• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@1983andrea dakujem velmi pekne aj tebe drzim palceky nech sa ti to podari .
24. sep 2014 o 18:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. sep 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1983andrea a nemôžu ti pichnúť vyvolavacku? Ci to tak nefunguje? Ja mam niekdy ms aj každý 3 mesiac :sweat_smile:
24. sep 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa1975 ja ked som bola na vklade tak nam doporucili sexualnu abstinenciu ale iba u zien))) Chlap si predsa vie poradit :grinning:
24. sep 2014 o 19:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka to neviem,pockam este do konca mesiaca. Praveze ja nemam taky problem ze by mi tak dlho meskala,nikdy tak teraz neviem:( normalne si uz namyslam ze sa zadarilo,ale pri nasom stasti asi nie:(:( no potom vybrati tach vajicok som dostala hned na 4 den taky strasne silny menzes ale to bolo asi potom normalne a doktor povedal ze k voli tomu syndromu musime pockat do dalsieho menzesu,a tak som sa pytala ze ked ten menzes po vybrati vajicok bol urychleny lebo som v tedy ani nemala dostat ze kedy teda vlastne mam dostat, tak mi povedal ze sak ako mavate o mesiac....tak sme to s muzom nepochopili,lebo ako mavate-to je na konci mesiaca...a o mesiac-tak to bolo 15 tohoto mesiaca...neaky sme stoho zmagoreny...pockam do konca este:(:(
24. sep 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr no pekne tak jemu bude dobre a ja nasucho no prd ked ja nic ani on nic .
24. sep 2014 o 20:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1983andrea pýtam sa preto, lebo mne hovorili tiez o nábehu na OHSS, kvôli PCO, no uvidim ako to dopadne, dufam, ze sa mi vyhne...
24. sep 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa1975 to si pekne napisala :grinning: :grinning:
24. sep 2014 o 20:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak dnes sa mi objavila prva nevolnost tak dufam ze to bude dobre znamenie ale test si robit nechcem bojim sa .
25. sep 2014 o 15:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janulqa1975 super :grinning: mozno to vyznie blbo ale dufam ze budes mat nevoľnosť každý den :astonished: :grinning: aspon najbližších par dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka no ak by to mala byt ta spravna nevolnost tak prijmam ak je to iny dovod nehc to ostane tam odkial to prislo .
25. sep 2014 o 16:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka no to dufam aj ja,ja mam stym akurat problemy,davno som mohla po vklade a stale cakam:(:(
25. sep 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa1975 hlavne netestuj, je to tazke vydrzat ale je to lepsie. Aspon nebudes stresovat :wink:
25. sep 2014 o 17:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1983andrea neboj sa dockas sa uvidis , ja uz zacinam mysliet pozitivne teda spon sa tak tvarim ale ci viac sa blizi utorok a odber krvy tym mam veci strach a nervozitu .
25. sep 2014 o 17:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr test som povedala ze si neurobim aj ked ma stipe cervik do prdele kup si ho kup si ho ale zatial odolavam .
25. sep 2014 o 17:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby priznam sa ze cim viac sa blizi utorok tym mam väcsie nervy a strach z vysledkov .
25. sep 2014 o 21:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kocky poradte mi prosim aku tabletku si mozem dat ked ma priserne bolia zuby a do utorka pokial nebudem vediet ci som alebo niesom v tom nechcem ist k zubarovi . Dakujem
26. sep 2014 o 09:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulqa1975
skús paralen ... alebo radšej zavolaj do centra, oni ti určite poradia :slight_smile: držím palce
26. sep 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap dakujem pekne za radu bude dneska smer lekaren
26. sep 2014 o 12:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strasne sa bojim tych utorkovych vysledkov priznam sa ze vobec nemam stoho dobry pocit .
26. sep 2014 o 13:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
prepacte ze som sa dlhsie neozvala ale bli sme s manželom na neskorsej svadobnej ceste. Ale mam dobre spravy. Volali nam z Fericentu ze 18.9. posielali nasu ziadost na poistovnu a o týžden 24.9. nam zavolali že nam to poistovna schvalila, trvalo to len týžden, som sa velmi potesila. Takze sme si dohodli termin na 10.oktorbra na ultrazvuk a predpisanie inekcii na stimulaciu. Takže cca 20. oktobra bude odber. Aj sa bojim ale aj sa velmi tesim. Tym ze u mna hrozi hyperstimulacny syndrom, mi bude robeny vklad az o mesiac od odberu cize niekedy v novembri. Sa teším jak male dieta sa neviem dockat začatia stimulacie. Ale chcela by som sa vas spýtat aky mala na vas vplyv stimulacia? a mali ste niektora tiez vklad az o mesiac od odberu kvoli tomu hyperstimulacnemu syndromu? :slight_smile: dakujem za informacie od Vas všetkych :grinning:
26. sep 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky čaute...vadí keď som po transfery tesne asi piatich minútach sa šla vycikat?
26. sep 2014 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulqa1975 drzim ti palce,normalne ma boli brucho uz za teba:slight_smile: neboj,snad to dobre dopadne:slight_smile:
26. sep 2014 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@roxy80 ahoj,ja mam hyperstimulacny syndrom...a ano odklada sa to,o mesiac som konecne vcera dostala menzes a berem tabletky,tie sa beru desat dni,potom ides do centra na kontrolu a dohodnut vlozenie,ja idem na druhy tyzden v sobotu,tak uvidim kedy ma caka konecne vlozenie embria.Inak vsade som citala ze zeny s tymto syndromom maju vacsiu sancu otehotniet,no unas to neplatilo.Tym ze mame tento syndromje vihoda sice ze mame ovela viac vajicok cize ta vacsia sanca tam je,ale nam s manzelom to nejak nevyslo,doktor nevie preco,poslal nas na genetiku,a tam sme obj.az na konci oktobra:( takze mi vybrali 23 vajicok,s toho sa oplodnilo 12 a vsetky sa prestali vyvijat ostalo len jedno tak ho hned zmrazili.Doktor si to nevie vysvetlit,vraj pri takom pocte vajicok bam malo ostat aspom 5-6 a prt,len jedno:(
26. sep 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1983andrea bojim bojim bojim . ale dakujem velmi pekne
26. sep 2014 o 17:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anielik123456789 aj ja som tak bola nevydrzala som to tak uvidme ake budu vysledky
26. sep 2014 o 17:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale nemalo by to mat súvis...koľko si janulqa1975 vydržala... Ja som sa vzivote tak schuti nevycikala :unamused: proste by to išlo po stehnach :unamused:
26. sep 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anielik123456789 kolko som vydrzala po vklade asi 7 minut a ked som sa postavila ver tieklo mi to ponohach ale ja som vypila 4 litre vody skoro som praskla v ten den som uz potom ziadnuvodu nechcela ani vidiet .
26. sep 2014 o 18:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj utorok vedieť...držím moc moc palcekyyyy :slight_smile:
26. sep 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulqa1975 drzim palceky v utorok a hlavne kluuuud. Ak clovek stresuje tak to nieje dobre, ved aj tak uz clovek nezmeni nic. Je to vsetko v Bozich rukach :wink: Cakame od teba len a len dobre spravicky
26. sep 2014 o 19:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok