• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
@nikushka1 gratulujem a mali ste aj ine problemy, ci len protilatky?
23. aug 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a viete co som tu ani inde na nete nenašla? O kolko % zvyšuje pravdepodobnosť počatia EmbryoGlue a SPF- Seminal Plasma Flushing? Pri druhom píšu ze výrazne zvyšuje pravdepodobnosť, ale kde su nejake grafy, tabuľky, výpočty? :slight_smile: dakujem :grinning:
23. aug 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka nam povedala embryologicka vo ferti ze kazda z metod o 7-10%
24. aug 2014 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikushka1 len či to je aj pravda, skúšala som aj na zahraničných stránkach, hľadala nejaku štatistiku, nic som nenasla... Toto by mohli doplniť na stránku.
24. aug 2014 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka
štatistiky aj tak skreslujú, tak ani tabulkám a podobným záležitostiam by som neverila. Proste nám doporučili spf, že o nejaké percento to zvyšuje šancu. My sme im uverili, dali sme si to a vyšlo to :slight_smile: či práve to pomohlo, neviem ....
24. aug 2014 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka nam povedali v centre ze o 4 az 6 percent....mi sa teraz mame objednat na genetiku,lebo nevedia preco nam ostalo len jedno embrio,ze to tak nema byt. Uz mam doma tabletky Estrofem tie mam uzivat o mesiac ked dostanem menzes,10 dni a potom za dalsich 5 dni idem na vlozenie embria,cca za 6 tyzdnov:slight_smile:
24. aug 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikushka1 gratulujem,mi mame zamrazene tiez len jedno embryjko a tak sa trochu bojim co to vide:(
24. aug 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sprituska bohuzial nie, ale teraz ideme na druhy :wink:
24. aug 2014 o 15:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr ak sa mozem spytat mate aj ine problemy ci len protilatky?
24. aug 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sprituska ja mam protilatky a manzel mal horsi spg. Ale inak mame vsetko OK. Aj genetika nam vyslo dobre. No dufam ze druhy pokus nam vyjde :wink:
24. aug 2014 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr kolko si si dala vlozit?
24. aug 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sprituska no mi sme mali len 5 vajicok a podarilo sa oplodnit 2. Takze obe sme si dali aj vlozit na jeden sup :wink:
24. aug 2014 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata chcem sa opytat na vase nazory na ferticent co sa tyka personalu pristupu a tak.dakujem
24. aug 2014 o 21:18  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betiii ahoj. Každému sedí nieco ine - za mna spokojnost, su mili a ústretoví.
25. aug 2014 o 05:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@betiii ahoj, mne pristup tiez maximalne vyhovuje. Ja som bola so vsetkym spokojna.
25. aug 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ránko. No co baby, mate nieco nove? Ako sa Vam darí?
26. aug 2014 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka cauko,ja zatial cakam na ten menzes:( a ty ako pokracujes??? :slight_smile:
27. aug 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1983andrea noooo konecne nejaka odpoved :grinning: my zatiaľ len papierovacky riešime, ale u nas je to tak na dlhšie, lebo polovička je od nevidim do nevidim pracovne vyťažená, a ma priniesť papier od urologa, ze je vsetko ok, plus ja nejake veci s poisťovňou teraz riešim :slight_smile: takze tak pomaličky :sunglasses: u nas to vidím reálne tak mozno na október ked budeme mat vsetko k dispozícii + potom este čakať na poisťovňu, takze asi november :slight_smile: ale stále si hovorím, ze ked som vydržala tak dlho, tie 2-3 mesiace uz vydržím :sweat_smile:
27. aug 2014 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka ahoj. ja idem v piatok na vklad. Tak uz sa tesiiiiim a verim ze to teraz vijde :wink:
27. aug 2014 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@renitr anoooooooo :grinning: teším sa a som zvedavá aj za teba :grinning: :wink: :slight_smile: držím palceky, verím ze sa to podari. Myslíme na teba :slight_smile:
27. aug 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka dakujem ti si velmi zlatucka. Urcite dam vediet ako to ide a hlavne ako sa citim... Juuuj uz nech je to tu))) akurat sme sa s manzelom smialy ze to bude dieta SNP :grinning:
27. aug 2014 o 20:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte snazivky tak buduci tyzden idem pre injekcie priznam sa aj sa tesim ale zaroven mam aj strach zo sklamania prajem vam vsetkym krasny den a este krajsie snazenie .
28. aug 2014 o 10:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak my uz mame tiez po zakladnych vysetreniach a cakame na vysledky, nech môzeme poslat ziadost.
napriek tomu stale skusame :slight_smile: i ked nam vo fc povedali, že by to bol záááázrak :sunglasses: :confused: :grinning:
28. aug 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Buduci tyzden si idem pre injekcie a hor sa na to aj sa tesim ale zaroven sa bojim pripadneho sklamania ak by to nevyslo prajem vam vsetkym krasny den a este krajsie snazenie.
28. aug 2014 o 11:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, my teraz riesime aj dilemu ci vložiť jedno alebo dve fazulky. Ako to poriesite alebo ste poriesili vy?
28. aug 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulanl Vzdy je dobre vlozit dve fazulky alebo tej jednej by bolo samej smutno
28. aug 2014 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulqa1975 treba mysliet pozitivne pocas celej stimulky a hlavne byt v pohode :wink: drz sa
28. aug 2014 o 16:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulanl no ja asi podla toho, kolko by som tých fazuliek mala :wink:
Ja sa tiez troska bojim dvojičiek, ale ako som uz spomínala, lepsie 2 ako ani jedno :sunglasses: a hlavne by som si nechala poradit v centre :slight_smile:
28. aug 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka tak sa priprav ze potom su vianoce a oni budu mat urcite dovolenku,nam sa to pretiahlo o 3 tyzdne v lete lebo doktor bol na dovolenke:(
28. aug 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petulanl lepsie je vlozit dve fazulky,je tam vacsia sanca ze sa aspom jedno uchyti:slight_smile: my bohuzial mame len jedneho mrazacika a chceli sme tiez dve....:( urcite ti odporucam vlozit si dve a skusit to glume to lepidlo,drzim palce:slight_smile::slight_smile:
28. aug 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok