Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

ereska
26. jan 2015

@roxy80 jej no super tesim sa a drzim paste 🙂 prajem krasne //

dancez
26. jan 2015

@roxy80 ak bude u mňa 30. sliznica vporiadku tak ja idem 4.2. na vklad 😀 taký pekný dátum. chcema iba pozitívne správy jasné 😀

nisa_666
27. jan 2015

Babulky, práve mi povedala moja šamanka kamoška, že kuk na moj osud na moje karty a videla dieťa, psa že to je úspech a potom kľúč a že to je istota. Zajtra vklad o 9:00 nakoniec nám to prehodili. vraj to víjde písala. teším sa držte palec ďakujem

ereska
28. jan 2015

@nisa_666 tesim sa s tebou a pekne polezkaj v cente a coskoro to co ti povedala
budes mat ruzove na bielom // 🙂

roxy80
28. jan 2015

@nisa_666 drzim palceky dnes pri vklade🙂

roxy80
28. jan 2015

@ereska ahoj ako sa citis? Uz si testovala alebo vobec nebudes? A na krv zajtra ides tusim 😉

nisa_666
28. jan 2015

už sú u maminky.

ereska
28. jan 2015

@roxy80 ahoj na krv idem v piatok vyslddky budem mat v pondelok iddm ku svojej gynekologycke a testovat dom chcela dnes ale msnzel nebol doma a chcel aby sme testovali spolu kedze sme vsetko obehali spolu;) a pocity tie prsia na dotyk ma pobolievaju z vonkajsej strany a popichava ms v krizoch mydlim ze dost vhodim aj cikat a vcera ma ocikal kamoskyn syncek precikal sa az na moje stehno citila som len horuce a mokre hihi to bolo asi pre stastie podbrusko je celkom v klude a ty ako sa citis?

ereska
28. jan 2015

@nisa_666 dala si si tiez 2? Drzim paste tesim sa s tebou

nisa_666
28. jan 2015

@ereska jasné, že dala 2. a dnes doki hovoril, že sa im stalo v klinike, že aj 4-ičky z toho boli... teraz iba vydržať do 6.2. na krv.

dancez
28. jan 2015

@nisa_666 no ja neviem ako to vydržím čakať po vklade 🙂 velmi vám baby držím palce

nisa_666
28. jan 2015

@dancez mici ani ja neviem...daako musíme

dancez
28. jan 2015

@ereska ja chcem zase testovať sama aby som už potom mohla oznámiť len dobrú správu

dancez
28. jan 2015

@nisa_666 ja si dam len 1 vložiť, kolko máte nanukov?

ereska
28. jan 2015

@dancez aj ja som chcela ale manzel to tak krasne povedal vsetko sme spolu tak aby sme spolu sj testli ;)

dancez
28. jan 2015

@ereska ten moj velmi nechce aby som sa testovala skor ako bude výsledok z krvy tak preto

nisa_666
28. jan 2015

@dancez dnes dali 2 a ešte 2 ostávajú...

dancez
28. jan 2015

@hencsike a výsledky budes mať v piatok ?

dancez
28. jan 2015

@ereska už by si za chvílu asi aj mohla testnúť nie? zajtra máš 9 den vkladu asi že?

ereska
28. jan 2015

@dancez ano 9den aj s dnom trasferu zajtra to mozno skusim ;)

renitr
28. jan 2015

@ereska pri teste drzim velmi palce. Juuuj cakanie je straaaaasne , ale urcite to bude stat za to 😉

ereska
29. jan 2015

Ahojte baby dkusila som test asi po 4hodinach spanku dlhsie by som to nevydrzala bez wc a testik druha ciarka tam nieje ☹ a urobil sa tam taka vodorovna ciarka co si myslite? Je tam este sanca ?

ereska
29. jan 2015

A teraz to vizera takto nejako ten test nechapem co sa s nim deje

jarmila85
29. jan 2015

ahojte baby, dnes som bola na kontrole v centre a zažila som niečo čo ešte nikdy...ako v tom správnom :D sestrička mi pichla injek.a podla všetkého by mal byť odber pondelok utorok...uvidím čo v sobotu bude...ale dievčene čo sa stalo...vysvetlovala som dr. a sestričke že ja na odber nemožem zobrať manžela lebo tu buduci týžden nebude a neviem čo mám urobiť...dr.mi navrhol že by mohol teraz odovzdať materiál ale že by to stálo 250 eur no až zle mi bolo :( hned ma napadlo muža nenahovoŕim ani na to aby vystupil z auta a nie ešte to že ma dať 250 eur no uplne celé zle :(( ako nechapem to do teraz ale dr. mi pomohol a budem mu za to vdačna už aj z dôvodu ked mi nevyjde tehotenstvo, že mi to urobia zadarmo...akože fakt velke dakujem mu...toto je moja posledná šanca...asi sa nadomnou zlutoval alebo ja neviem čo...muž do teraz nič netuši...akože ani sa nebavime nič...ale raz mu to poviem...Dievčence toto centrum je super...bez ohladu na to či to výjde nevyjde...ale persnonal doktor všetko je super...

nisa_666
29. jan 2015

@ereska skús kúpiť daaaky iný test. tento bol asi zlý...další bude pozitívny

viva13
29. jan 2015

@nisa_666 Ahoj, držím palce pri dvoch je vyššia pravdepodobnost uchytenia 🙂 budeš aj doma testovať?

nisa_666
29. jan 2015

ahoj asi áno, budem .pokial vydržím tak nie, ale pochybujem že vydržím. preto sme dali 2,že je vyššia šanca
@viva13

dancez
29. jan 2015

@ereska neni to málo ocikané ?

dancez
29. jan 2015

@pepca28 no a ja mám zase nové to že mám kvasinky a streptokoka dal mi gynoš 6 čípkov že to mám brať
@roxy80 a zmeral mi sliznicu 6 mm mám takže zajtra idem do FC a som zvedavá na čom sa dohodneme,
@ereska viem že to treba preliečiť ale ďalší odklad ? asi ma jebn.. Pinter ešte hovoril ešte by sa to mohlo aj stihnúť preliečiť kedže mám nízku sliznicu. ale je jasné že vklad 4.2. nebude ked tak neskor alebo na další cyklus, ale ja už velmi čakať nechcem

dancez
29. jan 2015

@ereska ešte nezúfaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre