Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mistisa
9. apr 2013

@summer_103
@wejbynka baby mame 4 mraziacikov 🙂 🙂 vraj je to krasny vysledok 🙂 🙂 🙂

summer_103
9. apr 2013

@mistisa gratulujem k mraziacikom 🙂 🙂 🙂 teraz si buduca maminka moze vydychnut a oddychnut si od toho stresu a tesit sa na vklad 🙂

mistisa
9. apr 2013

@summer_103 tak tak veru 🙂 🙂 joj tak ma potesil 🙂 🙂 a ze sa sami oplodnili to je super,vobec sa im nepomahalo 🙂

azzura
9. apr 2013

@mistisa cau, takže 4 zmrzlinky už na teba cakaju 🙂

mistisa
9. apr 2013

@azzura ajoooooj 🙂 veru anoooo akurat som ti isla pisat IP 🙂 🙂

azzura
9. apr 2013

@mistisa som rychlejsia 😀 lebo som zvedava 🙂 . Takže teraz uz možes kludne dychat a naberat energiu na vklad 🙂

wejbynka
9. apr 2013

@mistisa moja krasny pocet gratulujem a s tym vkladom radsej pockaj lebo ohss je svina a ohlasi sa pi vklade a mohlo by ti to ublizit...:((ved dva mesiace ubehnu ako voda...🙂))

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka dakujeeem 🙂 tak sa tesim ako mala 🙂 jasne pockam radsej.ved uvidime ako bude vyzerat sono po prvej mrche mozno sami povedia ze mozme ho urobit o mesiac skor 🙂 🙂 pomaly dalej zajdeme sa hovori tak radsej pockam 🙂 🙂 🙂 a ty ako moja? co porabkas? ja upratujem lebo uz tu bol hrozny bordel akurat prach utieram idem povysavat a poumyvat dlazku a mam hotovo 🙂 este dam prat a budem si hoviet do vecera 🙂

wejbynka
9. apr 2013

@mistisa moja ale ved to tak jE🙂))prva mrcha bude kontrola a na druhu mrchu uz pojdete do toho;)ty si si myslela ze dvee mrchy a az ba tretiu?🙂)...po kontrole hned mozete ist do toho🙂)...takze nemaj strach🙂....boozeee privolaj mi uz mrchu pomoz mi🙂)zajtra ma prist a vobec to tak nevyzera...

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka jaj heeej? mne sa zda ze mi povedal ze tato mrcha po nej sono dalsia mrcha a pred tou tretou mam volat da lieky. no to by bolo uplne supeeer.a tak to asi povedal keby bolo v yssie stadium ohss ale ked mu poviem ake maju rozmery vajecniky mozno povie uz buduci mesiac. a na kolky den cca vkladaju? to by bolo uplne super keby buducu mrchatu uz sme isli na to 😀 😀 privolaaaavaaaaam ti mrchatuuuuu. cely den budem oki?

wejbynka
9. apr 2013

@mistisa noooo ja som tak bola vkladat ze sono jedna mrcha a druha uz vklad, tusim väcsi odstup musi byt ked by si isla znova stimulovat gonalom a tak...tam musia byt tri mesiace....
kurnik moc si to nepametam bolo to pred rokom ale zda sa mi ze to takto bolo🙂....
na kolky den sa vklada??..no zalezi od vysky endometria ako naraste a ci vobec naraste viem ze babam tu sa kolko krat aj stalo ze vklad nemohol byt lebo endometrio nerastlo....musi mat min 8mm.....on o to je tak ze v den mrchy zacnes papat estrofem , na 10 den je kontrola ak je to ok tak zacnes vkladat utros a na 4 den od kontroly je vklad ak to nieje ok tak po 10 dni prvej kontroly pojdes na dalsiu o 4 dni a potom by som uz malo byt ok ak nie tak vklad sa rusi....

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka aha no to by bolo uplne super. a tak ked nemam teraz ziadne priznaky chvalabohu klop klop klop tak mozno to tak aj bude 🙂 to by bolo jooooj 🙂 🙂 moc by sme sa s mm tesili ten je viac nedockavy ako ja 🙂 🙂 aha no ja som zo sliznicou nikdy nemala problemy.vzdy mi krasne narastla aj ked sa mrcha sama nepustila.vzdy ked som dosla dokine hovori no sliznica nadherna narastena tak snad nesklame vtedy ked ju budem najviac potrebovat 😀 😀 😀 joj micka uz mam taky dobry pocit.takto blizko k cielu sme v zivote neboli.mam zvlastny pocit nepoznam ho. 🙂 🙂dakujeeeeem za infoooo 🙂 🙂 este mi podas potom nejake o vklade aby som vedela co ma caka 😀 😀 😀

wejbynka
9. apr 2013

@mistisa jasneeeee s radostou mojaaa🙂....presne viem aky mas pocit presne taky mam je teraz neviem sa dockat kedy uz pride ta mrcha a ona urcite bude naschval meskat...to ja nechceeeem uz chcem aby to to bolo a udam ze sa nam zadari konecne mat to baboo🙂))....
no tak ty potom vobec nemusis stresovat ze by ti nenarastlaaa......to je super lebo len to by to vedelo pokazit a ked stym nemas problem tak nieje o com🙂...
a aj ti inak pinto vravel ze v akom stadiu vam idu mrazit bubaciky?

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka je to nadherny pocit vsak? joj moja privolavam stale poctivo nezabudam neboj v 10 minutovych intervaloch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dohodnute 🙂 budem sa tesit budeme totiz spolu tehulkovat vies?neviem ake stadia myslis?

wejbynka
9. apr 2013

@mistisa jasneeee budeme tehulkovat spoluu moc sa na to tesim🙂...heh, ked mi vlozia bubacikov tak som min 10 dni nepojdem aby som na to nemyslela iba napisem ze uz mam potom a potom pridem s fotkou //🙂...heh....
dakujeeem dakujem dufam ze mi to pomozeee a privolas ju🙂...je to najkrajsi pocit dufam ze budem zazivat este krajsi🙂
myslim ze kolko bunkove alebo moruly alebo blastocty ci jak sa to pise:S

mistisa
9. apr 2013

@wejbynka no inak to je najlepsi napad nebudes sa stresovat asi to aj ja urobim 🙂 🙂 no uvidime 🙂 🙂 🙂 jaj nie.volal mi embryolog a povedal ze 4 su vhodne na zamrazenie 🙂 🙂 🙂 asi vyberaju najsilnejsie 🙂

sherny
9. apr 2013

@xlolax80 ahoj...takže dnes mi volali z ferti, máme 1 embryjko, neviem či sa mám tešiť, že nám zostal aspoň jeden, alebo smútiť, že ich nezostalo viacej, a nebudeme mať žiadnych mrazáčikov....zajtra mám vklad a to embryroglu mi embryolog nedoporučil, kedže je to naše prvé IVF a mám menej ako 35 rokov, tak držkaj palce 🙂 🙂 🙂

xlolax80
10. apr 2013

@sherny ahoj, to je zaujimave. lebo mna sa vtedy pytal, ze ci to lepidlo chceme a tiez to bolo nase prve ivf a tiez mam menej nez 35...
ale drzim palce, uvidis, ze to dobre dopadne! hlavne najblizsie dni vela oddychuj a snaz sa na to nemysliet. aj ked to je nemozne...

skrouceninka
10. apr 2013

@mistisa gratuluji tak vidis maš 4 zmrzlinky ja uz odesilam na schvaleni tak pocitam ze pristi mesic uz pujdem i my užij si ten štastny pocit a odpocivej at nabereš silu nebo ted to utece rychle a nez se nadeješ pojedes si pro sve zmrzlinky 🙂

mistisa
10. apr 2013

@skrouceninka jeeej tak supeeer.budem drzat palceky nech to co najrychlejsie schvalia moja to je super. bize fakt to leti ked si predstavim ze teraz som cakala na schvalenie a uz mame 4 zmrzlinky to je super.nech len je uz ten vklad.mohol by byt aj skor ved mne nic neni chvalabohu sa ohss neprejavilo u mna 😀 😀 😀 joj tak super a aku mas poistovnu? kolko im to trva? ja mam union a po dva a pol tyzdni to bolo schvalene 🙂

mistisa
10. apr 2013

@summer_103 ajoj micusik.ako sa mi mas? co nove? bola si dnes na krvicku? ci pojdes zajtra? 🙂

wejbynka
10. apr 2013

@sherny jeeeej taaak myslim na tebaaa tehulaaa buduca🙂.....ved aj radoska a aj cisielko co su tu baby vkladali iba jedno a obe sa tehotne radoska cerstvo a cisielko 15tt🙂
takze mysli pozitivnee a ver tomu ze sa to podari🙂drzim moc prsty

sherny
10. apr 2013

@wejbynka dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja tebe držím palčeky 🙂 🙂 🙂

summer_103
11. apr 2013

ahojte kocky, takze krv je negativna... Dakujem vam vsetkym za podporu a drzim vam palceky, aby sa vam podarilo. Nas caka dalsi pokus najskor o 3 mesiace, kedze nemame mrazacikov.

mistisa
11. apr 2013

@summer_103 joj moja to ma mrzi moc moc ☹ nebojkaj urcite pride ten spravny cas.je to lahko povedat hlavne teraz ked to velmi zle znasas. budem urcite moc moc drzkat palceky aby to vyslo. dajte tri mesiaciky pauzu ukludnite sa behnite niekam na dovcu alebo predlzeny vikendik aby ste vypli a uvidis pomoze to.posielam ti moc moc moc sil a dobrej naladicky aby si bola coskoro fit 🙂 neboj nazbierate vela vela sil a vykrocite spravnou nohou a bude to uspesne 🙂 🙂 🙂

wejbynka
11. apr 2013

@summer_103 ahoj moja tak to mi je velmi luto:(....na dalsi pokus to uz vyjde urcite neboj....moc drzim palce a prajem vela sil a energie moja...drz sa a o 4 mesiace tu chcem vidiet tvoje //🙂

wejbynka
11. apr 2013

zienky?...neviem ci ste mali vsetky KET ak nie tak sa ospravedlnujem za ozancenie ale potrebujem poradit🙂
@summer_103
@sherny
@skrouceninka
@xlolax80
@lienkalienocka
@sudabe
ako ste papali estrofem?..ake ste mali davkovaniee prosim surne potrebujem poradit dakujem🙂

sherny
11. apr 2013

@wejbynka rada by som ti poradila, ale nemala som taký liek, takže netuším 😖

sherny
11. apr 2013

@summer_103 joj moja, to mi je veľm, veľmi ľúto...poznám ten pocit, mám za sebou 4 neúspešné IUI, takže presne viem ako sa cítiš...nebojkaj to prebolí, a bude dobre 🙂 🙂 🙂 a ten správny čas príde 🙂 🙂

tigi
11. apr 2013

@wejbynka ja som mala davkovanie 3x1 tbl od prveho dna ms. Brala som ho az do ukonceneho prveho trimestra. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre