• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@86mamca86 a tvoj gynekolog ti robil aspon hormonalny profil? Kolko sa vam nedari?
18. feb 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no prave..moja gynekologicka ma pekne natahovala..naprv snazte sa par mesiacov, potom uzivajte nosifol, a nakoniec ma odbije ze ona sa neplodnostou nezaobera...
18. feb 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazime ssa od septembra
18. feb 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@86mamca86 tak to nie je tak dlho :wink: za neplodnost beru lekari par, kt nevie otehotniet viac ako rok. Ja som isla do car az po 2 a pol roku. By som sa vykaslala na taku gynekologicku. Mne moj gynelog urobil hormonalny profil automaticky. Ked dopadli vysledky dobre, tak som najprv skusila 3 cykly s clostilom (tabletky na rast folikov), na sone mi odsledoval rast folikov, pichol pregnyl a pekne planovany styk. Cize aj tak sa da. Len by bolo fajn vediet, ci si ok a manzel ma v poriadku spg.
18. feb 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi no ved preto som sa vykalala na gynekologicku ked ma taky pristup...nech tam tie testy porobia v CAR a uvidime ako sme na tom
18. feb 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak pripájam sa k vam. Uz mam doma injekcie a cakam len na ms. Mam dostat zajtra. A zaciname pichat. Uzivam kyselinu listovu e vitaminE. Chcela som vas poprosit o nejake tipy, doplnky cim by sim mohla tomu este dopomoct. Viem ze asi najviac je byt v pohode, ale predsa len...dakujem krasne
18. feb 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianaaa32 pridaj sa k nám my sme sa z FC osamostatnili :slight_smile: rady ťa privítame :slight_smile:
a je tu aj kopa nových báb

http://www.modrykonik.sk/group/7151/
18. feb 2015 o 22:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja si tam prosim ist, zatial mame za sebou - priatel spmg, mne brali krv na hp, protilatky na spermie a vzorku na chlamydie, plus folikulometriu stihli, lebo som bola presne tesne pred ovu :slight_smile: a konzultacia
teraz mam odporucanie na hysteroskopiu a laparoskopiu a potom s vysledkami zase k nim na konzultaciu :slight_smile:
19. feb 2015 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez uz som sa tam votrela :joy::joy:
19. feb 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianaaa32 dobréé :slight_smile:
19. feb 2015 o 14:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyblcha tak po už tam bude riadny hárem :grinning:
http://www.modrykonik.sk/group/7151/
19. feb 2015 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes dorazila ms. Zajtra zacinam pichat. Jupiiii :blush::blush:
19. feb 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
super tak nech foliky krasne rastu
19. feb 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ereska dakujem. Dufam ze prebehne vsetko tak ako ma. Nejak si inu moznost ani nepripustam a beriem to ako samozrejmost :blush:
19. feb 2015 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrianaaa32 tak by to malo byt :slight_smile: ja som prestala pred odberom krvi verit a aj to zle dopadlo takze ber to ako samozrejmost a neprestavaj verit
19. feb 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrianaaa32 mne začne MS zajtra pojdem na kontrolu a potom o mesiac idem na KET
19. feb 2015 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancez super a nemusis mat medzi tym este jeden menzes bez vkladu?
19. feb 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez takze sa to da hned dalsi cyklus? Ci mozno kym je telo este nadopovane hormonmi? Budem drzat silno palce :blush::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
19. feb 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska tento budem mať pauzu a na další idem na to zase
@adrianaaa32
19. feb 2015 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dancez lebo mne povedali ked to nevyslo som dostala potom ze este raz mam byt bez a az potom ideme na to
21. feb 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska cítala som že v iných centrách nemusíš čakať, tot ma vytáča niekde ti povedia že musíš čakať inde nemusíš tak čo je správne ? ptom tých zvyšných 5 mrázačikov bude ako dlho trvať kým mi ich všetky vložia keby sa nechytali 1,5 roka pri takýchto dlhých pauzách ?
21. feb 2015 o 17:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dancez ja neviem my uz mame len 1 :( aspon sa telo troska vycisti
21. feb 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby picham 4.den Puregon a dnes ma od rana boli brucho a krize :confused:. Je ro normalne ci mam volat do centra? Poradte prosim..
23. feb 2015 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: čoskoro sa ku vám pridám :slight_smile:, ideme na IVF, sme po jednom neúspešnom IUI a keďže spermiogram sa rapídne zhoršil, tak nás dr. rovno odporučil na IVF. Momentálne čakáme na schválenie žiadosti :slight_smile: len 2.týždeň je to zatiaľ, máme všeobecnú tak sa chcem opýtať ako dlho to trvalo u vás ? tie ktoré máte všeobecnú, ďakujem
24. feb 2015 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. feb 2015 o 20:47 • maminkakatkadaniskova2014
@vendula7 Velmi velmi ti drzim palce, aby si mala bezproblemove tehotenstvo. A aby sa ti narodilo krasne zdrave babatko! :slight_smile: Mne sa tvoj prispevok tak dobre cital, hlavne ta druha cast. :slight_smile: Gratulovat ti budem az ked sa malinke narodi. Aj my ideme do Brna na jesen. Tiez mi to vo Ferti pripadalo niekedy ako na pasovej vyrobe. Dr mal stale menej casu na mna a co mi je naozaj luto, ze nepatraju po pricine prwco sa nedari. Genetiku mame ok. Este ideme na reprodukcnu imunologiu ale aj to som si sama patrala tu na koniku. A stale sa vyhovarat na Boha, ze to len on vie preco sa nam nedari sa mi zda byt za vlasy pritiahnute. Tiez mam pco, ale len lahsiu formu. To znamena, ze ms mavam pravidelny cca 30 - 31 dc. Priatel ma trochu spomalene spermie. Ani po tom nepatraju preco nam nezostane nikdy nic na mrazenie. Z osmych embryi sa nam vzdy vsetky delia spravne, no do stadia moruly nam ostanu len 2. Uz mam len 1 pokus s poistovnou, tak radsej sme si vybrali Brno. A neviem preco ale ja velmi verim tomu, ze nam tam pkmozu. Neviem, mam taky pocit.
24. feb 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@krivosudska u nas 3 tyzdne to trvalo
25. feb 2015 o 16:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fatma1 faaakt ? a máte všeobecnú ZP ? jooooj mohli by sa poponáhľať s tým schvaľovaním aj pri nás :grinning:
25. feb 2015 o 18:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no co... Žiadne nove pozitívne správy ? :confused:
Ja som podala pred dvoma týždňami druhu žiadosť na poisťovni tak som zvedava kolko im to tento krat potrvá :slight_smile:
25. feb 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krivosudska
@axnelez2 ano,VsZP mam...a ako som hovorila, 3 tyzdne to trvalo +2 dni ...moje druhe IVF
26. feb 2015 o 08:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok