Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dancez
4. feb 2015

@pepca28 ja si myslím že nisa bude prvá pozitívna tá nás odštsartuje 🙂

nisa_666
4. feb 2015

@dancez no bodaj by si mala pravdu...v piatok sa všetko ukáže...

pepca28
4. feb 2015

@haimi áno mas pravdu,môžem mať nejaký problém,lenže kým som šla na ivf, nikto ma neinformoval o tom,že by som si mala dať aj s manželom porobit nejaké vyšetrenie☹ mám ešte dvoch mrazakov,chcem ich ešte minút,bo už teraz je to jedno a nechcem potom platiť za skladovanie...ja viem ze 300eur za rozmrazenie a vklad je dosť, ale ak by som to odložila,spravia mi vyšetrenia,a nič nenájdu,zbytočne vyhodil ďalšie peniaze...Ale ak to teda teraz nevyjde,na ďalší cyklus sa chystám až o rok o dva...A dáme si správit medzitým aj všetky možné vyšetrenia...

pepca28
4. feb 2015

@haimi a asi je to aj biznis...keby sa toto všetko poriesilo pred ivf... možno by to každej vyšlo hneď....ok a pravda, prvý krát som padla zo stolicky..moja chyba....druhý krát som stresovala v robote,píla málo tekutín lietadla jak s namydlenym zadkom....neviem či to bolo tým,ale tretíkrát budem doma priviazana na posteli...🙂 až do pôrodu... bo mňa nezastaví nikto v robeni blbos ti...🙂))))

haimi
4. feb 2015

@pepca28 podla mna uspech nesuvisi s lezanim. My cakame dvojicky, ale tak zahadne. Vyzera to na dvojvajecne, ale vkladali mi pri ket len jedno. Tak je mozne, ze druhe sa zadarilo prirodzene, kedze mi bol na sone potvrdeny dominantny folik a pichnuty pregnyl. Vecer sex a na druhy den sme isli na 4 dni do Rima. 4 dni non stop na nohach, myslela som, ze umriem kazdy den od unavy a mozno to bol moment, ze sa zadarilo 😀 skus premysliet aspon tu hematologiu. Vysledky mas za mesiac a je to zadarmo. Za imuno sa zial uz plati..

dancez
4. feb 2015

@pepca28 ty si prípad 😀

dancez
4. feb 2015

@pepca28 a ako dlho sa leží po vklade? to na izbe hej ?

pepca28
4. feb 2015

@dancez tuším 15minut som ležala na koze... potom wc a hodinku som si polezala v izbe...aj som zaspala

pepca28
4. feb 2015

@haimi Hmmm...kde robia to hemato? Obvodak?

ereska
4. feb 2015

@pepca28 mas pravdu kym to nebudem drzat v naruci budem to mat so strachom celych 9 mesiacov
@roxy80 mojko mrzi ma to viem ako sa citis aj js to man cerstvo za sebou ake je pravda musime ist dalej a ty siaj mala nejake priznaky alebo?
@nisa_666 len nech pekne tmavne drzim paste

roxy80
4. feb 2015

@dancez no po vklade mozes ist najskor po 15 minutach na toaletu nakolko sa zakrok robi z plnym mechurom budes odratavat tych spomenutych 15 min. A potom sa musi lezat este dalsich 45min a potom mozete ist domov 😉

roxy80
4. feb 2015

@pepca28 ahoj, pozistujem a dam vediet zajtra idem k obvodnej a spytam sa ci u nej vybavim hematologiu a ci potrbujem odporucanie na tu reprodukcnu imunologiu? A zajtra tiez zbehnem za gynekologom lebo som mala mat v januari preventivku a este sa ho spytam na ten moj krcok,lebo pinter mi pri vklade hovoril ze tam mam dost velku ranku a ze by sa to malo vypalit, tak pojdem zajtra po rozumy k doktorom, mozno aj preto to nevyslo 😒

roxy80
4. feb 2015

@ereska ziadne priznaky,obcas ma bolelo brusko a od 3dna vkladu som striedavo spinila a krvacala 😒

dancez
4. feb 2015

@pepca28 nejaké testy robí aj obvodná zvyšok hematolog. obvodná ti dá k nemu odporučanie.
@roxy80 mne obvodná povedala že my možu všetko spaviť aj na hematologii už ked mi budú brať krv.
zoberú ti 4 ampule krvy a 3 týždne čakáš. a tam ti zistí vela vecí. mne povedala že aj skrytá celiakia može sposobovať potrat.

haimi
4. feb 2015

@pepca28 hematolog. Najlepsia je mudr drakulova, je v blave, cize to nemas z tt ani tak daleko 😉 odpisuje aj na mail: monika.drakulova@synlab.sk

fatma1
4. feb 2015

@roxy80 je mi to luto, naozaj... ;( co sa tyka tej ranky, chod rychlo k lekarovi, aj ja som to mala, tiez mi to mali vypalovat. Ale lekar mi povedal, ze lepsia metoda ako vypalovanie je konizacia. Ja som mala cytologiu 3A, to bolo v roku 2002 a odvtedy chodim na preventivky kazdy rok a cytologiu mam 2, co je dobre. Takze len chod a nezanedbaj nic! to je velmi dolezite..

pepca28
4. feb 2015

@haimi potom ako ma pustili z nemocky som bola u obvodaka, nech mi dá spraviť setky možné testy co sa mu dá,aj z moču... všetko úplne naj...ja viem ze je to len blava, lenže až do ďalšieho ket som stále v robote, chýba nám kuchár tak ťahám setky zmeny,aj kvôli peniazom... voľné mám len nedele...🙂...ja viem ze mi chceš poradiť dobre, ale zatiaľ to nechám tak,lebo ja už teraz nemám ani chuť to nejak speci riešiť, a keď to teraz nevýjde, tak skúsime setko možné, ale napriek tomu si hneď dáme žiadosť na adopciu... A možno o rok dva sa na to ešte dám...🙂))

pepca28
4. feb 2015

@dancez čo sa týka tej celiakie,daco som čítala o tom tiez...vylúčila som úplne obilniny, na dva mesiiace... pre istotu..A cítim sa perfektne,dokonca som zhodula za dva týždne 8kil...🙂...A ani mi ten poondeny chleba nechýba...🙂

dancez
4. feb 2015

@pepca28 čo ? 8 kíl a čo ješ namiesto toho napr. ranajky večera ?

fatma1
4. feb 2015

@pepca28 8 kil?nejak,vela..ci?

pepca28
4. feb 2015

@dancez ja ryhlo schudnem,rýchlo priberem...jem normálne 4xdenne...jogurty biele,na obed ryžu a ľad šalát...málokedy mäso... A po 5tej sa snažím nejest.oka,mám 182cm,a mala som 78kil..chcem ísť na 60..No uvidíme..Ale to sem do tejto témy nepatrí...ne???....ne ze ma tu nekdo zablokuje...🙂)))

renitr
4. feb 2015

@roxy80 ☹ velmi ma to mrzi ze to nevyslo.... Prajem ti skore zotavenie a hlavne si pekne pripite na zdravicko

renitr
4. feb 2015

@roxy80
@pepca28 na hematologiu potrebujes doporucenie od gynekologicky a na reprodukcnu imunologiu ti staci od obvodaka. Hematologia je zdarma a na rep.imunologii ked chces mat vsetky vysetrenia, tak sa plati 180 Eur. Aspon v Nitre je to tak. Ale mas uuuuuplne vsetko spravene

roxy80
4. feb 2015

@renitr a este otazocka ta cena 180 EUR je za obidvoch parterov alebo ako lebo aj ja som nasla jeden cennik na imunovital v blave a cena od 50 do 180 tam písali ale nikde ci je to spolu za partnerov? Vy ste platili 180 a vysetrili vas oboch? dakujem 🙂

renitr
4. feb 2015

@roxy80 mi sme platili 50 Eur za konzultaciu.. Potom vysetrenie na cytokiny 50 Eur, bunkova imunita 90 Eur a vysetrenie spermii nejake specialne 40 Eur. Zene beru krv a chlapovi len spermie. Takze 180+50 za oboch 😉

skaredekacatko
4. feb 2015

@roxy80 ja som bola na imunologii v medirexe okrem jedneho vysetrenia to stalo 50 eur . Ale ma to hacik ze doktorka ich je na materskej tak to nema kto zhodnotit. Ale spolupracuju z imunovitalom tam ta konzultacia vide 50 eciek . Ja tam idem na zhodnotenie vysledkov. 180 ta to stoji keby si tam bola unich cely rok to znamena ze by ta liecili. Ja verim ze sa mi to po ich liecbe upravi a uz nedam viac euro. Tento imunovital sa radi z prahou z dr. Madarom . Este je na americkom doktor kertys ten neviem ci berie nieco za zhodnotenie vysledkov ale ten vraj pri liecbe nepouziva infuzie. 😀 tie neviem ako sa to prssne vola intrasojove lipidy ci tak nieak.

renitr
4. feb 2015

@skaredekacatko ja som bola u Kertysa, ale nerobil komplet vysetrenia a ani intralipidky nedava. Tak sme presli do Nitri a tam sme velmi spokojny. Ty robia komplet vsetko a Dr. vie naozaj o com hovori. Vie vsetko pekne vysvetlit a hlavne poradit 😉

skaredekacatko
4. feb 2015

@renitr hej ale mne komplet vysetrenia robili v medirexe vsetko co bolo treba. ja len potrebujem liecbu nic viac ja hodnoty mam aj ake su hranicne hodnoty mne staci len predpisat lieky. No ale mne sa to zda byt vela za vysetrenie. Vtom medirexe som platila len 50 eciek a 50 budem v imunovitale. A ked doberiem.liecbu chcem ist spat do medirexu to uz len by brala krv na cytokiny a to by boli zadarmo. A pri najhorsom este zadara napisem do prahy maik tam stanovia liecbu a v reprofite predpisu lieky .

renitr
4. feb 2015

@skaredekacatko dolezite je ze je clovek spokojny s pristupom. Niekomu vyhovuje jedno inemu druhe. Hlavne nech zistia pricinu neplodnosti a potom je jedno v akom centre to bude 😉
JA som tiez volala do Imunovitalu ale termin mi chceli dat az na marec, a to som volala v january. Tak preto som sla do Nitri a tam to bolo do 2 tyzdnov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre