovo? uspešnosť je aka? ďakujem 🙂

sofokleska
29. okt 2012

@barbadossa
@sarasota
@wejbynka to tu nikto nie je? ☹

anta25
29. okt 2012

@sofokleska Ahoj, aj my sme sa asi pred dvoma mesiacmi rozhodovali kam ísť na 3.IVF. Vybrali sme si Ferticent.
Máme za sebou len 1.konzultáciu, kde ma vyšetrili, zobrali mi krv a partnerovi urobili SPG (SPG bol zlý, tak nás poslali
na genetiku). Neplatí sa nič, ani ICSI a PK, aj SPG sa neplatilo.KET stojí 300,- eur, ale už si nespomeniem koľko stojí zmrazenie a uskladnenie embrií.

wejbynka
29. okt 2012

@sofokleska ahoj centier je tu viac, ako sa rozhodnes je uz len na tebe, fetri je male centrum kde je skorej rodinna atmoska a istatne centra pracuju vo velkom kde je plno ludi..ja som vo fetri nadmieru spokojna🙂...na prvej konzultacii vas caka manzelov spermiogram a rozhovor s doktorom , odber krvi a steri. Cenovo je to lacnejsie ako ine centraa ci pojdes ako samoplatca alebo cez poistovnu.

sofokleska
29. okt 2012

@anta25
@wejbynka ďakujem, už máme aj termín konzultácie budúci týždeň 🙂 tak som zvedavá. Ozi kade je to bližšie, keď vystúpime na hl. stanici bo v novom meste. je to presne oproti hotela City? Paragraf davajú? bo drahý asi bude potrebovať ☹ pravdepodobne aj my budeme mať zlý SPG. Pred dvomi rokmi sme boli v ISCARE a tam nam navrhli jedine IVF, ale nedostali sem sa k tomu, kedže sme mali nečakané výdavky. Tak ideme skúsiť šťastie sem 🙂

vejvass
30. okt 2012

@sofokleska ahoj aj my sme boli v iscare pred 6-7 rokmi na prvy krat sa nam podarilo IVF ale vobec nevieme ze v com sme mali problem tak teraz som nas objednala tiez do ferti a ideme na prvu konzultaciu 6.11. tak som zvedava ty ides kedy presne?Ak skor tak daj my prosim vediet ako to tam prebieha ak pojdem prva ja tak hodim avizo tiez 😉 no urcite budu robit spermiogram lebo mi recepcna vravela ze musi mat 4 dnovu abstinenciu a mne zrejme budu odoberat asi krvicku a mozno aj dake steri no neviem.Ale chcela by som presne vediet na co sa vam brala krv a ake steri vam robili myslim naco presne viete niekto?Myslite ze vysetruju aj stitnu zlazu?

sofokleska
30. okt 2012

@vejvass ahoj my ideme 7.11, pôvodne sme mali isť aj my 6.11. ale nevyhovoval mi termin kt. bol voľný 😉 Čo sa týka abstinencie,mne povedala 3 dni 🙂 potom daj vedieť čo a ako budem držať palce 🙂

vejvass
30. okt 2012

@sofokleska tak teda ideme skor dam vediet nevies co zviknu vysetrovat na co vsetko robia testy zene ja vobec neviem co nam vsetko zistovali v iscare 😒 A preto by som chcela teraz vediet ze v com mame problem jedine co viem tak to som mala chlamydie ☹ tak nas oboch preliecili a este som mala cystu ale ostatne veci a ostatne vysledky ster a odber krvi to vobec neviem co tam vsetko zistovali neviete niektora na co to vsetko odoberaju 😉 no niaky problem sme museli mat ked sme podstupili IVF ale aky........? ☹
myslela som si ze nemozem otehotniet uz nikdy spontane tak by som to ani neriesila no naposledy sa nam to podarilo spontane zial potratila som tak preto mi to vrta hlavou alebo to bola len taka daka nahoda?

sofokleska
31. okt 2012

@vejvass fu tak to neviem...v icsare nam v prvý deň krv nebrali. akurat nas poslali len na genetiku . neboj za chvilu budeme mudrejšie 🙂

leontinka27
31. okt 2012

Ahoj Baby prosim Vas brala som gonal a zajtra si mam zacat pichat merional 3x a cetrotide 1x. prosim Vas musim si ho pichnut rano alebo do urcitej hodiny???alebo je jedno kedy si tie inekcie pichnem.pojdem si to dat pichat na pohotovost lebo sama sa neodvazim.dakuje za radu

hencidlo
31. okt 2012

@leontinka27 ahoj mne kazali pichat od 8-10hod ráno, ale ktoru hodinu si zvolis mala by si sa jej drzat 😉

leontinka27
31. okt 2012

@hencidlo a pichala si si aj gonal?a v akom case??? dakujem.pichala si si ho sama merional a cetrotide?

hencidlo
31. okt 2012

@leontinka27 ano ja som mala tiez Gonal a pichala som rano 225 prve 4dni a potom 7 dni 4x75 Merional aj Cetrotide, to som sa snazlila pichat okolo 9:30 a pichala mi to znama je sestricka, ale raz nebola dom tak som to zvladla aj sama (Gonal).

hencidlo
3. nov 2012

ahojte dievcata viete mi niektora povedat, kolko vas vyslo KET vo FC? a co vsetko ste pred Ket absolvovali, ci ste si nieco aj pichali, alebo bol len vklad. vopred dakujem za info 😉

kahlann
3. nov 2012

ahojte, ja tiez chodim fo ferti.....som po tretom IUI a zrejme je neuspesne takze ideme na IVF....viete mi poradit ako dlho trvalo kym ste sa dostali od konzultacii, schvalovani k IVF??? nemame vobec predstavu kolko to asi moze trvat......podla vsetkeho mame vysledky ok len sa nam to nedari 😒

jomini
3. nov 2012

@kahlann ahoj, sice nechodime do ferticent ale schvalovanie trva cca jeden mesiac,vzp nam poslednu ziadost schvalovala dva mesiace..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre