Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

summer_103
3. apr 2013

@mistisa moja, drzim palceky na zajtra, drz sa a neboj sa zvladnes to lavou zadnou. Je to len chvilka a zobudis sa a bude pri tebe tvoj drahy 🙂

mistisa
4. apr 2013

@summer_103 dakujeeeem micik uz sme zachvilu pred blavou 😉 pisem hned ako budem schopna 😉

cicussa21
4. apr 2013

Ahojte babulky, @willywoman neboj tie mesiace rychlo ubehnu.. tiez si to hoorim, ale teraz necham tomu cas.. co sa tyka vysetreni.. je to tazke, lebo stitku mam v poho, tu som mala vysetrovanu este predtym.. ostatne vysetrenia, co mi robili vo ferti.. boli v poriadku az na ten amh hormon, on je sice este v norme, ale nizky.. a kedze to bolo prve ivfko, tak nikto to nejako neriesi.. pretoze nemam ziadne problemy s mrchou a vysledky su v poriadku.. takze skusim zacat cvicit mojzisovej metodu, zacnem pit alchemilku, objednala som si hormon dhea, dalsie vitaminy a uvidime, ci sa nieco zmeni.. som ochotna zajst i za nejaku liecitelku ak by bolo nutne.. ale uvidime..
@anta25 no, nepovedali mi, ze musim ist na kontrolu k nim.. vraj o dva tyzdne na uzv a po dvoch meisacoch (cykloch) sa v maji ozvat.. ja zvazujem, ci vobec ist na tu kontrolu i k svojmu dr.. vej tam ide o to, ci je maternica v poho a nahodou tam nieco nezostalo alebo sa neobjavili nejake "zrasty" a podobne.. a ak sa budem citit dobre, tak mozno ani nepojdem.. moj dr je taky divny v tomto.. tak neviem..

mistisa
4. apr 2013

@summer_103 ajoooj zlatiiik tak uz som v postielke domka.prebehlo to v pohode a rychlo😉 sestricky aj doktor aj anesteziolog uplne super.zboznujem ich tam su uplne perfektny.bolesti mam riadne ale nevadi to prejde 😉 mame 12 oocytov a zajtra rano mi budu volat kolko sa oplodnilo a kolko bolo zrelych 😉 takze tak dnesny dnik 😉

summer_103
4. apr 2013

@mistisa ahoj, no vidis, super si to zvladla a este paradna urodicka k tomu 😉 😉 😉 Drzim palce nech je co najviac krasnych embryjok 🙂 Teraz hlavne oddychuj a uvidis ze za par hodin bolesti ustanu. Ja som sa vecer uz citila dobre.

xlolax80
4. apr 2013

caute baby, tak od dnes som aj ja hrdou drzitelkou tehu-knizky. Sme 8+2tt a srdiecko krasne bilo 😉

wejbynka
4. apr 2013

@mistisa jeeej takze to uz mas krasne za sebou??...uzastneee🙂))....drziim palce a hned sa ohlaas ze co🙂
ja iba zajtra do ferti na kontrolu lebo mrcha prichadza kazdym dnom ju cakam🙂....neskutocne sa tesim🙂

wejbynka
4. apr 2013

@xlolax80 jeeeej krasnee🙂...strasne moc gratulujeeem ste boli na ete alebo kete?🙂kolko ste vkladali?

mistisa
4. apr 2013

@wejbynka dakujeeeeem mojaaa 😉 no veru uspesne a stastlivo.bolesti mam ale vydrzim.chvilami pospavam chvilami pozeram a tak 😉 na vklad mi to vychadza asi v juni tak dufam ze sa dovtedy vajecniky vschopia a fazulka sa pekne ujme 😉😉😉 a zajtra co vo ferti? Uz na vklad? 😉😉 kolko si mala bolesti po odbere? A jedla si uz normalne? 😉

xlolax80
4. apr 2013

@wejbynka boli sme na ET a vkladali sme len 1, kedze mam nizke AMH a dr. nasiel iba jeden oocyt zo 7 folikulov. takze baby nevzdavajte to, zazraky sa obcas deju...

wejbynka
4. apr 2013

@mistisa akoze ci som jedla normalne?🙂....ty si mala papat nejako obmedzene??...bolesti som mala este take dva dni ale uz iba minimalne🙂...nie nie zajtra kontrola ci nejsu cysty a ci nejsom tehu nahodou a ked pride mrcha tak ideme na to 🙂tyzden pred mrchou by som mala ist na tuto kontrlou pred ketom aj ty pojdes🙂

wejbynka
4. apr 2013

@xlolax80 waw super🙂...sii pre mna inspiracia lebo ja pojde teraz na ket🙂)

mistisa
4. apr 2013

@wejbynka no nehovorili mi nic ale ci nahodou😉 no uz mam troska mensie bolesti uz sa mi lepsie aj sedi 😉 no to hovoril ze mam pockat na mrchu po nej na sono aku velkost maju vajecniky a ci neni cysta potom druha mrcha a pred tretou mrchou mam volat do BA 😉😉 tak daj vediet oki? Budem cakat 😉

wejbynka
4. apr 2013

@mistisa jasneee daaam budem sa chvalit a dufam ze s pozitivnymi vysledkami, lebo uz nechcem byt sklamanaaa velmi to boli:(

sherny
4. apr 2013

kočky, chcem sa Vás spýtať..ked ste boli na odbere, mali ste dovču? či stačí pol dňa a veselo do práce? prosím o radu.
dakujem 🙂 🙂

sherny
4. apr 2013

kočky, ešte jedna otázočka...v pondelok idem na odber, a chcem sa spýtať, dokedy mám piť tú alchemiku? v pondelok som 11 dc, lebo som čítala že sa má piť iba do doby stimulácie, ...tak aby som niečo neprešvihla... 😉

dakujem

xlolax80
5. apr 2013

@sherny ahoj, ja som bola v den odberu doma. dokonca dr. povedal, ze mam byt vzdy v spolocnosti dospelej osoby, kvoli tej anestezii. a alchemilku som pila iba do dna odberu

summer_103
5. apr 2013

@sherny aj ja som bola doma, po odbere mozes mat bolesti roznej intenzity, najlepsie je lezat takze ist do prace poobede si neviem predstavit. A tiez ako pise xlolax80 v spolocnosti dospelej osoby, kvoli narkoze. A nesoferovat 😉

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 ahoooj zlatiiik.micka o kolkej ti asi volali na druhy den od odberu ze sa tolko a tolko oplodnilo? joj som nervozna uz 🙂 a ako sa mi mas? co nove? 🙂

summer_103
5. apr 2013

@mistisa ahoj 🙂 mne volali este pred deviatou, ale doki vravel ze budu volat doobeda. Neboj urcite mate vela krasnych embryjok 🙂 Jaaj ja nic nove, cakam a cakam, brucho pobolieva. Najhorsie je to doobeda. A ty ako, uz nemas bolesti po OPU dufam.

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 joooj ved nervozita ale tak ukludnujem sa ze snad z 12 ticgh aspon 2 aj 4 by mohli byt 🙂 este mam stale ale ovela ovela mensie 🙂 🙂 chvalabohu uz ani nekrvacam 🙂 a kedy ides na krv? ako prebieha vklad? 🙂 🙂 uz zvedava a idem az v juni chachacha 😀

summer_103
5. apr 2013

@mistisa neboj, bude ich urcite viac, ja som mala z troch dve oplodnene. Fakt ty si krvacala? Ja vobec, len po OPU na wc papieri som mala trochu ruzove ale inak nic. Jaaaj tak vklad mas este daleko 🙂 to ti este vsetko vysvetlia pred tym. Musis mat plny mechur hlavne. Vlozia, 15 min lezis, potom mozes ist na wc a potom lezis dalsich 45 minut a domov.
Na krv sa ide 14 dni po vklade, to u mna vychadza na 11. 4. dovtedy aj zosediviem...

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 no moja tomu verim joj. 🙂 no ved ano 🙂 chichichi 🙂 ale zvedavost. volali mam 9 oplodnenych vajok 😀 😀 do utorka budu sledovat a v utorok mi budu volat kolko mrazia a ako. moze sa stat ze sa nemusi vyvijat niektore a tak 😀 😀

summer_103
5. apr 2013

@mistisa no vidis, to je super pocet, drzim palceky nech sa da co najviac zamrazit. Ach ja nemam ziadne zmrazene, je mi to luto ze ked sa nezadarilo teraz tak to musim cele podstupit odznovu... Pritom ja mam vsetky hormony dobre a aj tak boli len 3 vajka... ☹

mistisa
5. apr 2013

@wejbynka ahoooj micuuuus 😀 9 oplodnenych 🙂 🙂 neviem co mam od stastia robit 😀 budu ich sledovat do utorka a potom mi budu volat 🙂 jupiiiiii 😀 ab ty ako? dnes si bola tusim na kontrole ze? 🙂

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 no aj ja dufam ze bude dost na zamrazenie 🙂 joj moja to mi je luto hm.a to si mala tri vajka oplodnene? ci celkovo tri? neboj micik ved ty uz to nebudes potrebovat ved ty uz si tehula 🙂 uvidis krv to potvrdi 🙂

summer_103
5. apr 2013

@mistisa ja som mala len 3 vajka zo 7 folikulov a z tych 3 sa len 2 oplodnili. Ta krv je este dalekoooo umrem do vtedy od nervozity 😀

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 joj moja ozaj malicko hm.no to ti verim to je to najdlhsie cakanie.aj budes testovat? Ja uz by som nevydrzala chacha ale to si tusim 6 ci kolky den po vklade?

summer_103
5. apr 2013

@mistisa uff ja uz som 8 den po, uvidim ci vydrzim netestovat, ale bojim sa sklamania ☹

mistisa
5. apr 2013

@summer_103 no to ti verim moja.je to hhrozne.a ako sa citis? Ja by som nevydrzala 😉. Chacha ja som taka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre