Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

roxy80
3. feb 2015

@ereska ahoj, ako? Uz si sa dovolala, daj nam vediet sme zvedave 😉 😉

dancez
3. feb 2015

@roxy80 robila si si ten test?

dancez
3. feb 2015

@ereska to je škoda, máš ešte mrazáčikov? nám ked sa to nepodarí na 1 krát možem ísť hned další cyklus na další vklad?

ereska
3. feb 2015

@dancez mame este 1 zmrzlinku

nisa_666
3. feb 2015

@ereska viem ako sa cítiš, mrzí ma to

roxy80
3. feb 2015

@dancez nerobila a ani nebudem vsak zajtra na siedmu idem do ferti na krv, tak uvidime 🙂

roxy80
3. feb 2015

@ereska mrzi ma to velmi,kazdej tu velmi drzim palceky tak dufam ze ta 1 zmzlinka bude ta prava...

fatma1
3. feb 2015

@ereska Je mi to naozaj, naozaj, velmi luto ;( (( Ale nadej umiera posledna, ci ako sa to hovori...

matka112
3. feb 2015

Ahojte chcem sa opýtať kedy si aplikujete crinone,či ráno alebo večer?A taká otázka keď chcete sexik nevyteka ten gél?🙈😚

roxy80
3. feb 2015

@matka112 ja ho aplikujem rano...a nie nevyteka🙂

renitr
3. feb 2015

@ereska mrzi ma to ze to nevyslo. Prajem vela sil a skore zotavenie, aby to na buduce uz vyslo

pepca28
3. feb 2015

@ereska darinka,to ma strašne mrzí...☹...Ale nezúfaj,radšej hneď na začiatku vediet...pôjdeš hneď na ďalšie?či chceš počkať...

ereska
3. feb 2015

@pepca28 uvidim ako sa to vycisti a neviem ci sa da ist hned

ereska
3. feb 2015

Vsetkym vam dakujem snad to raz vyjde a vam vsetkym drzim moc moc stasticka a DO OPLODNENIA

pepca28
3. feb 2015

@dancez ja som po prvom išla hneď na ďalší cyklus.. lenže v ja som začala krvácať jak besna na 8smy deň..Tak som čakala do ďalšej mrchy...potom sa zadarilo,ale len na chvíľu,tak som dala pauzu...o nejakých 35dni čakám ďalšiu a idem na to... keď ani to nevyjde, dáme si správit setky testy...A počkáme min.rok...

dancez
3. feb 2015

@pepca28 ako skoro po ket sa da ist na dalsi hned na najblizsi cyklus?

pepca28
3. feb 2015

@ereska vycisti, nebuj... vysadis lieky,dostaneš mrchu a dockas do ďalšej... Ak sa vôbec neujali, nemá sa teda čo čistiť...ja som mala zanesenú celú maternicu zrazeninami,ani som extra potom nekrvacala a keď ma po dvoch týždňoch kukol gyndos, tak ani stopy...

pepca28
3. feb 2015

@dancez mne po prvom neúspešnom povedal ze mozem it hneď,nebol žiaden problém....teraz som sama nehcela ísť tak skoro

nisa_666
3. feb 2015

@matka112
@roxy80 baby vy sexujete? sorry, že taká blbá otázka, ale my nie a ja mám utroš. Ja ani neviem, či môžeme mať sex...vy máte ok pohoda? ja sa bojím, či to dačo nepokazí

roxy80
3. feb 2015

@nisa_666 nie teraz po vklade nesexujeme...ale ten crinone som mala nasadeny od 10dc az do vkladu tak vtedy este hej ale po vklade nie 🙂 tiez sme sa pytali vo ferti a povedal nam ze dokym pojdem na krv urcite by sme nemali a potom podla vysledku.... 😉 😉

pepca28
3. feb 2015

@nisa_666 až mi zabehlo...:🙂)))...je to neprijemne, lebo od rána vieš že tam rves tabletky...🙂)))...Tak myslím že zakázané to neni, ale čo ja viem... Tak na 14ty deň po kete som sa už na jeho zúfalý pohľad nemohla kukat...🙂...Ale použili sme ochranu, lebo som mu nakecala že keď sa mu to dostane do tela začnú mu rast prsia a dostane menzes...🙂...Ale ne,pre môj lepší pocit...🙂----*

matka112
3. feb 2015

@nisa_666 ja som pred vkladom,až do štvrtku móžem sexik,od piatku už načas budeme mať pauzu 🙂

renitr
3. feb 2015

@nisa_666 nam nedoporucoval mat sex. Treba vydrzat😉

pepca28
3. feb 2015

Ne ne...doktor povedal že muži môžu.....my nie....takže tak

matka112
3. feb 2015

@pepca28 😅

nisa_666
3. feb 2015

no my tiež nemáme sex a tak som chcela len vedeť, či nejsom jediná... ok som kludná...Ďakujem

jarmila85
3. feb 2015

@ereska moc moc ma ta mrzi...juj budem silno drzat palceky a sup sup na tooo..

pepca28
3. feb 2015

@ereska možno pôjdeš so mnou...🙂

jarmila85
3. feb 2015

@pepca28 tebe na kedy vychadza vklad?ja budem cakat teda na ms a potom pojdem s vamiiii...teda ak bude nieco na vklad...

dancez
3. feb 2015

@jarmila85 nemúžeš takto hovoriť, jasné že z tolkých bude na vklad. my sme mali z 10 folikúl 6 oplodnených a z toho 6 blastocyst tak sa neboj a mysli pozitívne jasné!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre