Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

summer_103
26. mar 2013

@ada83 Ahoj, ja som za IUI platila 100 eur bez liekov.

@sherny No akoooo, prisla uz mrsina???

@mistisa ako ide pichanie? Ten gonal by si zvladla aj sama, len to chce odhodlanie 😀 ved to vobec neboli 😉 Ja som nakoniec pichala aj cetrotide a mm mi pichal merional.

Babule drzte palceky, dnes mi maju volat ako sa maju nase vajka, zial zo 7 folikov mame len 3 vajka, no lepsie ako nic...

mistisa
26. mar 2013

@summer_103 ajoooj celkom fajn 😀 😀 dnes mam posledny gonal a zajtra pozajtra merional a v piatok kontrola 🙂 tak uvidime 🙂 jej micik tak drzkam palceky 🙂 daj vediet okik? vcera mi bolo hrozne aj mrchata silne a taka som bola ako nafuknuta hrozne. asi uz gonal ucinkuje 🙂 🙂 kedy si to bola na odbere? vcera?

summer_103
26. mar 2013

@mistisa dakujem moja, jasne ze dam vediet. Hej vcera som bola na OPU. Ja som pri gonale nic necitila, az ked som zacala merional tak ma pichali vajecniky. Ale ty mas aj vyssie davky, tak uvidime kolko velkonocnych vajok budes mat 🙂

mistisa
26. mar 2013

@summer_103 no super a ako si zvladla? no to mam hm snad bude vela vved to k velkej noci patri 🙂 🙂 no daj vediet okik? budem cakat.kedy maju volat? 🙂

summer_103
26. mar 2013

@mistisa dalo sa to zvladnut v pohodicke, nic strasne. Potom ma este do vecera pichali vajecniky, ale vecer uz to bolo uplne bez bolesti. Jaaaj sedim v praci ako na ihlach a cakam. Maju volat doobeda, tak neviem presne kedy..

summer_103
26. mar 2013

@mistisa tak uz volali, mame 2 embryjka a vo stvrtok vklad, tesiiiim sa 😵 😵 😵

mistisa
26. mar 2013

@summer_103 jeeej no supeeer mojaaa 🙂 tak sa s tebou tesim.a vlozite obidve? ci ako? to je parada podaj potom info okik? 🙂 tesim sa s tebou 😉 😉 😉 😉

mistisa
26. mar 2013

@summer_103 ja som teraz volala do ferti a na kontorlu mam prist uz stvrtok pre istotu nech to vidia. hm tak ideme uz stvrtok 🙂

summer_103
26. mar 2013

@mistisa dakujem 😵 uvidime este, asi obidve. Tak sa to blizi aj tebe, drzim palce na kontrolu, nech su uz krasne foliky 😉

mistisa
26. mar 2013

@summer_103 dakujeeem dufam ze budu veru 🙂 🙂 🙂 ale to asi este prida lieky si myslim ved iba od nedele picham sice velke davky ale neviem.no uvidime 🙂 🙂 veru uz nech som tam aby mi povedali co. a ty ides tiez vo stvrtok ze? na kolku ides?

wejbynka
26. mar 2013

@mistisa tak tak 🙂...budes krasnee po mne tehuu🙂...nooo co ako sa ti dari pichat dalsie?..uz sa neviem docakt piatku co?🙂

wejbynka
26. mar 2013

@lienkalienocka hej hej normalne v obchode medzi zavaraninami je to🙂....taky maly skleneny poharik🙂..je ich tam asi 30 🙂....zavarane preto ze su silnejsie a namocene v stave a mensie ako normalne🙂..a hlavne sa daju lepsie prehltat🙂....je to velmi dobra vec🙂....ved neviem ci poznas ti na koniku cisielko ma nick, bola na vklad pred dvoma mesiacmi a je tehu a brala tieto chilli.)

wejbynka
26. mar 2013

@summer_103 tesiiiim sa a moc drziiim palceky na stvrtooooooK🙂...budes nasa prvaaa tehulkaa🙂...musis to uz rozbehnuutt

mistisa
26. mar 2013

@wejbynka tak tak 🙂 no este dnes som mala gonal a od zajtra merional a volala som dnes do ferti a mam prist uz stvrtok radsej 🙂 🙂 tak pozajtra idemeee 🙂

wejbynka
26. mar 2013

@mistisa jeeeej bozeee tesim sa velmiii , uz nech je stvrtoook🙂 pekne krasne musis priniest super spravy🙂..ani sa nenazdaaaas budesss tehu kedze to ide tak rychlo, nevedela si sa dockat mrchy a teraz uz pichas poslednu davku gonalu🙂...paradicka

mistisa
26. mar 2013

@wejbynka no ako to letiiii 🙂 ale ake som mala bolesti aj vcera aj dnes doobeda teraz to troska ustupilo 🙂 🙂 len ma stale picha na pravej strane hm. no uletelo to veru chichi 🙂 este odber a uz budem zase cakat a posuvat cas aby bol vklad 😀 😀 a ty ako? 🙂

wejbynka
26. mar 2013

@mistisa bolesti?...vazne??..och, to je mi luto ale je to moze ze by to uz mohlo byt spojene zo stimulkou:/....dufam ze to nebude horsie, aj ked je to mozne:((....dufam ze budes mat co najviac krasnych vajok🙂
ja?...odratavam a tlacim cas ako sa da🙂....uz nech je apriiiiil🙂

mistisa
26. mar 2013

@wejbynka no take ako nafuknute podbrusko a pichanie sem tam na pravej strane.sestricka mi povedala ze to moze byt z toho ze mi rastu vajecniky a vajicka 🙂 🙂 vydrzime ved chceme uzlicek 🙂 🙂 no neboj ujde to ako voda prejde vikend a je april 🙂 🙂 🙂

wejbynka
26. mar 2013

@mistisa ved jasnee kvoli babu vsetko🙂...hej hej kludne to moze byt tym🙂.....takze je to velmi dobre znamenie ze vsetko slape ako maa🙂....ve uz buduci tyzden ideme do fertiiiiiii🙂..tyzden pred mrchou sa chodi na kontrlou a potom zacne stimulka🙂

mistisa
26. mar 2013

@wejbynka no supeeeer 🙂 ale tam uz sa neberu take silne lieky ci? to ides na vklad tusim ze? dobre sa pamatam. veru dufam ze je to tak 🙂 🙂 🙂

lienkalienocka
26. mar 2013

@wejbynka hej hej pamatam ved ona bol aj tu s nami nie? a to si pamatam, ze ohladne tohto som jej aj ja pisala, ale nevedela mi toho vela povedat, este ich vtedy nejedla 😉 ved si pockam na teba 😀 😀

sherny
26. mar 2013

@summer_103 dakujem za opýtanie, žiaľ mrxa stále nič, včera som bola aj na vyvolávačke.....kedže duphaston nezabral, tak uvidíme, ako zaberie injekcia, sestrička mi pixla 600 vku, ale neviem ako sa volá tá injekcia, ani či je to silná dávka, lebo čo....doky mi povedal, že môže prísť tak do 2-3 dní, ale aj do 1-2 týždnov, že ked nie, aby som sa znova ukázala....čo už nespravím s tým nič...len ma to strašne hnevá, že sa to tak pekelne naťahuje...a pri každom pichnutí, alebo zabolení si poviem že už už, a nič...a toto už je vyše týždňa....je to peklo ☹

wejbynka
26. mar 2013

@mistisa áno áno presne tak iba na vklad ideme pre naše zmrazené babulky 🙂)...vieš čo iba estrofem take tabletky niesu silné ako gonal ale manuel strašné nežiaduce teda vedľajšie účinky :(((

sherny
26. mar 2013

@wejbynka a to sú aké?

mistisa
27. mar 2013

@wejbynka no pekne pekne hm. a tak nevadi vydrzime 🙂 a to su ake vedlajsie ucinky? 😉 😉

cicussa21
28. mar 2013

@willywoman
@anta25 ahojte babulky, tak sa hlasim po dvoch tyzdnoch.. bohuzial, trpaslikovi sa u mna nepacilo.. asi 7-8dne po ET mi skoncili vsetky priznaky a uz som len tusila, ze nie je nieco ok.. a dokonca uz 3den spinim, teda dnes uz sa mi pomaly rozbieha mrcha, co ma dost prekvapilo, kedze vcera som este mala utros.. no ale neviem.. mam pocit, ze mame tohoasi trochen viac zle ako len zly spermos a ze ja mam amh 1,06.. no neviem.. vcera som bola na krv a to bolo asi najhorise, lebo tam, jeden lekar mal i poradnu, takze pozerat sa na tehule, ked ja nie som.. nooo ale prezila som.. este som dokonca ani nerevala..tak som zvedava, kedy vybuchnem.. ale dnes mi je ovela lepsie.. a som rozhodnuta to s ferti skusit este raz a ked nie, idem do brna.. ale teraz si dam ovela viac zalezat a na vsetkych vysledkoch a vysetreniach, ktore mi budu robit.. nie, ze ked sa nieco nepodari, tak mi niekto povie, ze to asi pre toto...
Takze vam drzim palce do dalsieho boja.. willywoman teraz je tio na tebe, aby si zacala ako prva s tehulkovanim a my sa s antou pridame 🙂 1.5. volam do centra, ze chcem dalsi pokus, takze mam v plane ta dobehnut 🙂
A dajte o sebe vediet ako pokracujete 😉

summer_103
28. mar 2013

@mistisa
@sherny
@wejbynka
Ahojte zienky, tak ja uz mam moje dve bublinky u seba, mame jedno 6-bunkove a druhe 4-bunkove. Oddychujem a dufam ze to dobre dopadne 🙂

mistisa
28. mar 2013

@summer_103 jeeej zlatik to je supeeeer 🙂 a ako prebieha vklad? kolko to trvalo? aj to bolelo? ja som dnes dopadla super 🙂 vajka rastu je ich hrozne vela a dr. povedal ze na 5 DC maju krasnu velkost tak sa tesiiiiim 🙂 v sobotu dalsia kontrola merional znizili na 3 ampulky a vraj buduci tyzden by mohol byt odber 🙂 uvidime v sobotu ako sa to vyvija 🙂 🙂

mistisa
28. mar 2013

@skrouceninka
@wejbynka
@lienkalienocka ajojte kocky aj ostatne babenky 🙂 tak dnes som dopadla super 🙂 vajka rastu je ich hrozne vela a dr. povedal ze na 5 DC maju krasnu velkost tak sa tesiiiiim v sobotu dalsia kontrola merional znizili na 3 ampulky a vraj buduci tyzden by mohol byt odber uvidime v sobotu ako sa to vyvija .urcite bude OHSS bolo to uz dnes vidiet ale nevadi v kludiku sa dam dfva mesiace dokopy a potom budem napevno pripravena na mraziacikov 🙂 som zvedava kolko ich bude 🙂 😉

summer_103
28. mar 2013

@mistisa no to su super spravicky, tak drzim palce nech mas pekne kvalitne vajka. Nam zo 7 folikov zostali 2 oplodnene, takze nemam nic zmrazene, ale pevne verim ze ani nebude treba.
Vklad je v pohode, musis mat plny mechur to je neprijemne. Ale vidis embryjka na monitore aj ako ich nasaju. Potom si tam hodinku polezis a mozes ist domkov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre