• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
@hencidlo dakujem, a nevies náhodou, na ktorý den jej ich vkladali?
@kamilkanr
@hencidlo baby, ste zlaté, aspon nejaká nádej:slight_smile:
13. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@basena001 na 5 den
13. nov 2012 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hadassah ahoj, nic extra som nerobila, ani oddych som nemala, piatok sme mali Ket a v sobotu uz som bola v praci, a ucila som sa na statnice, 1 den pred statnicami som sa dozvedela ze som tehotna.
14. nov 2012 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
no a je to cierne na bielom, takze 3IVF negativne :frowning2:
14. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, takze sa pripajam k vam.. 5.12. ideme na konzultaciu, vraj si mam priniest vsetko, co mi bolo vysetrovane a mangel pojde na spermos... je to celkom usmevne, nakolko mne lekar nic nevysetroval, ani hormolny mi nerobil, chce mi robit rovno prefuky.. tak som zvedava, co mi povedia..
19. nov 2012 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 nic si z toho nerob, ze nemas ziadne vysetrenia. Ja som chodila do ambulancie pre neplodne pary v NR a jedine, co mi spravili bol HP. Manzel bol 3x na smg a ani tie vysledky nam nedal. Aj napriek zlemu smg na tiez posielal na prefuky. Nastvala som sa a objednala nas do FC a tam nam pomohli. Drzim palce :- )
19. nov 2012 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilkanr dakujem :slight_smile: budem verit, ze sa to podari a ze nam pomozu.. minimalne poradia ako dalej.. :slight_smile: rada pocujem kladne reakcie na FC :slight_smile: pekny den
20. nov 2012 o 07:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky, prosim vas, nemate niekto zvysny Cetrotide 4-5 ampuliek? Je to surne. dakujem
23. nov 2012 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hencidlo ahoj aj u nas.... mate nejake zmrazene? pojdete na 4ivf?
24. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirm ahoj ano mame 4 mrazacikov :wink:
25. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hencidlo no tak to mate super:slight_smile: my len jedno, ale tak snad to dobre dopadne....
27. nov 2012 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, je to tu este "zive"?
11. dec 2012 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 asi aj ano len sa nam akosi nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hencidlo :unamused: to mi ani nevrav.. mne zacinajucej :stuck_out_tongue_closed_eyes: v januari ideme druhy krat do FC, tak som zvedava ako sa to rozbehne.. vy uz ako dlho tam chodite?
13. dec 2012 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 my sme tam boli v oktobri a nic, ale mame tam este 4 mrazacikov, tak si pojdeme asi v marci po nich :wink:
13. dec 2012 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 ahoj ahoj aj my ideme v january druhy krat na KET:slight_smile:...vy idete tiez len vkladat alebo stimulovat?
13. dec 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wejbynka nie, nie.. my sme boli len na konzultacii a uvodnych vysetreniach, mame zly spermos a mali sme si porobit este nejake vysetrenia (hlavne teda mangel) a v januari ideme na dalsi spermos, plus "potvrdenie" diagnozy a hned s podpisanymi papiermi pre poistovnu, pre preplatenie IVFka.. takze najskor zacneme az niekedy februar-marec...

@hencidlo tak to uz to klapne, uvidis.. budem drzat pasticky.. mozno aj my vtedy budeme prave nieco riesit.. ako dlho ti trvala odpoved z poistovjne, aby sa to vsetko mohlo zacat?
14. dec 2012 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cicussa21 do mesiaca, ked mali vsetky potrebne podklady :wink:
14. dec 2012 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hencidlo tak to by mohlo vyjst :slight_smile: a aj viete preco sa vam nepodarilo alebo to nikto neskumal.. ked mate este 4 mrazacikov, tak je nadej velka.. a kolko vam vkladali?
14. dec 2012 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 kukni IP :grinning:
14. dec 2012 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spytat ci neviete ako maju vo ferticentre vianocnu dovolenku a ako sa chodi na kontroly pred KET. dakujem.
14. dec 2012 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirm s tym dokedy maju dovolenku neviem poradit, ale s tym Ketkom mozno ano - ja som bola na kontrole pred ms a zaroven som si vybrala lieky (estrofem, utrogestan som mala vybraty uz pocas IVF). dokino urobil ultrazvuk a kedze vsetko bolo o.k. tak na prvy den ms som zacala jest estrofem 3x1 tbl. na 10-ty den som isla na kontrolu vysky endometria a kedze bolo o.k. na 15-sty den som mala vklad. cize som tam bola vsehovsudy 3x aj s vkladom. :wink: :slight_smile:
14. dec 2012 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 ahaaaa , takzeee este mate pred sebou nejaku tu cestu stimulku a tak::slight_smile:...tak budem drzat palceky nech to vsetko dopadne tak ako ma, my ideme na druhy ket, tak dufam ze bude vsetko v najlepsom poriadku a budeme mat babo:slight_smile:...toto je vase prve ivf?
15. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wejbynka ano, presne prve ivf.. len dufam, ze to nie je prilis dlha cesta tou stimulkou a tym vsetkym.. lebo ked som sa dozvedela, ze v brne hned na konzultacii ta vybavia vsetkych a hend na 2.den ms zacinate... tak som tam chcela hned ist,a le tak potom som si povedala, ze skusime tu a uvidime.. a dufam, ze sa zadari hend a budeme mat vytuzene mimco :slight_smile: ako dlho ste sa snazili, kym ste sli do centra?
17. dec 2012 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :wink: .............. takže som vás dočítala až dokonca, konečne :slight_smile:

@wejbynka idete až v januári, som myslela, že to už máš za sebou október-november, tak nejako ste to mali v pláne, ale načo sa stresovať pred vianocami, však? .......... držím päste aby bol január o // :wink:
17. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, my ideme tiež v januári na KET, v decembri sme to už nestihli kvôli sviatkom a dovolenkám vo FC. Už sa veľmi tešíme :slight_smile: Len veľmi dúfam, že sa embrijká v poriadku rozmrazia a potom už len budeme dúfať ...
17. dec 2012 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,prosim vas kedy mi povedia vysledok krvi na HCG? Budę to este v ten den? A asi netreba ist na lacno,vsak? :wink:
17. dec 2012 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@camelco jeeej no ahooooooooooooooj:slight_smile:...tak dlho som o tebe nepoculaa:slight_smile:...
hej hej rozmysleli sme si to a okrem toho ideme aj na silvestra na lyze a takze sme sa na to vykaslali ale 12.1 ma dojst mrcha a ideme na to:slight_smile:..
velmi sa tesimeeee takzeee silno dufam ze uz aj ja budem mat //:slight_smile:....a co vy akoo?
17. dec 2012 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicussa21 v brne to ide tak rychlo len kvoli tomu ze si tam ako samoplatca:(...tu musis cakat na schvalenie zdravot, p. ale keby ste chceli byt samoplatci tak aj tam by ste na to isli hned:slight_smile:...
vies co asi po roku a pol, do centra uz chodime tiez rok v podstate:slight_smile:...teraz sme pred druhym pokusom, ktory uz teraz musi urcite vyjst:slight_smile:...nam to dlhsie trvalo kvoli komplikaciam a tak sa vsetko muselo odkladat:slight_smile:....ale teraz je uz vsetko ok takze sa tesime na januaaar:slight_smile:
17. dec 2012 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok