Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kahlann
21. máj 2013

@lienkalienocka ja som menila lekara ked som zacala chodit do ferti a teda som mu dala vsetko co mi dali vo ferti, takze o pco vie 🙂 hmm a tie protilatky ti zistovali hned na vstupnej kontrole?? ja vlastne ani neviem ake vseliake vysledky mam 😒

lienkalienocka
21. máj 2013

@kahlann myslim, ze hej hned ako brali krv, tak aj tieto stery. akoze mne nedavaju ziadne vysledky, len vlastne spravy o odbere a vklade. toto si myslela? 🙂 a ten moj mumak, sak mu ani nerozumiem, co mi odpovie. len hlada vyhovorky, aby ma nemusel liecit a niekam posielat... a aj citis nejake zmeny? 🙂

kahlann
22. máj 2013

@lienkalienocka tak asi ano.....mne hovoril aj vysledky ale venovali sme sa tym "zlym" veciam. to co bolo ok sme ani neriesili. zmeny - praveze uz nie. asi tyzden po KET som mala zmeny....brucho som citila a bola som hrozne unavena. druhy tyzden sa mi zvacsili prsia a zacala som mat pocity ako pred MS krize, prsia, chute. ale od vikendu sa nic nedeje....sem tam pichne v brusku ale nic viac. a prsia su stale zvacsene.....bohuzial som mala dost stresy minuly tyzden tak neviem co to na mne zanechalo. v paitok mam svoj 30dnovy cyklus tak neviem neviem. uvidim.....

lienkalienocka
23. máj 2013

@kahlann tak sme na tom podobne. ja tiez sem tak krc v bruchu, ale tot vse 😒 snad to bude pre nas znamenat len to dobre. a ty nejdes na krv? ms dostanes az po vysadeni utrosu. ja idem bud. stvrtok a cez vikend som sa rozhodla testovat 😉

kahlann
23. máj 2013

@lienkalienocka ale ano dnes som isla uz na krv....teraz s napatim cakam 🙂 zaroven mam aj pohovor do jednej firmy....tak dufam aspon v jednu dobru spravu 🙂 viem ze ms dostanem po vysadeni utrosu ale niektore zacali krvacat aj skor.....tak som to myslela a teda pokial neprejdem kriticku hranicu mojich dni tak budem ako na ihlach. sestricka sa ma dnes pytala ci som netestovala...a smiala sa ked som jej povedala ze sa snazim byt trpezliva 🙂

skrouceninka
23. máj 2013

@lienkalienocka tak uz jdeme na to vcera jsem si byla pro injekce asi v sobotu nebo v nedeli bych mela mit menzes a jde se na to koukala jsem ze i zvysil i davky oproti minule rekl mi s jistotou vy to adka zvladnete a ted se to uz urcite zadari tak snad ma pravdu uz at je to vse za nami a ty co jak si na tom ty kdy mas transfer

kahlann
23. máj 2013

@lienkalienocka maaaaaam to :o))))))) potvrdili.....dnes si spravim asi aj test aby som videla tie //

lienkalienocka
23. máj 2013

@kahlann jeeeej, gratulujem 🙂 a to si hovorila, ze nic necitis a predsa to bolo dobre znamenie. dufam, ze pojdem po tvojom vzore 😉 ja testnem urcite cez vikend 🙂 kolko si mala hodnotu? tesim sa s tebou 🙂
@skrouceninka ahoj 🙂 akurat dnes som na teba myslela 🙂 takze ste sa predsa na to vrhli 🙂 budem drzat palecky, uz to vyjde. ja uz mam po, bola som presne pred tyzdnom na vklade 😀

kahlann
24. máj 2013

@lienkalienocka 1900 hovorili, ak si dobre pamatam....lebo potom uz boli moje myslienkove pochody rozne 🙂
no dufam ze ma budes nasledovat. nech mam spolubojovnicku 😉

lienkalienocka
24. máj 2013

@kahlann a kolko ti vkladali? bo to je dost vysoka hodnota 😀 boli by sme len o tyzden pozadu, to by bolo super 😉 dala si mi nadej, ze sa to moze aj mne podarit 🙂

kahlann
24. máj 2013

@lienkalienocka moj muz si zelal dve :o)))

skrouceninka
24. máj 2013

@lienkalienocka tak vidiš super to jsem ani nevedela nam už nic jineho nezustalo už to musi vyjit nam obema tak mi potom nezapomen dat vedet jak si dopadla budu držet všechny palečky aby se ti už zadarilo a jak to zvladaš citiš se fajn dej vedet budu na tebe myslet
😉

lienkalienocka
24. máj 2013

@kahlann aj my chceme strasne dve 🙂 a myslim, ze sa mu to aj vyplnilo 😀
@skrouceninka ja som mala bolestive prsia a brucho uz den pred vkladom, uz to pomaly ustupuje. inak nic 😒 snad to bude dobre znamenie a konecne to vyjde. mali sme velmi krase bublinky, najkrajsie doteraz 😉 drzim palce aj ja tebe a samozrejme, ze sa ozvem 🙂

skrouceninka
25. máj 2013

@lienkalienocka tak snad je to už konečne dobre znameni a kdy se budes testovat

lienkalienocka
26. máj 2013

@skrouceninka tak nie 😢

kahlann
27. máj 2013

@lienkalienocka ako nie myslis test ukazal nie???

skrouceninka
27. máj 2013

@lienkalienocka neztracej nadej neni to jeste brzo na testovani odpocivej a nenervuj se uvidis ze to bude dobry pockej na testy z krve

kahlann
27. máj 2013

@lienkalienocka presne presne.....klud pockaj na krv.....

lienkalienocka
27. máj 2013

@kahlann
@skrouceninka baby, bol to 10.den. uhniezduju sa chvilu sa vklade. cize nedavam tomu uz nadej ☹

wiiila
28. máj 2013

...ahojte dievcata....mam jednu otazocku...ked sa chcem objednat na prvy pohovor...ako dlho sa caka?...teda ci ma objednaju az po mesiaci, tyzdni...dakujem za odpovede...

kahlann
28. máj 2013

@wiiila ja si myslim ze cim skor zavolas zistis ako maju volne. mna objednali do 10dni ale to aj kvoli tomu ze ked som tam volala tak som mala MS. tak sme sa objednali tak aby som uz mohla mat aj vystrenie. ale bacha ako sme to tu posminali v lete ma ferti jeden mesiac zavrete....dovolenka

wiiila
28. máj 2013

@kahlann ...no to mi ani neprekaza moc ta ich mesacna dovolenka...ja som len bola zvedava ze asi kolko sa caka na ten prvy pohovor....dufam ze v tom ferti nam pomozu...zatial som pocula na toto centrum vela dobrych ohlasov...dakujem za odpoved...tak dnes nas skusim objednat....🙂

wiiila
28. máj 2013

@kahlann ...objednane....hned na buduci tyzden...🙂..necakala som ze to bude tak rychlo....🙂...mozem sa opytat ze vy ked ste tam isli ze ci ste uz mali porobene vseliake vysetrenia?...mne moj gynekolog bral krv akurat na hormonalny profil a partner mal robeny spermiogram....

skrouceninka
28. máj 2013

@lienkalienocka nevzdavej to zlatko hlavu hore timto si zbytecne ublizujes dokud ti nebrali krev je vzdy nadej

kahlann
28. máj 2013

@wiiila no super, dufam ze tak rychlo budes aj tehu :o)) mali sme neake vystrenia ale aj tak si ich tam porobili znova. teda hend robili ultrazvuk, krv a spermiogram. podla vysledkov sa postupovalo dalej.

kahlann
28. máj 2013
lienkalienocka
28. máj 2013

@skrouceninka
@kahlann dakujem baby za povzbudenie. uz mi je to nejako jedno. normalne pracujem, uz som aj tazke dvihala, bud sa tam nieco udrzalo alebo je to prec. co uz narobim. ale vy si davajte pozor, jedna na dvojicky a druhej prajem dvojicky. budem rada, ked sa mi ozvete, ako pokracujete 😉

skrouceninka
30. máj 2013

@lienkalienocka zlatičko to je mi važne lito ješte mate zamražene nebo začneš od začatku nevim co povedet vim jak je to težke mam te rada drž se

lienkalienocka
30. máj 2013

@skrouceninka taaakze je to definitivne. negativne. nemusis hovorit nic, vieme co kazda zaziva a vieme to aj bez slov. drzim velmi palecky, aby sa to uz konecne aspon jednej podarilo 😉 cakam info 🙂

skrouceninka
30. máj 2013

@lienkalienocka zlatko a co mas ted ty v planu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre