Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

willywoman
21. feb 2013

@anta25
Ahojte, to chilly som si objednala na nete, ale zistila som ze prerabaju stranku a neda sa otvorit. Ale mala som na nich este priamy kontakt, tak som im napisala mail, poslem vam hned jak sa ozvu.
To chilly je zo znacky Solgar a vola sa to CAYENNE (capsicinum annuum) 520 mg. Dovazaju to z UK.
Davam si jednu kapsulu,vacsie mnozstvo drazdi velmi zenske organy. A musim vypit aspon 4 l vody cez den lebo som z neho uplne vysusena...keby ze dam dve kapsule denne, chodim do prace asi s cisternou 🙂 Je naozaj dost silne, ale mozno len na mna.
Ja som zimomriva, stale mam studenen nohy a ruky ale asi pi tyzdni uzivania som jak v bavlnke, naozaj ma celu zohrialo a prekrvilo, moze sa brat iba do dna transferu.
Ked sa mi ta bab do rana neozve zavolam jej a opytam ci vam tu mozem zverejnit jek mobol a mail, nech jej aj v napisete priamo. Inak je z martina a jej manzel pracuje v ba, tak mi to doniesol a mm bol pre to u neho v praci .

anta25
21. feb 2013

@willywoman ...dakujem za info...a ako pokracujes v stimulacii, zvladas pichanie Gonalu? 😕

cicussa21
22. feb 2013

@anta25 tak som potom nebola ja, lebo ja som tam teraz bola sama, bez mangela..
@willywoman vdaka, ze nam pomahas 😉 kazde info sa zide.. clovek by chcel urobit co najviac pre to, aby sa to podarilo 🙂

willywoman
22. feb 2013

@anta25
Ozvala sa mi ta distributorka vyzivoch doplnkov, kde som si kupila to chilli. Stranku este stale prerabaju, ale mozete si to pozriet na ceskej verzii: http://www.001shop.cz/Kajensky-pepr
A napiste jej mail, dohodnite: mpsencikova@marticonet.sk
Je mila, posle to rychlo, aj cez vikend cira maily. Tak nech vam to pomoze !!!!!

anta25
22. feb 2013

@willywoman ...jeej dakujem, ze si nezabudla... 🙂

adulik76
22. feb 2013

baby, odkedy sa vo FC platí za mrazenie?

sherny
22. feb 2013

Cafte kocky.
Je tu niektora babenka kt.bola 31.1 vo ferti a stale caka na papiere od dokyho? Je to mozne aby to trvalo tak dlho...vo ferti mi povedali ze tie papiere poslali 13.2 ...nexapem...

cicussa21
23. feb 2013

@willywoman spe, si zlata 🙂

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm ahoj, no ako? uz si skusala? 😉

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka hej :( a ty? este stale dufam ze je skoro...

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm jaj, to ma mrzi. ale mozno je este skoro. ja zajtra s muzom budem testovat 🙂

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka a ako sa citis?

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm ziadne priznaky. uplne normalne. sem tam ma zaboli brucho ako keby na ms. ty tiez nic?

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka ja tak isto, minuly vikend ma bolelo brucho a teraz ma pichne niekedy a zaboli podbrusko. No uvidi sa....

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm musime to dat! treba to tu rozbehnut. mas este zmrezene?

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka nie, ked tak potom uz samoplatca....

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm ja uz keby som mala ist ako samoplatca, tak brno. vela pozitivnych poznam odtial 🙂

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka tak to aj my budeme asi riesit, aj kvoli cene. Len sa mi nepozdava ta dialka, leby sa nieco stalo tak ferticent je blizsie

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm tak urcite je tam ta dialka trosku prekazka. ale co pre dietatko by sme neurobili nie? 🙂 ale toto este neriesme, ved nic neni stratene 🙂 mas jedneho bojovnicka, takze to nemusi byt este vidno 🙂

mistisa
23. feb 2013

@adulik76 ahoj nam povedali ze vzhladom na to ze budem mat OHSS tak prve mrazenie si neplatime ale asi potom uz budeme platit 🙂

adulik76
23. feb 2013

@mistisa lebo po prvý krát, keď sme tam boli, tak to bolo zdarma pre všetkých

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka tym sa utesujem🙂 ked som prvy krat otehotnela tak sa uchytili obe a to bolo uz v 7den vidiet duch a 8-9 den pekne 2 ciarky. Takze teraz sa utesujem ze pri jednom to bude spomalene 🙂

mistisa
23. feb 2013

@adulik76 no oni asi to prve mrazenie zdarma davaju a bohvie ako ci aj druhy krat.alebo ci to je tak ze ides odznova vlastne tak opat to je zdarma. neviem hm ja idem prvy krat tak som zvedava do coho idem 🙂 ked clovek nevie ma strach 🙂 a dufam ze druhy nebude treba 🙂 vy idete druhy krat?

adulik76
23. feb 2013

@mistisa ja som už bola včera na vklade

mistisa
23. feb 2013

@adulik76 faaakt? jeeej to drzim palceky moc moc nech to vide 🙂 🙂 a mala si hned vklad ci si cakala? joj uz nech som aj ja takto chichi.ja som zatial vcera dala len na poistovnu tak budem cakat. aku mas poistovnu? kolko im trvalo schvalenie? ja mam union 🙂

adulik76
23. feb 2013

@mistisa ja mám všeobecnú, štandardne to trvá 30 dní, niekedy aj kratšie. Neboj, rýchlo to ubehne. Ja som si teraz ani nestihla uvedomiť, že stimulujeme, popri malej mi to strašne rýchlo prešlo. Tak uvidíme o dva týždne 😉

mistisa
23. feb 2013

@adulik76 veru ani sa nenazdam co? 🙂 🙂 no budem drzat palceky daj vediet potom. nech si len pekne fazulka ustiela 🙂 🙂 🙂 a za dva tyzdne nech su paliceee na testiku ako hrom 🙂 🙂

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm presne tak 🙂 a smiem sa spytat? omylom som si nahmatala az krcok jak som pchala tabletky a je tvrdy. to si neskusala pozriet?

mirm
23. feb 2013

@lienkalienocka aj ja ho mam tvrdy ked je to co myslim 🙂 ale myslim ze uz bol tvrdsi a aj vyssiu teplotu som mala myslim, ale nemerala som teplomerom ale len prstom pri liekoch 🙂

lienkalienocka
23. feb 2013

@mirm ja tiez presne neviem, ci je to on,ale jedine tvrde som nasla toto. a je to hladke 🙂 a dociahnem ho len tak tak prostrednikom. vidis, ja som si ani teplotu nevsimala 🙂 zajtra budem mudrejsia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre