Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sherny
20. mar 2013

@mistisa a ja budem prváááááá s 2 mi paličkami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si verím, čo...ale dúúúúúfam 🙂 🙂 🙂 ja dnes 30 deň cyklu a stále nechodí mrcha jedna...a Gonal v ladničke čaká a čaká.....

sherny
20. mar 2013

kočky, spolubojovníčky...chcelaby som sa spýtať...na koľkáty deň v priemere býva odber vajíčok pri IVF?

dakujem 🙂 🙂

mistisa
20. mar 2013

@sherny no to je dobre moja ze takto myslis a ono to tak bude uvidis 🙂 ako mi jedna kamoska napisala : telo zvládne všetko, na čo je pripravená hlava 🙂 🙂 takze vies co tym chcem povedat a dufam ze vsetky to vedia 🙂 pretoze to plati pre vsetky 🙂 🙂

mistisa
20. mar 2013

@wejbynka
@lienkalienocka
@skrouceninka
@ivv kockyyyy len tolko som vam vsetkym aj ostatnym co su tu neni spomenute chcela napisat ze telo zvládne všetko, na čo je pripravená hlava tak verte ze to vsetkym vide 🙂 🙂 🙂 a zachvilu sa tesime z brusiek ktore budu rast 🙂 😉 😉 😉 😉

leontinka27
20. mar 2013

To mi nikto neporadi?

sherny
20. mar 2013

@leontinka27
...v čom potrebuješ poradiť?

leontinka27
20. mar 2013

@sherny ci robili vo ferti protilatky proti trofoblastu este v roku 2010

wejbynka
20. mar 2013

@mistisa presne tak je lepsieee ocakavat horsie veci a potom byt milo prekvapena ako opacne🙂...preto sa aj ja tesim uz na nas duhy pokus lebo viem presne co nas caka🙂....takze viem co mam cakat a ako sa mam spravat🙂....pojdeme si po nasich bubacikov druhy a posledny krat🙂...dufam...jasne budeme velmi🙂....len jedinu radu aku ti mozem dat , je lepsie sa po vklade nepozorovat a brat to normalne🙂....

wejbynka
20. mar 2013

@sherny estrofem je tiez forma stimulacie ale pred KET , to znamena ze saa vkladaju rozmrazene embrijka🙂....nemusim pichat ale iba papat estrofem🙂...lepsia stimlka🙂 a kedy cakas cervenu??🙂

wejbynka
20. mar 2013

@sherny ...nooo to zalezi od toho ako ti zreaguju vajecniky na lieky u kazdej je to individualne🙂...ale najskorej to byva na 12 DC a nejneskorej myslim na 18DC ale neviem to uplne presne ale priblizne by to tak malo byt🙂

sherny
20. mar 2013

@wejbynka každú chvíľku...dnes som 30 dc, a stále nič ☹ ☹ ☹ ☹

sherny
20. mar 2013

@wejbynka takže už žiadne škaredé injekcie? paráda.... 🙂 🙂 🙂

sherny
20. mar 2013

@wejbynka hmmmm, tak to potom odber vychádza okolo veľkej noci 🙂 🙂 🙂

sherny
20. mar 2013

@leontinka27 hmmm, rada by som ti poradila, ale to fakt netuším ☹

mistisa
20. mar 2013

@wejbynka tak tak 🙂 🙂 a potom sa veeeelmi budeme tesit 🙂 🙂 aha takze nekupujem ani testy nic 🙂 🙂 a urcite to vide 🙂 🙂 🙂

wejbynka
20. mar 2013

@sherny presne tak ziadne injiekcie ale to caka kazdu co pojde na ket🙂)....vy mate prvy pokus???...

leontinka27
20. mar 2013

@sherny a tebe ked robili vysetrenia nehovorili ti vysledky?brali ti krv nie?

wejbynka
20. mar 2013

@mistisa presne, ja mam v plane testovat na 12 den vkladu aby som vedela co mam cakat ked pojdem na krv chapes🙂...heh...ale skorej urcite nie a aj priatelovi som nakazala nech mi zakaze kupit test skorej🙂....
toto je vas prvy pokus?

leontinka27
20. mar 2013

@wejbynka
@mistisa baby ani vy neviete ci vo ferti nam robili protilatky proti trofoblastu

hencidlo
20. mar 2013

@leontinka27 ahoj mne vo ferti nerobili ziadne taketo vysetrenia, vsetko mi robil moj gynekolog, alebo na genetike :o)

mistisa
20. mar 2013

@wejbynka tak tak 😀 lenze ja sa poznam teraz som macherka a pride k tomu budem testovat aj dva krat za den 😀 😀 😀 😀 chachacha 😀 😀 ano ano prvy tak mam troska stres lebo neviem do coho idem 🙂 ale verim ze aj ked neviem do coho idem bude z toho to co strasne chcem 😀 😀 😀 aka rymovacka 😀 😀 😀 😀

mistisa
20. mar 2013

@leontinka27 ahojko.uf moja to je pre mna zas nieco nove 😀 😀 chachacha.to veru neviem.ideme na prvy pokus a to sa kedy robi? 😀 😀

leontinka27
20. mar 2013

@mistisa to sa robi pred ivf no v gynfive to robia.ale mne sa zda ze to co nam brali krv tak tam robili niejake ale ci vsetko...

leontinka27
20. mar 2013

@hencidlo fakt tak mne take z krvi na protilatky nerobil ja som teraz obehala vsetky vysetrenia mam vsetko ok ale nerobili trofoblast.to jedine nemam

hencidlo
20. mar 2013

@leontinka27 no nam tam robili jedine vysetrenie a to mm spermiogram 😖

mistisa
20. mar 2013

@leontinka27 no to brali aj mne krv to viem ale co sa robilo sa nepamatam.hm.viem ze aj na chlamydie mi robili stery ale hento netusim 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sherny
20. mar 2013

@leontinka27 mne bral krv môj gyndoš, a výsledky krvi sa do BA potom len poslali..a tak isto aj vyšetrenie na pohla.choroby mi robil môj gyndoš, lebo v centrách to tiež robia, ale je to drahé...

sherny
20. mar 2013

@wejbynka ...áno, úplne prvé IVF, a máme za sebou 4 neúspešné IUI a 5 rokov trápenia ☹ ☹ ☹

wejbynka
20. mar 2013

@leontinka27 ahooj , uf tak to netusim, mne dr nepovedal na co mi bral krv a stery..:(

wejbynka
20. mar 2013

@mistisa no ved jasnee, aj ja sa robim mudraaaa🙂)....ale ked pride na lamanie chleba tak budem urcite vymyslat🙂))....ale skorej ako na 7 den sa neoplati, fakt....zbytocne by si mohla byt sklamana a o dva dni by tam boli // krasne🙂....
a aky mate problem??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre