Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

janulqa1975
20. sep 2014

ahojte snazivky moje aj vas po embriotransfere bolelo podbrusko tak ako mna uz druhy den bojims a abyto neskoncilo skor ak nieco zacne

adrianaaa32
21. sep 2014

Ahojte kocky, idem si k vam po radu...ak budete take dobre. V oktobri sa chystam do Car. Bola som uz rozbodnuta pre GynFiv. Lenze prave som citala ze tam je to len ako biznis, neriesia vraj problem ale rovno posielaju na IVF. Proste ziadne dobre referencie. Tak som zostala dost v soku. Tak uvazujem nad Ferticent. Chcela som sa teda spytat na nazor tych ktore uz do Ferticent chodia, ake mate skusenosti?
Dakujem za pomoc

bubulacka
22. sep 2014

@adrianaaa32 ahoj, ja som toho veľa prečítala, hlavne tu na MK, niekoľko desiatok strán a napokon som sa rozhodla pre ferti. Nikde inde som nebola, ja nemôžem kriveho slova povedať, su milý, vsetko vysvetlia a maju trpezlivosť. Ked telefonujem, tiez nikdy nic nie je problem. U nas sme dopredu vedeli, ze budeme musieť podstúpiť IVF, takze som ani nečakala žiadny iny záver pri konzultácii. Ale ak si si nie istá, kľudne chod na konzultaciu aj do ferti, aj do gynfiv, uvidis, kde sa ti bude páčiť viac a potom sa rozhodnes. Konzultácia vo ferti je zdarma. Ale ak je nejaky problem, ktory treba riesit (neviem co konkretne si mala na mysli), tak oni tie centra to podla mna nechávajú na obvodného lekára.. Ako všetky potrebne testy co treba a vysetrenia ti spravia, ale ak je tam nález, príčinou ktoreho je potrebne podstúpiť IVF, tak ti ho odporučia, vypíšu papiere. Mne pri konzultácii povedali, ze je to na nas, mame sa rozhodnúť co ďalej, ak chceme podstúpiť IVF, treba doniesť toto, toto a toto, ale nikto na nas netlačil, nanútili nas. 🙂

adrianaaa32
22. sep 2014

@bubulacka dakujem ti... no mam endometriozu 1.stupna. Som po laparke 5 mesiacov. A ak sa mozem este spytat, kolko ta to tam vyslo? A podarilo sa? Dakujem moc..

bubulacka
22. sep 2014

@adrianaaa32 este nie, sme v štádiu podania žiadosti... Kedže sme časovo zaneprazdnení, dlhšie nam trvalo, než sme vybavili vsetko, co sme mali. Ale baby co tu písali sumy tak počítam okolo 300-400,- EUR, janulqa1975 je tu taká posledná naša (dúfam) tehuľka, min. týžden bola na vklade, a alcinkap je uz potvrdená tehulka, ale ona je uz myslím nejak 17-18 týžden 🙂

adrianaaa32
22. sep 2014

@bubulacka juuj tak drzim silno palce 😉

renitr
22. sep 2014

@janulqa1975 Ahoj, tak ako sa nam dnes citis? 😉 dufam ze uz ziadne bolesti nemas a pekne si to uzivas v pokoji a v klude 😉

janulqa1975
22. sep 2014

@renitr ahojky citim sa celkom fajn az na to ze to podbrusko ma bolieva tak ako keby som mal dostat svoje dni a uzivat si to vklude a to co je ja klud nepoznam ale dufam ze to bude ok a ze budeme tehotny .uz mame aj mena

alcinkap
22. sep 2014

@janulqa1975
držím palce 🙂 kedy ideš na krv?

alcinkap
22. sep 2014

@adrianaaa32
@bubulacka
už 18-ty týždeň 🙂 držím aj Vám palce holky .... nech to vyjde na prvý šup 🙂 Ferticent jednoznačne doporučujem ....

adrianaaa32
22. sep 2014

@alcinkap juuuj tak to gratulujem. A tebe to vyslo na prvy sup?...a dakujem 😉

alcinkap
22. sep 2014

@adrianaaa32
Hej hej nám vyšlo prvé ivfko 🙂 tak sme obaja šťastní .....
Veď keby niečo, kľudne napíš ... 🙂

janulqa1975
22. sep 2014

@alcinkap ahojky 30.9 idem na krv ale mam taky pocit ze sbytocne .

alcinkap
22. sep 2014

@janulqa1975
skús nemyslieť na pocity a hlavne netestuj, zbytočne sa len vystresuješ. Ja som chodila normálne do práce a to mi moc pomohlo, lebo myšlienky neboli zamerané len nato 🙂
Držím moc palce, aby to vyšlo 🙂

janulqa1975
22. sep 2014

@alcinkap vies co nemyslim na to ani test si nejdem robit len odo dna vlozenia gombiciek ma stale pobolieva podbrusko ako keby som mala dostat svoje dni a to ma desi ,

alcinkap
22. sep 2014

@janulqa1975
ja som mala presne to isté 🙂 mňa tiež dosť bolelo podbruško a potom ma začali aj kríže bolieť ...

bubulacka
22. sep 2014

@janulqa1975 co to vidím? Nevzdávaj to dopredu, predsa viacero báb po ET pobolievalo bruško a ostali tehotné... Žiadne take myšlienky, ze to nevyšlo ani nepúšťaj do hlavy 😉 ukludni sa a hlavne nemysli stále na to...

janulqa1975
22. sep 2014

@alcinkap ty si bola u mna doma ?

janulqa1975
22. sep 2014

@bubulacka ok pokusim sa

alcinkap
22. sep 2014

@janulqa1975
máš také isté pocity?

janulqa1975
22. sep 2014

@alcinkap ano mam take iste pocity kao udavas ty tak myslis ze by to mohlo byt uspesne ?

alcinkap
22. sep 2014

@janulqa1975
to neviem povedať 🙂 ale mňa napr. nikdy predtým kríže pred ms neboleli ...
tak snáď to je dobré znamenie 🙂

janulqa1975
22. sep 2014

@alcinkap dufajme nechame sa prekvapit tak ako povedal pan doktor je to vsetko u toho tam hore .

renitr
22. sep 2014

@janulqa1975 drzim ti palce aby tento pokus bol uspesny. Proste uz musiiiii.....

janulqa1975
22. sep 2014

@renitr dakujem velmi pekne si zlata ale pri mojej smole moc velku nadej tomu nedavam .

1983andrea
22. sep 2014

@adrianaaa32 Ahoj nas to vyslo injekcie,tabletky a vitaminy cca 260 eur...a potom sa ta budu pytat uz na konci pri vlozeni ci chcete to lepidlo,je to na vas a to stoji 150 eur,to sa im potom posiela uz na ich ucet🙂🙂

1983andrea
22. sep 2014

@janulqa1975 cauko,chcem sa opytat ci si po vklade zostala na tie cca 2 tyzdne doma na pn alebo chodis do prace??? neviem co ma spravit,chystam sa aj ja na vklad🙂 lebo som citala ze niektore baby chodia do prace,ale asi je lepsie vybavit si pn🙂🙂

janulqa1975
22. sep 2014

@1983andrea no ja som teraz na urade prace lebo sa nam rusila firma ale poviem ti radsej by som bola v praci lebo doma ma chyta negativne myslenie a to nieje moc dobre stale myslim na to aky bude vysledok co ked pride dalsie sklamanie no cele zle takze pnku neodporucam .

adrianaaa32
22. sep 2014

@1983andrea 260?? Uplne vsetko? Vsade som zatial citala ze minimalne 1000€. Tak si ma prekvapila. A dakujem Ti..

1983andrea
22. sep 2014

@janulqa1975 dakujem🙂 len ja neviem ked v robote sa stresujem a dviham krabice,neviem co mam spravit,ale ked budem doma nad stale rozmyslat tak asi fakt bude lepsie ked pojdem do roboty🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre