Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
2. jan 2015

@matka112 matka na kedy ti to vychadza?
Ktora pojdeme prva? Kolko nas vlastne ide na ket?

matka112
2. jan 2015

@ereska ahojky,neviem presne,MSdostanem okolo 16.1.?tak keď dostanem,začínam sa stal liekmi...ešte sa rozhodujem či vložíme 1🙂, alebo🙂 🙂mrazačikov...

ereska
2. jan 2015

@matka112 my mame 3 mrazacikov vlozime najskor 2 kedze este nemame deticky;)

dancez
2. jan 2015

@ereska roxy ide prvá tá má dosať teraz niekedy MS, a ide nás dosť, kedže mne to meškalo teraz 6 dní tak ja až okolo 2.2. mám vklad ☹

candour
2. jan 2015

Ja by som mala zajtra dostat ms,zacat s liekmi a na ket v polke jan.ale vzdala som to nateraz ☹ vam vsetkym velmi drzim palce

dancez
2. jan 2015

@candour prečo ? necítiš sa na to? kolko pokusov máš za sebou?

dancez
2. jan 2015

@candour jeden ET a jeden KET ?

hencsike
2. jan 2015

Ahoj,poradí mi niekto, v nedeľu by som sa mala začať pichať puregon perom,ale do ferti sa nedá dovolať, koľko
dní ste sa vy pichali?? mali ste k tomu pridať aj Merional??? Zle mi to vyšlo,akurát na sviatky.......ďakujem vám za každú radu.dobrú noc......

candour
3. jan 2015

@dancez za posl.6-7 mesiacov dve neusp.IVF obe s OHSS
a dve gyn.operacie.ket som zatial nemala.chcem nechat telu aj dusi cas na regeneraciu z tej chemie a vypatia a pockat na vysledky a odporucenie z imuno.

dancez
3. jan 2015

@hencsike ja som začínala s perom gonal čo by malo byť to isté ako puregon a pichala som 6 dní a potom som začínala s inou injekciou. a nemáš na papiery všetko rozpísané ako to máš brať? určite ti to dali.

dancez
3. jan 2015

@candour neostalo vám na mrazenie ?

hencsike
3. jan 2015

@dancez ahoj,ďakujem ti,zajtra začnem s tým perom.....huh....asi to nepokazim....pekný deň....vám všetkým...

dancez
3. jan 2015

@hencsike máš ten rozpis ako tomáš pichať?

hencsike
3. jan 2015

@dancez napísali mi iba toľko- od 2jeho dňa stimulácia 225 IU FSH denne s.c. nič iné..... preto som si nebola istá.....

dancez
3. jan 2015

@hencsike po 6tich injekciách pojdeš na kontrolu a potom ti podla toho čo uvidí povie o tých ostatných, injekciách, neboj sa všetko je o.k.

pepca28
3. jan 2015

Baby,nech vám to vyjde,ja to odkladam na marec...

candour
3. jan 2015

@dancez v prvom ivf sa nam z 5co ostali po vklade prestali vsetky vyvijat na 5.den tak nemrazili nic.a teraz po 2.ivf co som bola v novembri mame 18 zamrazenych po PK..

dancez
3. jan 2015

@candour tak toje pekné 🙂

renitr
3. jan 2015

@hencsike ahoj, ja som mala tiez Puregon 225 IU. To som si pichala 4 dni a na 5 den som isla na kontrolu spolu s perom a tam ti ho skontroluju ci si si pichla vsetko co si mala. AK mas 225 IU tak ti to vijde na 4 dni. Drzim ti palce

candour
3. jan 2015

@pepca28 a co sa stalo.?tak pojdeme spolu,ja tiez uvazujem o marci🙂

pepca28
3. jan 2015

@candour aaale ani nic podstatne,len som dostala moznost teraz viac pracovat,a prijala som to,momentalne sa nam aj peniazky navyse zidu...kym manzel znova nastupi na brigadu na jar...a...kam sa mam ponahlat...mame posl.dva mrazaky,nechcem tlacit na pilu...jeden mesiac hore dole...😀...mam dni ze mi to jaksik zacina byt aj jedno...:-P

pepca28
4. jan 2015
dancez
4. jan 2015

@pepca28 ja som si kúpila čaj s kotvyčníkom na podporu plodnosti ženy či ako,už by som homahla začať aj piť ked ho mám doma 3 mesiace 🙂 , ty si mala ten link na tie tabletky s výťažkom ananásu?

pepca28
4. jan 2015

@dancez ne ne,sa ti nechce listovat čo?...tusimn to bola candour,ale iba tuším...🙂

pepca28
4. jan 2015

@dancez ne ne,sa ti nechce listovat čo?...tusimn to bola candour,ale iba tuším...🙂

dancez
4. jan 2015

@pepca28 spýtam sa asi doktorky či je lepšie čerstvý ananás alebo tebletová forma 😒

dancez
4. jan 2015

@pepca28 podľa mna je ten čaj čo si dala link hlúposť, len oni vedia že tý čo snažia dajú všetko za to aby sa im to podarilo.

pepca28
4. jan 2015

@dancez ja si tiež myslím,ja len či to niekto neskusal...🙂 škoda peňazí,hlavná je aj tak všeobecná pohoda... a u teráz nemám, tak nejdem to silit...🙂

renitr
4. jan 2015

@dancez ta tabletova forma je lepsia, lebo ked mam spapat taku davku aka sa odporuca, tak by si musela jest ananas celyyyyy den 😉 A ja mam napriklad po zjedeni ananasu taky divny pocit na jazyku, ako keby mi ho ten ananas vyzral 😉 a takto supnes len tobolko a zapijes vodou. Je to lepsie 😉

dancez
4. jan 2015

@renitr ale aj tak cele mnozstvo z tabletky sa ti nevstrebe do tela iba cast to uz hovorilo vela doktorov, najlepsieby bolo aj tabletky aj cerdtvy nech sa predavkujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre