Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mistisa
14. feb 2013

@skrouceninka ciiiiitam ciiitam 🙂 moja ja ti budem hrozne moc drzat palcekyyyyy a prstiiikyyyy a pestickyyyyyyy 🙂 🙂 joj to by bolo uplne super.moja sestra ked bola tehotna tak to mala tak ze si urobila test a nic bola iba jedna palicka a o tyzden neskor jej ostalo hrozne zle, vracala a tocila sa jej hlava tak si urobila druhy test a ten jej ukazal dve palice.isla na gyndosku a predstav si ze doktorka jej povedala ze konci 3 mesiac.2 mesice mala mrchu normalne az potom tretia jej nedosla.takze nic nie je stratene budem drzat palceky moc moc a kedy mas dalsiu kontrolu? 🙂 ja som tak zvedava na teba 😀

lienkalienocka
14. feb 2013

@skrouceninka tak teba chcu natahovat este tyzden? fu, to neni od nich pekne. ved si cakala dva a teraz dalej. ale hlavne ze to bude mat stastny koniec 😉 zeby to mohlo mat nieco aj s genetikou kedze to mala aj sestra.. no v kazdom pripade drzim palce. ja to mam uz za sebou 🙂 dve su pekne u mna a boli krasne 🙂

skrouceninka
15. feb 2013

@kahlann nesmis se stresovat mysli jen na pekne veci vse ma na to vliv uvidis ze vse bude vpohode 😉

skrouceninka
15. feb 2013

@mistisa to je prave to cemu veri muj doktor proto mi stale nechava leky a stale opakuje testy nasla jsem na internete vice pripadu kdy jim vychazeli jedny carky na teste dokonce hcg bylo nulove a az za nekolik tydnu jim to naskocilo ale radeji nemyslim na to ze by to byl muj pripad abych potom nebyla zklamana 😉

skrouceninka
15. feb 2013

@lienkalienocka tak ted na nic nemysli jen na krasne veci ne ze se budes rozcilovat a hlavne mi dej pak vedet moc ti preji aby ti to vyslo ja musim stale cekat do pristiho ctvrtku a potom znovu tyden ale ty se hlavne ted soustred na sebe mam te rada a ozvi se mi potom 🙂 je mozne ze je to genetikou musim to ted povedet doktorovi sama jsem to nevedela ale je mozne ze se to opravdu ukaze az pozdeji je hodne takovych pripadu pockame a uvidime no kazdopadne pocitam ze v maji jdeme pro injekce

lienkalienocka
15. feb 2013

@skrouceninka dakujem si zlata 🙂 to iste by som mohla aj ja povedat tebe. a vlastne si doma, ci pracujes? ja idem od pondelka do prace, snad mi to zbehne rychlo 🙂

skrouceninka
15. feb 2013

@lienkalienocka jsem doma nebo me minuly tyden tak boleli zada ze jsem to nevydrzela a sla k doktorovi tak me nechal doma protoze nemuzu zatim zadne leky nebo obstriky vzala jsem si praci domu a odpocivam ale moje myslenky jsou stale u toho tehotenstvi ted jsem nasla pripad holky ktere testy vychazeli negativni do 3 mesice a to cekala dvojcata stale premyslim nad tim ze co kdyz je to pravda neco maleho se tam vyviji a doktor mi vezme ty leky co potom

skrouceninka
15. feb 2013

@lienkalienocka zlatko vem si jen forum som tehotna a potom si dej aka je spolehlivost tehotenskych testov no tam je tolik prikladu ze jsem z toho uplne v soku 😨

mistisa
15. feb 2013

@skrouceninka no moja budem ti moc moc moc drzat pesticky 🙂 🙂 daj vediet potom okik? dufam ze to vyslo joj modlim sa za teba 🙂 🙂 budem ocakavat len dobre spravicky 🙂

lienkalienocka
15. feb 2013

@skrouceninka ty kokos, ja sa stale cudujem, co vsetko na svete existuje. ci su to hocijake choroby, alebo aj taketo pripady 😒 preco je to vsetko take tazke? verim, ze ti myslienky utekaju tymto smerom. podla mna, keby sa malo malicke udrzat, tak sa udrzi aj bez liekov. ked nie, tak potom nieco nebolo v poriadku. ale to nehovorim, ze je tvoj pripad. tebe to velmi prajem 🙂

skrouceninka
15. feb 2013

@mistisa neboj dam urcite vedet a dekuji ti za podporu jste tu strasne zlate holciny mam vas rada jak svoje vlastni sestricky 😵

skrouceninka
15. feb 2013

@lienkalienocka presne timto smerem se zamyslim i ja je to tak strasne tezke pro nas a pro ty co jej nechteji tak ohromne lehke to je ta nespravedlnost upsala bych dusi i dablu za miminko strasne si ton preji ale bojim se zaroven ale nevzdam to 😀

lienkalienocka
15. feb 2013

@skrouceninka to su slova do bitky! tak to ma byt 🙂 nam uz fakt zostava len nevzdat sa a bojovat 🙂

mistisa
15. feb 2013

@skrouceninka milacik neboj dokazeme to 😉 mne sa tu preto lubi lebo su tu super babenky.😉 mne to tiez pomaha hodne.i ked niekedy mam aj ja velmi slabe chvilky a tiez si poplacem ked vidim kopu stastnych mamiciek ale poviem si NIE.sme silne ZENY a my zvladneme vsetko 😉 a tie vysnivane maminky budeme 🙂 mojka sme tu jedna pre druhu kazda s takym istym cielom a psychicky si pomozeme aj o polnoci ;) taktiez ta mam rada si super a vsetky sme tu silne ;)

skrouceninka
16. feb 2013

@mistisa ja uz jsem nekdy tak v prdeli ze si musim poplakat ale v jednom mas pravdu my zeny jsme silne a kdo jiny by to mel zvladnout nez my 😉

skrouceninka
16. feb 2013

@lienkalienocka
@mistisa nove spravy holky tak od pondeli si merim bazalni teploty a uz 6 den je 37.5 dnes je to 9 den co meska tak ja nevim asi to do ctvrtka nevydrzim ☹

mistisa
16. feb 2013

@skrouceninka moja boze myslim na teba moc moc moc.vsetko naznacuje tehulstvu.len sa netesme popredu.budem silno na teba mysliet. Aj si skusala testik? Teraz nejak?

skrouceninka
16. feb 2013

@mistisa jeste ne bojim se rekla jsem si ze ho skusim v utery nebo ve ctvrtek mam jit na sono jsem vzdy pripravena na tu horsi variantu tak uvidime co zjisti jestli pujde neco videt jsi zlata dekuji 😉

lienkalienocka
16. feb 2013

@skrouceninka to mas velmi peknu teplotu. a nahodou nevies, ake si mala predtym? asi si nemerala vsak? ale musim povedat, ze mas dobre nervy. ja na tvojom mieste by som asi uz zosalela 😀

mistisa
16. feb 2013

@skrouceninka takze v utorok ocakavam supeeeeeer spravicky 😉 a foto s dvomi palicamiiiii 😀

skrouceninka
17. feb 2013

@lienkalienocka merila jsem si naposledy pred 2 mesici normalne 36.5 myslis ze mam dobre nervy ani bych nepovedela jsem uz silena z toho vseho ale ta teplota se zatim drzi uvidime a co ty

skrouceninka
17. feb 2013

@mistisa snad bude ale moc tomu nedavam 😒 bojim se

lienkalienocka
17. feb 2013

@skrouceninka myslela som s tymi testami, ze este pockas do utorka 😉 inak verim, ze to ide dost na mozog. ja ked som merala, tak normal bol okolo 36,4, keb bola ovu tak 36,1 a potom tak do 37. viac nie 🙂 takze mozno dobre znamenie 🙂 ja uz zacinam stresovat, zajtra do prace. som zvedava ako vstanem 🙄 inak v poho, brucho boli jak salene ale to je vsetko 🙂

skrouceninka
17. feb 2013

@lienkalienocka ja si test budu delat az v utery nebo ve ctvrtek mi budou moc brat na gynde tak proto ale mela jsi pravdu je to na palici musim stale neco delat abych na to nemyslela snad to bude dobre bojim se jak cert ty se hlavne opatruj nevim ci nejdes moc brzo do te prace kdyz te jeste to brisko moc boli opaatruj se a hlavne davej na sebe pozor 😵

lienkalienocka
17. feb 2013

@skrouceninka v utorok tu citam ci vidim dve palicky jasne? 😉 treba mysel zamestnat to je fakt. boli ma od vkladu, mozno dobre znamenie 🙂 budem sa setrit, neboj. musim ist do prace, bo je to dost nahnute a dovolenku nam minaju oni, tak si nemozem dovolit zobrat hocikedy. budem este potrebovat 🙂 ale hybem sa v pohode, aj vsetko robim 🙂

mistisa
17. feb 2013

@skrouceninka moja viem ze sa bojis e skus na to nemysliet oki? Vies ono je to ako spieva dalibor janda- co se ma stat se stane a ja si vzdy na to spomeniem lebo je to pravda.myslim na teba drzim ti vsetky pasticky aj si poziciam ked bude treba nech ich je viac 😉 skus mysliet na nieco ine 😉 i ked ti to sice pise ta prava ktora by robila 3 testy za den ale tak vies no 😀 😀 😀

kahlann
18. feb 2013

@skrouceninka vsak to ze uz vobec nstresujeme.....sice ked furt cakame na nieco tak vies ako to je....stale sme ako na ihlach. mastastie moj muz sa snazi mi byt oporou....i ked vidim ze niekedy je nervoznejsi ako ja.

skrouceninka
18. feb 2013

@lienkalienocka neboj dam vedet jestli se ovsem nezblaznim od spatneho nebo i dobreho vysledku ty davej hlavne pozor v te praci 😉

skrouceninka
18. feb 2013

@mistisa to mas pravdu co se ma stat se stane ja dekuji bohu ze mame domek aspon mam stale co delat zitra se ozvu snad budu mit dobre zpravy a dam aspon nadeji vsem holčinam opatruj se i ty 🙂

skrouceninka
18. feb 2013

@kahlann to mas pravdu ja nemit sveho muze asi bych se uz davno zblaznila on je mi oporou i kdyz stejne jak to pises nekdy si vsimam i toho jak vse v sobe potlacuje jen aby byl silny predemnou strasne ho obdivuji a miluji nejvic na svete jeste ze je mame 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre