Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

pepca28
18. jan 2015

@roxy80 aj ja som mala 3x2...na 6-10den....potom 3x1....baby vy ako mate davkovanie?,,??

ereska
19. jan 2015

@pepca28 ja mam stale 3x2 aj estrofem aj ultrogestan

ereska
19. jan 2015

Baby nemozem sa dovolat do fericenta neviete ci nieco maju

dancez
19. jan 2015

@pepca28 ja mam estrofem 3x1 10 dni

ereska
19. jan 2015

No uz som sa dovolala tak nakoniec ideme v stredu o 10:00

jarmila85
19. jan 2015

ahojte baby, idem sa Vás opýtať či mi viete poradiť...čakám na ms a idem na to..len potrebujem si vyratať čo asi kedy vychádza odber..neviete mi povedať? iba viem že na 6 den ms pojdem na kontrolu a potom si asi tie tri injek. pichnem pridaju mi tie dalšie injek.a podla toho..ale cca edy asi ste išli od ms na odber? aby som vedela si vypočitať čo aku službu ma muž...dakujeeeeeeeeeeeeeem

ereska
19. jan 2015

@jarmila85 ahoj to je uplne individualne zalezi ako budu rast vajicka

pepca28
19. jan 2015

@jarmila85 bolo,oni ti na kontrole povedia...Ja som tam až do odberu bola každý tretí deň...☹

pepca28
19. jan 2015

@dancez to je rovne,jak to davkuju???viem ze roxy80 je ešte vyššia odo mňa,možno aj preto máme také veľké dávky...🙂 inak do kelu,blíži sa mi ms...ešte by som to stihla aj teraz.. 🙂...*ale nebudem zbytočne riskovať asi,momentálne som dosť pracovné vyťaŽená....🙂

pepca28
19. jan 2015

Babuchy,silno ma vás budem myslet...lenže čo,vy u setky otehotniete,s kým tu budem ešte dva mesiace kecat????...🙂))))))

ereska
19. jan 2015

@pepca28 budeme za tebou chodit 🙂

matka112
19. jan 2015

@roxy80 ahojte ja ešte stále čakám na MS, 😒 dnes je to 35 deň a zatiaľ nič,podľa všetkého bude KET V februári.. 🙂 ja má m tiež naordinovane estrofem 1-6den 3#1,a 6-10den 3#2, držím palce všetkým 🙂 .

roxy80
19. jan 2015

@ereska ahoj takze mam tam byt v stredu o 7:30 na tej kontrole tak uvidime🙂

dancez
19. jan 2015

@pepca28 ja mám 158 cm a 50 kg tak asi preto

dancez
19. jan 2015

@jarmila85 ja som mala odber na 12 DC, 2-7 DC gonal 8-10 DC ostatné injekcie, večer 10 DC injekcia na dozrezie folikúl, 11 DC nič a 12 DC ráno odber, takto to chodí ked to ide ako po masle a všetko je o.k.:-)

dancez
19. jan 2015

@pepca28 alebo ostatné baby ak by ste k tomuto niečo vedeli. s gynekologom sme sa dohodli že ked sa nám to podarí že ostanem doma celé tehu. ked som bola pri obvodnej a ma vypisovala na Pn pri odbere vajok tak mi povedala že ked sa nám to podarí že ma vypíše ona na Pn a gyndoš mi dnes povedal že ma vypíše on, v čom je rozdiel ked ma vypíše obvodná alebo gyndoš?

ereska
19. jan 2015

@dancez mna vypisala gyndoska lebo neviem aku diagnozu by mi tam napisala obvodna a potom budem ved u nej na rizikovom ked to vyjde takze pn bude pokracovat.

pepca28
19. jan 2015

@dancez nevieeeeem...nikdy som nebola na pn...:-P...ak som bolA Chora,jednoduch som si cerpala dovcu...ale zavisi od typu prace
no,mozno aj preto dake davky...ja mam cca 182cm a 75kil....ale ked tam budem skusim sa ho spytat,ci je to potrebne,ci sa to neda znizit,lebo ten estrofen je hrozny

renitr
20. jan 2015

@ereska zajtra drzim palceky a hlavne si prines velmi dobru naladu a pozitivne myslenie 🙂 uz tu chceme pocit nejaku pozitivnu spravickuuuuuuuu a hlavne chceme vidiet //

candour
20. jan 2015

@pepca28 pepca v com je hrozny,je z neho zle alebo tak?lebo ja sa akurat rozhodujem ci s nim ci uplne bez neho vo feb.na ket.dik

ereska
20. jan 2015

@renitr dakujem budem sa snazit aby som vas nesklamala uz sa aj tesim tak dufam ze sa v poriadku rozmrazia

pepca28
20. jan 2015

@candour neni mi z neho dobre,toci sa mi hlaqva,som strasne nafuknuta ...radsej by som to nebrala,je to strasne vysoka davka

nisa_666
20. jan 2015

ja beriem tiež estrofem 7 deň a ja sa cítim ok, nič mi nie je. zajtra idem ku gynde na vypísanie PN a chcem, aby mi zmerala aj výstelku.

nikolkag
20. jan 2015

@jarmila85 ja som mala odber raz 12 DC a teraz budem mat 13 DC.

ereska
20. jan 2015

@roxy80 zajtra sa drz nech vsetko dopadne ok a opytaj sa aku mas sliznicu.

candour
20. jan 2015

@pepca28 chudiatko,drzim Ti palce!

dancez
20. jan 2015

@ereska budem zajtra na teba mysliet, ja uz by som zajtra mala mat MS 😉

ereska
21. jan 2015

@dancez tak nech pekne dorazi tak ako ma nech si uz idete tiez pre bublinky ;)

roxy80
21. jan 2015

@ereska ahoj takze kontrola dopadla super,sliznica 10mm a vklad bude v pondelok 26.1. 🙂 , davkovanie estrofemu mi nechal 3x2 a pridal crinone gel 1x denne....myslim na teba a drzime palce 😉

pepca28
21. jan 2015

@candour v pohodeeeeeeeeeeee....mna to znova caka az o mesiac?mesiac a pol?no neviem kedy sa moje telo prebere,.,uz tri dni mam taky je..ak na tvari ze hadam uz aj teraz by mohla dojst,nech si teda cca naplanujem bud.ket...tipujem vklad 18ty april...😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre