• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

22. januára 2017 
dik za info a kolko to stoji?
24. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, cca 110,- EUR
24. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,take som si kupila aj zelene,len neviem dokedy vynosim,bude urcite coskoro male :sweat_smile:
aj ty budes mat take brusko neboj,urcite :wink: coskoro :wink:
ja mam pocit,ze mi rychlo rastie,ved pozri kolko mam este pred sebou,ja ho budem mat urcite riadne velke :sweat_smile:dufam,ze to zvladnem

no pri otacani este ani tak nevadi,aj ked dychcim,ako lokomotiva,ale som unavena casto,dneska hodka v meste,3 obchody a ide sa domov pri tv :grinning:

dneska len potraviny,mäsko sme nemali a vlastne take cierne bolerko som si kupila na to tricko,ved este je chladno..inak nic

ja mam mojho doma,tak tu drieme pri rexovi :grinning:
24. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neterka veru cislo je riadne :wink: segra sa ma co otacat pri nej teda
24. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka, presne 109,54 EUR som posielala na účet do FC :wink:

Peti, čo si dala za jedno?

inak, s tým bruchom je to tak...som minule kukala foto MAuzosa a teda to je riadne brušino...to je fakt:slight_smile:

no aj na bolerko je ešte riadne chladno, ja som mala doma 16 °C, tak som rýchlo prišla z práce a rovno do kotolne :wink:
Kukáva rád SR televiziu?
24. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, a má sestra len ju?
24. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som ho v CA tusim 15eur

ved ja nebudem mat len bolerko,normal budnu,ale svetriky som len mala a toto je take tenke s bolerkom je to pekne,aj ked to nieje moj styl

pozerame markizu,tu tu chytim na antenu :wink: tak som v obraze,co sa tam deje na Sk
24. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano len ju maju,nedavno mala rok,segra je mladsia aj to otehu necakane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super cena za triko, fakt :wink:

no veď to to to....len pekne bundičku na to :wink:

tak to máš super, že chytíte markízu..aj slovenčinu opakuješ, nie len na koňovi :wink:

Sestra druhé nechystá?
24. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - co sa tyka tych tvojich vyrazok... tak ja som najnovsie dnes videla osipky :grinning:

petka - krasne tricko a este krajsie brusko pod nim :grinning:
24. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie segra druhe nechce,ona ma tiez zdravotne problemy,bola objednana do FC jeden den so mnou(celkom prvy krat) a den predtym zistila,ze je tehu-zazrak :slight_smile:

ty si co varila drahemu?

Vierka,bobjan dik za pochvalu :wink:

Vierka ty co robkas?
24. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, ja tak budem vyzerať zajtra a pozajtra.... :angry: :cry:

Peti, no ja nič...ešte má stehno a zajtra niečo musím vymyslieť....
chcela som ten nákyp, ale teraz mal ku nohám ryžu, tak aby mu nešla aj ušami :grinning:

Tak to mala sestra super, že jej to tak vyšlo :wink:
24. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - vazne ti pristane a mne sa takeho tehu triska velmi pacia :grinning:
no kedze mangel pozera hokej a noviny zaroven, tak ja som sa vyplizila k netu a ked bude mat konecne cas, tak sa ho chystam zneuzit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ty mas aky vecer??? :grinning:

no a ja som varila spanielskych vracikov a jedine co sa mi stalo bolo to, ze som si na tom vtakovi dva krat opalila jazyk :grinning: :grinning: :grinning: a dva krat na tom istom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, keď ty si nedočkavá, ty hneď by si vtákov lízala :grinning: :grinning: :grinning: treba vydržať :grinning:
24. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom pofúkať a hurá na to :grinning:
24. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - no vies ako, som sa drzala hesla "zelezo treba kut kym je horuce" :grinning: :grinning: :grinning: no ale asi to z takymi zhavymi vtakmi moc neviem :grinning: :grinning: :grinning:

mne sa stalo to, ze ked sme sa uz nejaky cas snazili, tak mamina hovori ze sa jej snivalo o rybach, ze sa mame priznat ktora sme tehu (ked sa mojej krsnej, alebo mame sniva o rybach, tak je to jasne tehulkovanie v rodine)... tak som sa tak celkom potesila a pousmiala, zrovna som cakala na mrchu a v tom segra povedala, ze ona je tehu.. ja som ani nevedela, ze sa snazia o druhe a maly ma teraz uz vyse roka a sem tam ma zamrzi, ze uz som mohla mat tak stare babenko ja :sweat_smile:
24. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky, baby dokedy po odbere treba pit tak vela vody, ja sa stále snažím ale už mam pocit, ze sa v nej utopím...ale dnes ma boli bruško viac nez včera, pichaju ma vaječniky a bolia krize, ale mne hadam OHSS nehrozi ked bolo malo vajok, ze...

petka si kočka, ja také trička nosím aj ked som netehe :grinning:
24. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, nemala by si mať nábeh na OHSS, ale ak chceš, tak sa ešte snaž, tak do 2-3 dní po ET :wink:
24. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila tu zemlovku,uz sa aj zjedla,dobra bola :wink:
no to mala take stastie veru :wink:

Vierka ,tak ja sa draheho zneuzit nechystam,cez celu cakaren dr. krical,ze mame zakaz :grinning: :grinning: ani neviem,co to inak uz je :grinning:

a horucich vtakov do ust viac nedavaj,len takych teplych
24. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby možno odveci ale ten ET bolí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, je to ako u gyndoša na prehliadke :wink: neboj
24. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka s tymi rybkami je to pravdiva pravda :wink: ,mojmu otcovi sa snivalo pri sestre a aj pri mne vazne :wink:

matka ja som mala 17 vajok a ziaden ohss,to hrozi zenam s pco
tricko nieje tehu,obycajne,mozno vyuzijem aj po porode :wink:

Et vobec neboli,je to sekunda,ako bezne vysetrenie :wink:
24. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dakujem vam za infošky, ani ja si nemyslim, ze by mi ohss hrozil ale pre istotu ešte pijem.. :grinning:
24. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohss bud prepukne hned po Opu,ak nie tak uz nebude :wink: po et by vobec nemal,nepocula som o tom
ja som mala nabeh uz 6x,takze nieco o tom viem
24. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka pokial chodis normalne cikat,tak je to v poho,ziadna tekutina sa nezdrziava v tele,neboj,nebudes ho mat
a kazal ti dr. pit,ze ti hrozi?
24. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, u mňa to s tými rybami vôbec neplatí :confounded:

Peti, ja som práve počula aj poznám, že OHSS prepukol až po ET, lebo sa chytilo embryjka a HCG podporuje OHSS a dievčatá skončili aj v nemocke a odtiaľ potom o pár dní hlásili //
24. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, ak chodíš na WC v pohode, tak je to dobré, neboj:slight_smile:
24. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolelo bruško po odbere, ale dali mi čípok a bolo dobre, mna to takto bolieva aj pri normalnej ovulke,lebo tam mavam zevraj vela tej tekutiny a dokial sa vstrebe tak to boli, už som parkrat tak letela k dr.ze ma chyta slepak a bola to ovulka.

petka a čím to je ked su niektoré foliky prázdne aj tie čo su dost velke?
24. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. mi nič nepovedal, a pijem stále a stále cikáááááááááám jak besná :grinning:
24. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, aj mne dali čípok, ale prešlo to len trochu....mala som dosť veľké bolesti, ako nikdy predtým..
24. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok