Ferticent v Bratislave, 2. časť

Ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....
magdushhh
9. feb 2017
dakujem vam dievcata 🙂 zajtra tam idem, tak som zvedava co mi povedia
ally99
11. feb 2017
@magdushhh Ahoj, ja som tam vcera tiez bola....prvy krat u Dr. Durechovej a vcera u Dr. Marsika. Mala som z neho velmi dobry pocit, sice bol trosku ulietany ale v pohode. Zacala som stimulaciu na IUI. Tebe co povedali, ak sa smiem spytat? 😉
magdushhh
11. feb 2017
@ally99 hehe tak to sme sa tam mozno aj videli. ja som tam bola tiez vcera a rovno mi povedal, ze mam dnes IUI (ja neberiem nic na stimulaciu cize je to rychlejsi priebeh), takze som dnes po svojom prvom IUI 🙂 Dr Marsik je velmi mily a vsetko vysvetli, ma toho strasne vela, to je vidiet, ale je fakt super.
ally99
12. feb 2017
@magdushhh drzim palce 🙂 kiezby som ani ja nemusela brat tie lieky, ale u mna to bez nich nepojde. IUI ti robil priamo on?
tslobik
26. mar 2018
Ahojte, prosím ako je to s KET? Koľko stojí teraz a koľkokrát tam treba ísť? Treba aj prít.manž.? Vďaka.
babe76
3. apr 2018
@tslobik netreba - len musíš mať podpísané od neho papiere, že súhlasí s KET-om...

Začni písať odpoveď...

Odošli