• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@empathia ahoj mi sme mali v martine vtedy min.3 dnove ako sa berie na spermiogram .
@betiii a to slabe krvacanie neslo o uhniezdovanie skus testik este raz. :slight_smile:
26. okt 2014 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY,my sme mali neviem kolko dnove,ako som vcera zistila,robili ICSI...takze potrebovali len zopar schopnych....holt pravdu mate,kto sa nepyta nic sa nedozvie...:grinning:..ale ja som ten typ,co sa nepyta,naco mi to je nie som doktor,darmo mi to bude vysvetlovat,jednym uchom dnu,druhym von....nechavam to plne v ich rukach...inak Dr.Pinter v poslednej dobe vyzera dost unaveno...a dobre poznamenala jedna holka..jak keby uz rozmyslal tri roky dopredu...dufam ze nam dal spravne vajca...:grinning:...ale inak v pohode...
26. okt 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak kamoske sa pred polrokom stala zaujimava vec ale v inom nemenovanom centre,kde to naozaj funguje na baze cisiel a pasovej vyroby,mali jej odstranit polyp na maternici,namiesto toho ju skoro omylom oplodnili,pomiesane karty...:-P este ze to pred nou spomenuli,oslovili ju inym menom,ze ideme teda robit vklad vajicok..:grinning:...som sa nasmiala vtedy...:-P...a na to ze PREPACTE,mam inu kartu...:-P
26. okt 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pepca28 :grinning::grinning::grinning: by bola riadne prekvapená ze čaká napr. černoška :stuck_out_tongue_closed_eyes::grinning::thumbsup:
26. okt 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja som prestala tiež daako dôverovať FC..ani ja som nemala žiadne info tak som nato išla matematicky a tak sme mali teda 6 dňové. Dám KETko a dúfam, že tam už nebudem musieť ísť. Ani neviem akej kvality som mala balsty a ani akú veľkú výstelku. Proste ked sa nepýtaš, tak nevieš, ale ja som nevedela čo sa mám pýtať... :frowning2:
@empathia
26. okt 2014 o 19:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka neva,nech je zdrave...:grinning:DDDDD
26. okt 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ereska dakujem ti za tvoj nazor...tento tyzden kupim test a skusim teda este raz.potesila by som sa
26. okt 2014 o 21:28  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute,rano sa zobudim a dost ma bolia prsia a picha ma v podbrusku...len dufam ze to neni zle znamenie,lebo ma...som len druhy den po ket a menzes by mi mal dojst najskor na bud.tyzden
27. okt 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nisa_666 uvidis ze sa vam to za 3mes podari :slight_smile: ved toto ze uz dnes mal konecne lekar cas aj na moje otazky, co sa tyka vystelky to mam iba z piatku info od mojho gynekologa ze bola 5,4mm... pinter ma sfukol ze to sa uz 10r nesleduje... to sa mi nezdara korektna odpoved a reakcia
27. okt 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved od toho akú máš výstelku záleží, či sa ujme alebo nie. teda aspoň myslím. ja už neriešim, lebo ma picne. počkám a pôjdem na vklad a hotovo. :slight_smile:
@empathia
27. okt 2014 o 15:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nisa_666 ani ja uz to neriesim urobila som vsetko co som mohla uz ako to dopadne tak to dopadne :slight_smile:
27. okt 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2014 o 16:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 urcite to bude v poriadku len sa tam zabyvava. :slight_smile:
27. okt 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora idete zajtra do ferticentu?
27. okt 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska. Ja idem
27. okt 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočky, mám v chladničke gro balenia PROFERTILu, 129tbl., exp.04/2015. Výborná cena, navrhnite si ju. A mám ešte 2 balenia Utrogestanu, exp. 10/2016 a 1 balenie Estrimaxu 09/2016 a dačo málo z Duphastonu. Cez IP: Ďakujem.
27. okt 2014 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mery1409 nesedeli ste pri tom kavovare ked sme odchadzali?
28. okt 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte prosim. mm ma zle vysledky spermiogramu,ja zatial vsetko OK. navrhli nam ISCI. musim absolvovat laparku pred tym alebo mozem podstupit umele aj bez toho?
28. okt 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska ahoj áno sedeli
28. okt 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mery1409 a co vam povedali?
28. okt 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v_alika12 co je laparka?ja som nic tak nepodstupovala..tiez sme mali icsi
28. okt 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v_alika12 ahoj, ja som musela podstupit laparoskopiu pred IVF. Bola to podmienka pre poistovnu. Takze najprv laparoskopia a az potom papiere pre poistovnu na prve IVF.
Ale vela zien ide na IVF aj bez laparky. Tak teda neviem kto vlastne ist musi a kto nie na tento zakrok :unamused:
@pepca28 Laparka je mensi chirurgicky zakrok, kde sa zistuje priechodnost vajecnikov a rozne zrasty, ktore sa hned tymto zákrokom daju aj odstanit...
28. okt 2014 o 19:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby od vcera picham 150j. Puregon, v sobotu mam ist na kontrolu po 6 dnoch. Ale dnes mi je nejak divne, som nafuknuta, bolia ma vajecniky... Mam celkom silnu ms.... Mali ste to niektora? Je to moja prva stimulka a chcem verit ze aj posledna:(
28. okt 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sprituska
neboj to je normálne. Aj ja som to tak mala. Hlavne vydržať :slight_smile: držím moc palce ....
29. okt 2014 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pepca28 a co ste mali aky problem,ked sa mozem opytat? isci si podstupila vo ferticente? a vsetko OK,ci? a aku mas poistovnu? diky :slight_smile:
@renitr tiez si pacientka ferti? mozem sa spytat na poistovnu?
29. okt 2014 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v_alika12 ano tiez chodim do FC , buduci rok planujeme uz nase 3 IVF, vsetky cez Fert.
a poistovnu mam Vseobecnu ZP :wink:
29. okt 2014 o 12:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sprituska nafuknuta budes pretoze to je z tych hormonov :wink: ja som si na konci stimulky uz ani poriadne sadnut nevedela, mala som pocit akoby zo mna malo nieco vypadnut :wink: Ale to su vsetko priznaky hormonov a dozretych vajicok :wink: Drzim ti palce
29. okt 2014 o 12:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v_alika12 manzel ma oligoastenoteratozoospermiu/(prosim nechci vysvetlenie:slight_smile:...no a ja mierne PCO..a ano som vo ferti.poistovnu mam vseobecku
29. okt 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som piaty den po ket,mam sa otestovat?asi je to blbost,co?
29. okt 2014 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sprituska to vydrziiis....
29. okt 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok