Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mistisa
28. mar 2013

@summer_103 no urcite nebude treba lebo ty uz budes tehuuuu 😉 no uvidime aj ja sa modlim aby aspon dve boli 😉 dufam ze budu 😉 tak to je v pohodke teda.a bol pri tebe aj mm? Ci bola si tam sama? 😉😉😉 no super cakam dobre spravicky 😉 kedy ides na krv?

sherny
28. mar 2013

@summer_103 držím palčeky, moc, moc 🙂 🙂 🙂 🙂 a potichučky trošilinku závidím 🙂 🙂 🙂 , ja stále nič ☹

wejbynka
28. mar 2013

@mistisa
@sherny nooo vedlajsie ucinky su odstrasujuce, teda neizaduce, v pribalovom letaku je napisane ze mozu sposobovat rakovinu prs:(....
ale ja ked som to brala tak som mala strasne bolave prsia a horzne naliate:/...az mi z podprdy vyliezali:/

wejbynka
28. mar 2013

@summer_103 silnooo na tebaaa mysliiiimeee................musiii to vyjst!!....hlavne bud v psychickej rovnovaheee a nemysli na bambulky neustaleeeee🙂....drziiiim moooc palce🙂

wejbynka
28. mar 2013

@mistisa jeeeej noo lepsiee spravu si si ani zelaaat nemohla🙂.....gratulujem k vajkaaaam duufam ze budu aj dobree ked sa odplodniaaa a aby krasnee vydrzali mrazeniee🙂)).....a potom o dva mesiace sup ku maminke buducej🙂

mistisa
28. mar 2013

@wejbynka dakujeeeeeeem 😉😉 veru som z tych sprav strasne stastna 😉😉😉 no pekne tie neziaduce ucinky hm ach joj.veru o dva mesiace to vypuknee 😉 som zvedava teraz na sobotku ci zas porastu dufam ze anoooo 😉

lienkalienocka
28. mar 2013

@mistisa waw, to je super 🙂 tesim sa s tebou 🙂 hlavne, nech ich je vela a bude potom co vkladat 😉

mistisa
28. mar 2013

@lienkalienocka dakujeeeeem 😉 dufam modlim sa aby to tak bolooo 😉😉😉

wejbynka
28. mar 2013

@mistisa jasneeee ze porastuuu musiaa a kedze ti dr znizil davku tak to svedi len o tom najlepsom🙂)....vseetko budeee supeer a budes krasa tehulaaaaaaaaaaa o dva mesiaceeee🙂)

mistisa
28. mar 2013

@wejbynka presne tak a hotovo vybavene 😉😉 zachvilku sa budem gulatiet 😉 a ty tiez a aj vsetky ostatne 😉

summer_103
29. mar 2013

@mistisa ahoj, na krv mam ist az za 14 dni, dovtedy asi zosediviem 😀 Hej, mm bol so mnou, aj bol pri zavadzani, muz tam moze sediet a pozerat na monitor kde je vidiet embryjka 🙂

sherny
29. mar 2013

@summer_103 a nebolo ti to nepríjemné? myslím, ked sa nato pozeral a tak...nemôžem to porovnávať, ale pri pôrode tiež nebývajú muži vždy...sú nato rôzne názory...hmmm?

sherny
29. mar 2013

@summer_103 a čo nato hovoril tvoj mm? aký mal on z toho pocit?

mistisa
29. mar 2013

@summer_103 jeej to je super.moj mm si myslim ze bude tiez pri mne 😉 no uvidime nech nezakriknem 😀 no moja to ti verim hm.joj ja budem asi tiez riadne nervozna chichi 😉

sherny
29. mar 2013

kočky, tak som to dnes konečne dostala 🙂 🙂 🙂 , mrchatá sa ozvala hned ráno v plnej svojej kráse..volám do ferti, ale nikto to neberie....skúsim zajtra.. 😉

mistisa
29. mar 2013

@summer_103 micik ten cetrotide si aj ty pichala? a kam? a stipkal? ci nie? jamam zajtra asi pravdepodobne prvy aby som vedela co cakat 😀 😀

summer_103
29. mar 2013

@sherny tak mm to bral uplne v pohodke on chce byt aj pri porode, jeho len tak nieco nezlozi 😀 okrem toho tam nevidi detaily, sedi za tvojou hlavou vzadu v miestnosti.
@mistisa Ja si myslim ze by muz mal chciet byt pri "otehotneni" svojej zeny 😀 je to 5 min. zalezitost, bude to ok, ja si myslim ze je to dobre mat tam muza.

summer_103
29. mar 2013

@sherny jeeej no super, konecne sa jej uracilo. Volaj zajtra rano medzi 7-9 aspon mne tak hovorili ze tam su cez vikend rano, a dnes bol sviatok tak tam uz asi nikto nebol.

@mistisa ano, ja som si ho pichala do brucha, neboli to, ale par minut po to zacne stipkat, mna to aj svrbelo a mala som to okolo zacervenane. Po 1-2 hodkach to prejde, neboj da sa to vydrzat 😉

mistisa
29. mar 2013

@summer_103 no my sme sa bavili aj o tom ze by bol pri porode 😉 tak snad 😉 no a kolko si pichala? Ja mam 3 predpisane. Hm no snad ano hm musim zvladnut ked chceme vonavy uzlicek 😉😉 joj som nervna dufam ze vajka rastu.hm. uz nech som po odbere 😉

sherny
29. mar 2013

zajtra ráno prvý Gonal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a už budeme iba krôčik k nášmu vysnívanému šťastíčku 🙂 🙂 🙂 🙂

sherny
30. mar 2013

prvý Gonal za nami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 krásny deň všetkým snažilkám a budúcim mamičkám 🙂 🙂 🙂

summer_103
31. mar 2013

@mistisa Ja som mala tiez 3 ks a posledny den este vecer o 21.00 Ovitrelle. Klidek, urcite krasne rastu tvoje vajka 😉
Mna straaaasne bolia prisia, ale ze priserne. Najhorsie je to rano ked vstavam, mam pocit ze tam mam dva tazke kamene namiesto nich 😀 To bude asi z tej stimulky, lebo mna sice pred ms zvyknu bolievat, ale nie az takto silno.

mistisa
31. mar 2013

@summer_103 noooo moja bodaj by to bolo z niecoho ineho 😉😉 no hovoril ze mi este nieco dopise neviem co hm.a tiez si mala vytok? Ja mam hm.dufam ze je to ok 😉😉😉 a co porabas? My sme dosli domov lebo sme boli u nasich a tatino ochorel svagrinka tiez a ja nesmiem ochoriet tak radsej som usla odtial😉 😉

summer_103
31. mar 2013

@mistisa 🙂 dakujem ale pochybujem ze by tak skoro boli nejake priznaky... ja mam pocit ze to od tej poslednej injekcie na ovulku, ma tak bolia. Obsahuje hcg takze asi preto tak reagujem. Vytok som mala, ale len taky ovulacny vodnaty, ale silnejsi ako normalne... Chystam sa varit a este nieco upiect, zajtra pride familia tak nech ich mam cim ponuknut. Jasne, s chorymi sa radsej teraz moc nestretavaj, to by bolo blbe keby si ochorela. Predoperacne vysetrenia uz mas vybavene?

mistisa
31. mar 2013

@summer_103 no ja mam tiez taky.😉 tak dobre.a tak mi opuchlo to miesto kde som dnes dostala cetrotide.cervene a opuchnute.hm nech uz mam odber za sebou.😉😉😉 ja asi nebudem nic robit je mi hrozne 😒 len lezim ;) no ved to navarila som si caj a nastruhala zazvor a urobila sumivy vitamin c a radsej budem domka 😉

sherny
31. mar 2013

summer103...juj, držím moc palčeky, a kedy ideš na krv? a ako dlho je od vkladu? a koľko embryjok ti vkladali?
..... ja idem vo štvrtok na prvé sono 🙂 🙂 Gonal zvládam v pohodke....merional som už brala minulý rok, ten bol tiež ok, ale ten cetrotide nepoznám...aj si mala pri nom nejaké bolesti, alebo nežiadúce účinky? bo ja neberem PN ani dovču, tak či to zvládnem v práci...

adulik76
31. mar 2013

baby, niečo na povzbudenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

summer_103
31. mar 2013

@mistisa to je normalna reakcia, prejde to. Ja som s tym normalne chodila do prace. Rano som pichla a isla som... Ked sa na to tak nesustredis je to lepsie, mna len pobolievali vajecniky, ale inak som nemala ziadne neprijemne pocity.
@sherny zvladnes to neboj, ja som chodila cely cas do prace, len na OPU a ET som mala volno. Vklad som mala vo stvrtok a na krv mam ist o 14 dni, takze nejaky 10-11 april pojdem.

@adulik76 nadherna fotka, blahozelam 🙂

mistisa
31. mar 2013

@adulik76 jeeej krasna fotecka supeeer 🙂 🙂

mistisa
31. mar 2013

@summer_103 ved ano 🙂 opuchnute to mam stale ale uz nie cervene 🙂 🙂 aspon to 😀 😀 no to mas zachvilku joj aj to zvladas v pohode? nemas take nervy ci sa uchytit ci to vide? 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre