Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
16. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne .

roxy80
16. sep 2014

Ahojte,
janulqa1975 drzime ti palce. S manželom sme dnes opať boli v centre a dnes sme konečne podavali žiadosť na poistovnu. Mame všeobecnu zdravotnu tak uvidime kolko to bude trvať. Akonahle nám príde schvalenie začneme. My sme boli prvykrat v tomto centre 7.7 a potrebovali sme doložit spravy od genetika a kardologa tak preto nam tak dlhšie trvalo to podanie žiadosti. Tak držte palčeky nech nam to schvalia a ideme na to 🙂

alcinkap
17. sep 2014

@roxy80
držím palce 🙂

janulqa1975
17. sep 2014

Ahojte tak prave mi volali z fc mame z troch vajicok tri embria a v piatok idem o 11.30 na transfer len neviem ci ich mam nechat vlozit vsetky tri alebo len dve a to jedno nechat zamrazit prosim poradte mi co by ste spravili vy

alcinkap
17. sep 2014

@janulqa1975
ahoj ... tak super 🙂 vložia ti maximálne dve, takže jedno ti určite zostane 🙂
držím palce 🙂

janulqa1975
17. sep 2014

@alcinkap dakujem velmi pekne ved uvidme ci do piatku ostanu vsetky tri a ak ano tak sa potom poradim s lekarom .

renitr
17. sep 2014

@janulqa1975 tak to je super správa, že sa podarilo oplodniť všetky. Držím palce 🙂

janulqa1975
17. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne len dufam ze do piatku aj ostanu vsetky tri pokope .

alcinkap
17. sep 2014

@janulqa1975
ak chodíš do Ferti, tak ti dajú maximálne dve 🙂 aj na stránke to majú písané, že vkladajú maximálne dve ...
moc držím palce, aby to vyšlo 🙂 daj vedieť ....

janulqa1975
17. sep 2014

@alcinkap ahojky jasne ze dam vediet to ked sa bude scim pochvalit tak to budu vediet vsetci velmi sa na piatok tesim .

renitr
17. sep 2014

@janulqa1975 v piatok budem na teba mysliet 😉 ja idem tiez do Fertu ale budem tam o 9 tej rano, idem na kontrolu. Tak sa drz a cakame len a len pozitivne spravicky 😉

janulqa1975
17. sep 2014

@renitr dakujem moja aj tebe drzim palce nech je vsetko ok ale tie pozitivne spravicky ak budu tak budu ovbela neskor ako v piatok ale uz sa na piatok velmi tesim .

renitr
17. sep 2014

@janulqa1975 po tej celej stimulke a vsetkych vysetreniach co musime podstupit, je vklad naozaj ta najkrajsia cast. Takze ziaden stres a hlavne si to uzivaj 😉

janulqa1975
17. sep 2014

ja sa nebojim vkladu ale toho ako to dopadne ci sa to ujme ci sa udrzi vo mne aspon jedno vies uz tych sklamani bolo tolko ze dalsie by som psychicky nezvladla.

bubulacka
18. sep 2014

@janulqa1975 no perfektneeeee! Vidíš, ako sa ti postastilo, treba veriť, bolo ich síce menej ale o to kvalitnejšie 😀 tiez zajtra myslím na Vas a verím ze to dáte 😉 ja by som si dala vložiť asi 2 a jedného chrustika nechala do zásoby... Nikdy nevieš, mozno sa teraz uchytia obe a o 2-3 roky aj to tretie 😎 😀

bubulacka
18. sep 2014

@roxy80 som zvedavá aj ja, my tiez chceme dnes ísť podať žiadosť 🙂 uvidim ci to vide časovo. 🙂

janulqa1975
18. sep 2014

@bubulacka no ved uvidime poradim sa z lekarom ale kdeze ja uz mam dost vysoky vek u mna dva tri roky su uz dost neskoro a aj to co stym jednym bambulacikom je otazka penazi uz dost mam to doteraz vycerpalo z jedneho dovodu my sme isli s darcovskymi spermiami a tie sa plne platia takze ma to vyslo dost mastno .

roxy80
18. sep 2014

@janulqa1975 neboj zvladnete to a tiez ti s manzelom drzim palce 😉 a hlavne mysli pozitivne a jasne ze to vyjde 🙂

janulqa1975
18. sep 2014

@roxy80 dakujem velmi pekne ja soms tym do toho isla ze tento krat sa to podari ale vzdy tam je to ale .

janulqa1975
19. sep 2014

ahojte no este tri a pol hodiny a bude somna najstastnejsi clovek na zemi . Tak velmi sa tesim ze som v noci spala asi dve hodky dokopy .Prajem vam vsetkym krasny den .

janulqa1975
19. sep 2014

Ahojky tak mame v sebe dve babulky mam z nich aj fotku jedno malo 12 buniek a tie dve po 8 tak jedno 12 a jedno 8 bunkove vlozili a to tretie uvidime do nedele ci prezije alebo nie a potom sa rozhodneme ci ho dame zamrazit ale ja pevne verim ze stychto dvoch vlozenych aspon jedno bude krasne rast a robit nam radost velmi sa tesim som nesmierne stastna .

bubulacka
19. sep 2014

@janulqa1975 perfektneeeee!!!! Gratulka velika 🙂 no som zvedavá, takze čakáme teraz 10 dni? 😀
Pekne odpocivaj, užívaj si to, mysli pozitívne 😎 mne vcera trhali zub a nestihla som zaniest papiere na schválenie 😖

janulqa1975
19. sep 2014

@bubulacka dakujem velmi pekne na kontrolu idem 30.9 rano na krv a poobede cakat na vysledky ale poviem ti vsetko vidiet pod ultrazvukom normalne som sa rozplakala moje hribiky malinke .

bubulacka
19. sep 2014

@janulqa1975 musí to byt úžasný pocit, ja sa na to tiez velmi teším, dufam ze to bude čoskoro 🙂
Naozaj Ti to velmi prajem, je to velmi emotívny zážitok pre nas, co sa dlho snažíme a po bábätku neskonale túžime 🙂 hlavne relax, pohoda, užívaj si 😎

janulqa1975
19. sep 2014

@bubulacka dakujem velmi pekne drzim ti palce nech ti to vynjde a nech ptom kocikujeme spolu . 🙂

renitr
19. sep 2014

@janulqa1975 super, veľmi ti držíme palce a užívaj si ten krásny pocit s babulkami v brušku.

janulqa1975
19. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne neviem sa na tu fotku z ultrazvuku vynadivat a stale mam predsebou ten monitor na ktorom som ich videla tesne pred vlozenim boli krasne jedno malo 12 buniek a druhe 8

renitr
19. sep 2014

@janulqa1975 tak to je krásne 8 a 12 buniek. Tento krát to jednoducho musí byť úspešne. Veľmi ti to prajem a hlavne žiaden stres iba relax. A naozaj ten pocit pri vklade je úžasný. Je to krásne, keď nám bojovníkov vkladajú a je pri tebe manžel. Teraz u ž čakáme iba dobré spravicky 😉

janulqa1975
19. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne ano bol to uzasne dokonca az tak ze som sa rozplakala ked som ich videla 30.9 idem na tehotensky test tak dufam ze bude pozitivny nechame sa prekvapit teraz je to vsetko len v Bozich rukach .

renitr
19. sep 2014

@janulqa1975 presne tak, teraz sa už nedá nič zmeniť, ale treba myslieť pozitívne. Budú to dlhé 2 týždne čakania, ale treba veriť. Teraz si pekne oddýchnite a prajem vám všetkým dobrú noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre