Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

axnelez2
8. dec 2014

Dnes som rano vyvolavala duchov. Ciarka nikde ale ked sa pozorne zahladim tak najdem aspon pekny kanalik 😅 ... som zajtra naozaj zvedava na tu krv, esteze mam stale pocit ze ma zavolali skoro. Tak cakam vysledok aspon HCG 9 😀

pepca28
8. dec 2014

@axnelez2 skus dat foto...

pepca28
8. dec 2014

@axnelez2 inak co som citala,pri et je vyssia pravdepodobnost ze to vyjde,ako pri ket..takze drzim moc palce...:-P...INAK..ja som uz hodinu na ihlach,nemozem sa dovolat obvodakovi kvoli vysledkom,ide ma drbnut...chcem este volat do ferti,kedy mozem ist na najblizsi vklad,nejak to chcem mat rychlo za sebou..naco cakat,ked to nevyjde,chcem co najskor zacat vybavovat adopciu...😀

axnelez2
8. dec 2014

@pepca28 joj moja to ani nejde odfotit 🙂 skusim popr neskor fotakom 😀
Stale sa spolieham ze to je este skoro nakolko mi vkladali "len" 5 a 6 bunkacika 😕 a mrazacikov nemam 😒

Na ake vysledky cakas ? Ved gyndak ti povedal ze je to vsetko ok, ci ?
A za adopciu sme uz pozerali aj my. Ale su tak take cakacky a preverovacky ako keby si ziadala miliardove dotacie ☹

pepca28
8. dec 2014

@axnelez2 vysledky z krvi a mocu...a co sa tyka adopcie,chcem starsie dietatko ..3-4 5 rocne...myslim,ze tam nie je taky problem jak pri novorodeniatkach...asi...to je fuk,hlavne cim skor zacat,ked aj to trva dlho...

roxy80
8. dec 2014

Ahojte baby, tak zajtra mame termin 9.15 na kontrolu, minuly pondelok som dostala ms a uz skoncila tak idem na kontrolu ci je vsetko ok a asi dostanem aj lieky hned na pripravu ket. Lebo mi vychadza ms tak koncom roka alebo zaciatkom januara a to su zavrety tak nech ich mam doma 🙂 a inak kolky den cyklu sa robi vklad pri ket? A ako sa inak mate?
A ty ides kedy zajtra na tu krv? axnelez2 🙂

axnelez2
8. dec 2014

@roxy80 ajoj. No snad ti vsetko dobre dopadne aby si mohla hned v novom roku zacat.
Ja idem zajtra o 7:00 uz teraz som nervozna ako pes a ten biely testik tomu moc nepomaha.asi ma zajtra v robote svacne 😠

dancez
8. dec 2014

@axnelez2 chodíš do roboty?

dancez
8. dec 2014

@roxy80 10ty den od začatia jedenia estrofemu sa ide na kontrolu tak podla mna može byť vklad na 10-15 den
záleží kedy budeš mať pripravenú sliznicu a to je individuálne

dancez
8. dec 2014

@axnelez2 na FC stránke som čítala že sa chodí na 14 den na krv, ty ideš na 10 však ?

axnelez2
8. dec 2014

@dancez ano. Ak neratam den vkladu tak na 10den a ako vravim sa divim lebo som mala len 3dnovu kultivaciu.

Do prace chodim normalne, pracujem v kancelarii takze nic extra narocne. Len v den OPU som mala volno, inak mi skoro vsetky kontrolky vysli na vikend 🙂

dancez
8. dec 2014

@axnelez2 ja robím v obchode a stojim na nohach 11 hodín tak asi ostanem doma od vkladu

axnelez2
8. dec 2014

@dancez tak to urcite. Ja si mozem vyložiť nohy, prejsť sa . Ak by som mala pol dňa stať tak by som tiez urcite zostala doma. 🙂

roxy80
8. dec 2014

@dancez na 14 den sa chodí pri KET ale pri ET sa chodí na 10den na krv, tiez neviem preco ale je to tak 😉

roxy80
8. dec 2014

@dancez praveze som vsade tade čítala a na vklad sa chodí pri vklade KET az na 16 až 18den tak preto teraz neviem kedy, asi sa zajtra spýtam a dám vediet 🙂 🙂

roxy80
8. dec 2014

@axnelez2 držíme palceky a podla mna všetko dopadne ok 🙂

axnelez2
8. dec 2014

Mam obavy ☹ oplatí sa mi trepať o šiestej do BA ked rano bude zas beloba ? Uz aj drahý začína byt nervózny 🙄

roxy80
8. dec 2014

@axnelez2 preco myslíš takto negatívne 😒 music verit a mysliet pozitívne 😉 😉 a jasne ze si len tomu neveriš 🙂

axnelez2
8. dec 2014

@roxy80 ja ti ani neviem . Som asi len unavená, ale to tu vsetky poznáte.
Uz mam aj mena, dokonca som zistila ze by som mala termín presne na moje narodeniny , ale na druhej strane som uz bola toľko krat presvedcena 🙄

axnelez2
9. dec 2014

Tak teda, test rano zufalo negativny, krv aj tak odovzdana. Podla sestricky test vraj nic neznamena ale skor mi to pripadalo ze nechce aby som sa im tam psychicky nezrutila 🙄

dancez
9. dec 2014

@roxy80 ja som si myslela že sa chodí v rovnaký den či je to KET alebo ET lebo sa tak či tak
vkladá 5 dnová blastocysta čiže to ako keby si bola 5 dni už tehotná. daj vedieť potom pekný deň baby 🙂

dancez
9. dec 2014

@axnelez2 daj nám vedieť tak či tak 🙂

axnelez2
9. dec 2014

Nebudu pekne vianoce. Aspon u mna nie. ☹

pepca28
9. dec 2014

@axnelez2 ahoj,už máš výsledky?...

axnelez2
9. dec 2014

@pepca28 ano. Bohuzial negativne. Mam dojst po novom roku.

candour
9. dec 2014

@axnelez2 Neboj v novom roku to vyjde, IVF chce cas a trpezlivost najma!!! drzim palce

renitr
9. dec 2014

@axnelez2 juuj tak to ma mrzi ze to nevyslo ☹ prajem ti teraz hlavne vela sil aby si sa rychlo dala do kopy a buduci rok sa na to vsetky opat vrhneme 😉 drzkaj sa

pepca28
9. dec 2014

@axnelez2 ahoj,no,mrzí ma to..chcela som ta uz odsktrnut....Ale nech je ti aspoň útechou,že lepšie to vedieť hneď na začiatku,než sa dva týždne vytesovat a potom ....

roxy80
9. dec 2014

@axnelez2 to mi je luto :( ale ako tu vsetky hovorime buduci rok je nas 🙂

roxy80
9. dec 2014

@dancez takze kontrola ok ohss odznelo uplne 🙂 a dali mi estrofem od 1DC do 10 DC potom 10den kontrola aka je sliznica ak bude nizka tak sa pokracuje estrofenom u kazdej je to individualne, klasicky ak je 10 den ok zacne sa gelom crinone a tento sa dava 5 dni a potom je vklad pri bezproblemovej pacientke byva na 15 az 20 den, preto sa chodi na kontrolu 10 den a podla toho sa postupuje dalej, mne povedal ze tym ze som vysoka ze u mna to bude asi tak na osemnasty den, lebo meriam 187 a vazim 72 a potrebujem vyssie davky ako 50 alebo 60 kilova baba preto mi aj pri stimulacii musel pridat merional tak teraz rata z tym ze aj ten rast sliznice pojde pomalsie... Takze asi tolko k vysvetleniu co mi povedal 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre