Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

monso2107
11. júl 2016

@zuzka56 neboj bude to dobre mysli pozitivne ja som sa tiez stresovala ked som si robila testik

zuzka56
11. júl 2016

@monso2107
snazim sa mysliet pozitivne, v piatok sa uvidi co z toho bude.

monkynko
11. júl 2016

Baby chcem sa opytat ako funguje ferticent, aky je doktor co zastupuje za neboheho Mudr. Pintera, je to hrozne bol to spravny chlapik :( ... chcela by som ist na ket ale tato info ma dost zaskocila

zuzka56
11. júl 2016

@monkynko
Dr. Maršík ma svojský humor ale je v pohode, len ma toho dost vela lebo ordinuje na troch miestach. Ak mas mrazacikov, objednaj sa a chod do toho.

monkynko
11. júl 2016

@zuzka56 dakujem za odpoved uz mame iba jedno, dva neuspesne tak do tretice po lete vyskusame

zuzka56
11. júl 2016

@monkynko
Držím palce
Nam asi 1KET tiez nevyšiel tak pôjdeme po ďalšie, je to vyčerpávajúce ☹

balkolenka
12. júl 2016

@monkynko Ahoj monkynko, ja som na tom podobne. Tiež máme poslednú dvojicu mrazáčikov a v polovici augusta by som teda chcela skúsiť posledný KET vo Ferti. Tiež ma zarazilo to úmrtie, vďaka Mudr. Pinterovi sa teším z dva a polročnej dcérky. Bohužiaľ, nič iné nezostáva len vyjadriť úprimnú sústrasť :(

monkynko
13. júl 2016

@zuzka56 je to vycerpavajuce ale zasa ak je len minimalna sanca stoji to zato, tak bojujeme dalej

monkynko
13. júl 2016

@balkolenka tak drzim palce my pojdeme po lete asi, este by sme dovolenku chceli dat, oddychnut telo a dat sa do pohody

dejna20
18. júl 2016

Baby robia voferticent aj predimplatancnu diagn embryi

balkolenka
21. júl 2016

@dejna20 Neviem, či bude moja odpoveď aktuálna, lebo ja som sa na túto tému vo Ferti informovala pred vyše 3 rokmi a vtedy mi bolo povedané, že predimplantačnú diagnostiku robili v začiatkoch - v spolupráci s istým iVF centrom v Čechách, ale že už sa na to nešpecializujú. Aký je stav momentálne, neviem. My sme sa nakoniec vtedy rozhodli skúsiť to bez tej diagnostiky a podarilo sa 🙂

michallll
24. aug 2016

@monso2107
ahoj strcim sa sem do temy, lebo zvazujem ferticent, pozerala som, ze si mala nizke amh a podarilo sa vam to dietatko 🙂 , srdecne gratulujem, ja mam tiez nizke amh 0,49 tak som sa chcela opytat ake ti dali lieky ako dlho si stimulovala, vopred dakujem. 🙂

empathia
24. aug 2016

@michallll ono volakedy bol vo Ferti DR.Pintera le pred 4mes zo rel a teraz tam je DR. Maršík - neviem poradit ake dava lieky on. Mala som u Maršíka KET a nevyšlo, buduci tyzden by sme mali ist na dalsi KET, a ak nevyjde tak si dam pauzu a potom jedine GYN fiv, ja som absolvovala 2ivf vo Ferti.

empathia
24. aug 2016

@michallll inak je aj skupina Ferticent, kludne sa tam mozes popytat ak mas otazky

empathia
24. aug 2016

@dejna20 mne to nik neponukol, tak si myslim ze asi nie

michallll
24. aug 2016

@empathia dakujem , teda vo ferticente to bez toho doktora Pintera uz nie je ono, dobre som to pochopila

empathia
24. aug 2016

@monkynko drzim ti silno palceky aby sa to konecne podarilo 🙂

empathia
24. aug 2016

@michallll ano presne tak nieje to ono... ja som chcela hned odial odist jak som sa dozvedela ze zomrel

michallll
24. aug 2016

@empathia dakujem, teda pri mojom rozhodovani ci gyn fiv alebo ferticent. vyhral gyn five , no tam som bola uspesna pred 6 rokmi, ale tem pristup ufff, no ziadna slava a to sa velmi mierne vyjadrujem ☹

monso2107
24. aug 2016

@michallll ahoj nam sa pidarilo na druhy krat najprv som mala slabe davky hormonov preto sa naslo jedno vajicko a druhy krat som mala gonal 300 a este marinol a orgutran tak nejako sa volali tie injekcie a naslo sa 5 vajok a dve sa oplodnili

monso2107
24. aug 2016

A mne prve ivf nastimuloval dr pintner nevislo potom ma stimuloval marsik a som bola spokojna aj sa zadarilo

michallll
24. aug 2016

@monso2107 dakujem, potrebovala som to pocut 🙂 a este raz gratulujem

lenna71
24. aug 2016

@monso2107 ahoj a vkladala si obe ci len jedno? ja mam v piatok odber vyzera to len na nejako 5-6 vajicok som sklamana ale dufam ze aspon budu dobre. len dufam ze bude co vkladat. tiez som stimulovala gonalom, co tak citam na to aky je drahy nie su z neho nejake extra vysledky teda...

monso2107
24. aug 2016

@lenna71 mi sme vlozili obe cakala som ze budem mat dvojicky ale cakame jedno babanko .ano je troska drahsi gonal ale mne to pomohlo

lenna71
24. aug 2016

@monso2107 ano sak super ze sa ujalo aspon jedno mimi 🙂 pekne tehulkovanie.

michallll
24. aug 2016

@lenna71 ahoj ty si vo ferticente ?

lenna71
24. aug 2016

@michallll ano 🙂

marti3
28. aug 2016

Ahojte, tiez som absolvovala ivf vo ferticente este s Mudr. Pinterom. Teraz mame vdaka nemu 22mesacneho synceka. Sice na druhy krat, ale podarilo sa. Je najlepsi z najlepsich. 😊. Teraz ako to vo ferticente je neviem. Ale sestricky aj ostatni zamestnanci boli super.

bocianoviny
5. sep 2016

@michallll Ahoj, môžeš to pre mňa do správy trocha rozviesť? Vďaka. Rada vysvetlím, prečo sa pýtam. Pravdaže, anonymne. Teda akékoľvek info by si poskytla.

michallll
5. sep 2016

@bocianoviny napíš IP čo konkrétne chceš vedieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre