• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@axnelez2 no ako ste dopadli kolko bolo? :slight_smile:
26. nov 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pepca28 nie nerobia to tam. myslela som ze najake kocky co boli aj v inom centre ze ci nahodou nieco take neabsolvovali :wink:
26. nov 2014 o 19:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 zmrazenie je pri OHSS zadarmo ale len prvy krat...potom uz platis pri dalsich pokusoch 300 eur...
26. nov 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez ahoj , mala som nakoniec 7 ;) uvidime ci a kolko sa oplodni a kedy mi budu volať kvôli vkladu :slight_smile:
Od dnes mi dali vag.gel tak snad budem dokonale pripravená :sunglasses:

Ale co baby bolo to o chlp, moj partner bol z toho taký vystresovany ze to skoro nezvládol :confused: museli sme ist normalne domov, ledva sme to stihli nazad... Parádne stresy :sweat_smile:
26. nov 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 zatial 7 statočných :grinning:
26. nov 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 a citis sa fajn, nic ta neboli? a ktory gel si dostala crinone? :slight_smile: ako rano ste dosli a potom odisli a znova prisli? z coho mal stres? asi sa o teba bal :slight_smile:
26. nov 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@roxy80 troska to cítim ale nic hrozne :slight_smile: gél som dostala crinone :slight_smile:
A ano presne tak. Došli sme boli sme ale do pol desiatej potom sme leteli domov a o jedenástej znova do centra. Chudácik, bolo mu od rana blbo, potom to nešlo, potom zas a čím dlhšie skúšal tym bol nervoznejsi .
Hlavne ze odbery predtým hrdina bez najmenšieho zaváhania :grinning:
Ale urcite nebol prvy ani posledny, hlavne ze sa nakoniec podarilo :slight_smile:

A ako ty ? Uz to uplne odznelo ? Kedy ti vychádza kontrola kvôli tomu nestastnemu OHSS ?
26. nov 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 aj moj priatel sa musel pozerať pri práci na chlpane :grinning:
som sa smiala že by im mohol moj priatel opraviť televízor ked nefunguje taká doležitá vec..
26. nov 2014 o 23:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@axnelez2 kolko sa vám oplodnilo ?
27. nov 2014 o 12:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez ahoj. No uz mi volali ze mame dve oplodnene. Celkom dobre ale dufala som ze ich bude viac :unamused:
Nevadi , lepsie ako nic. V sobotu idem na vklad. :dizzy_face:
Chcem vyuzit aj moznost "prilepenia" , mate s tym niektora skusenost ?
27. nov 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 drzim ti palce aby tie 2 pekne zabojovali :wink: pri tom lepidle je nejake to percento uspechu vyssie, ale myslim si ze to stoji za to. Nam sa nepodarilo IVF a mali sme aj lepidlo, ale treba to vyskusat :wink:
27. nov 2014 o 13:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renitr :slight_smile: tiez som preto suhlasila, vraj to zvysuje uspesnost az o 5%

Aj tak neratam s tym ze by to nevyslo, skor uz rozmyslam ci sa chyti jedno alebo obe :grinning:
snad to zas nebude placu :sweat_smile:
27. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 musis verit, ze sa uchytia. Ja som si povedala, ze budu to dvojky, ine ani neprichadzalo do uvahy. A kuk, mame potvrdene dvojky. Sice este velmi malicke, 4 a 7 mm ale uz sa aj srdiecko vraj chvelo, len este nic nebolo pocut. Cize buduci tyzden idem zase na utz. :wink:
Drzim palceky.
Po vklade jedz 5 dni ananas, alebo si daj 100% stavu a kazde rano na lacno pohar normalneho mlieka. Obsahuju tiez nieco, co posobi ako lepidlo.
27. nov 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 dakujem za radu, to pocujem prvy krat ale urcite vyskusam :wink:
27. nov 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 ani ja som to nevedela. ale "brnacky" mi poradili. My ked sme sa rozhodli, ze sa dame na tuto strastiplnu cestu, brazdila som po celom konovi. A kedze nepatrim do nijakeho sk ci cz caru, tak som kukla vsade. Ved sme vsetky na jednej lodi. :wink:
27. nov 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 mas pravdu. Skoda len ze nas je stale viac a viac. Neprajem to nikomu :unamused:
27. nov 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 no zial, co narobis.
27. nov 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, že ten ananas kolko krat citam, že je nevhodny. človek už nevie, čomu má veriť :confused:
27. nov 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulanl no mne doki povedal, ziadny problem ale samozrejme nie na kila. Ale ja aj tak nemam rada ananas a tu stavu som pila so zapchatym nosom aby som oklamala chutove pohariky :grinning:
27. nov 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015
aj ja som pocula ze ananas je dobry po vklade a pred vkladom je vhodne chili na prekrvenie maternice
27. nov 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Som nova vo Ferticente. Boli sme iba na 1. konzultacii. Uz mam jedno IVF za sebou, v Gynfive., Neuspesne. Mala som 12 vajicok, z toho sa 6 oplodnilo. 2 mi vlozili a tiez 4 sa prestali vyvijat a samozrejme sa prestali vyvijat aj tie vo mne. ;(( Bolo to v roku 2009. Tehotna som bola uz, spontanne otehotnenie, v roku 2001, s inym partnerom, bohuzial, 24 tyzden a dosla som o to ;(( ....Pre Ferticent sme sa rozhodli kvoli dobrych referenciam. Poradte, rozhodli sme sa spravne?V Gynfive to bolo take divoke, ako s dobytkom, maso, tovar...nemam dobre spomienky.
28. nov 2014 o 15:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatma1 vo ferti je to hlavne veľmi ludske...:slight_smile:
28. nov 2014 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@axnelez2 ahoj kedy mas zajtra ten vklad? budeme na teba silno mysliet :slight_smile: daj vediet
28. nov 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatma1 ahoj, ano podla mojej skusenosti, za mna mozem povedat ze ste sa rozhodli spravne :slight_smile: , ja som velmi spokojna a presne ako píše pepca28 je to hlavne veľmi ludský prístup :wink: :wink:
28. nov 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@roxy80 dakujem ti / vam za podporu, mam to zajtra 8:30.. ale som uz teraz strasne nervozna :unamused: :frowning2:
28. nov 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@axnelez2 z čoho si nervoooozna...:slight_smile: vklad v je v pohode...horšie je to čakanie po tom..:slight_smile: ...to zmaknes,neboj
28. nov 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 hlavne z toho ako prezijem to cakanie :sweat_smile: , ale aj to v akom stave budu zajtra tie moje embryjka , tiez z toho aby to vysli kedze mam len dve :pensive:
Ale ved to poznate :sweat_smile:
28. nov 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@axnelez2 ak budú dve,ideš vkladať obe?
28. nov 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@axnelez2 zajtra vkladujem aj ja, drzim palce:slight_smile:
28. nov 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepca28 ano davam si obe , snad vacsia sanca :grinning:
28. nov 2014 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok