Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

magdushhh
9. feb 2017

dakujem vam dievcata 🙂 zajtra tam idem, tak som zvedava co mi povedia

ally99
11. feb 2017

@magdushhh Ahoj, ja som tam vcera tiez bola....prvy krat u Dr. Durechovej a vcera u Dr. Marsika. Mala som z neho velmi dobry pocit, sice bol trosku ulietany ale v pohode. Zacala som stimulaciu na IUI. Tebe co povedali, ak sa smiem spytat? 😉

magdushhh
11. feb 2017

@ally99 hehe tak to sme sa tam mozno aj videli. ja som tam bola tiez vcera a rovno mi povedal, ze mam dnes IUI (ja neberiem nic na stimulaciu cize je to rychlejsi priebeh), takze som dnes po svojom prvom IUI 🙂 Dr Marsik je velmi mily a vsetko vysvetli, ma toho strasne vela, to je vidiet, ale je fakt super.

ally99
12. feb 2017

@magdushhh drzim palce 🙂 kiezby som ani ja nemusela brat tie lieky, ale u mna to bez nich nepojde. IUI ti robil priamo on?

tslobik
26. mar 2018

Ahojte, prosím ako je to s KET? Koľko stojí teraz a koľkokrát tam treba ísť? Treba aj prít.manž.? Vďaka.

babe76
3. apr 2018

@tslobik netreba - len musíš mať podpísané od neho papiere, že súhlasí s KET-om...

ronaldoboss
1. máj 2019

@lenna71 ahoj.nehnevaj sa že sa spýtam ale veľmi ma zaujal tvoj príspevok že sa vám podarilo ivf na 1pokus to je super .u ktorého lekára ste chodili vo ferti cent?aj mi tam chodíme a čaká nás inseminacia.podla teba aj mi budeme mať také šťastie?ja budem mať darcovské spermie lebo manžel má azoospermiu.ahoj.

ronaldoboss
1. máj 2019

@ally99 ahoj koľko ste platili za lieku na stimuláciu iui? Čaká nás to isté nehnevaj sa že sa spýtam podarilo sa vám?

ally99
2. máj 2019

@ronaldoboss ahoj, uz si to nepamatam. Mala som predpisane injekcie a za tie sa vela doplaca. Zial nepodarilo ani jedno iui.

krivosudska
2. máj 2019

@ronaldoboss ahoj, napíš @annouchka ona teraz čerstvo absolvovala IUI a úspešne 😉

ronaldoboss
2. máj 2019

@ally99 tak to je skoda.a ivf ste ne absolvovali?a komu ste chodili?aki ste mali problem ze sa vam ne podarilo?to mi je velmi luto mi chodyme do ferticent a doktor marsik nam navrhol iui lebo moj manzel nema spermie a pouzijeme darcovske tak neviem co bude ja sa velmi bojim.dakujem ty za info.

lenna71
24. máj 2019

@ronaldoboss ahoj, prepac az teraz som nasla. To je tazko povedat, ci vam to vyjde na prvy krat, nam inseminacie nevysli ani jedna, a to sme obaja zdravi, ale ivf nam vyslo na 1x, baby uz maju 2roky. Zacala som u dr.Pintera zial zomrel a potom tam prisiel dr. Marsik. Kazdopadne drzim palce

ronaldoboss
25. máj 2019

@lenna71 ahoj. Tak dr maršik sa rozhodol že ne budem absolvovat iui ale ivf. Preto lebo inseminacia je zbytočna ne podarilo by sa ,lebo mám vaječniki slabe, a teraz ideme pondelka na genetiku a v auguste ideme nato dufam že sa mi podari na 1 pokus ako tebe.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre