• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
no veď to som myslela, že ty chúďa nespíš :unamused:

inak ja som dnes tiež musela cmukať, ten môj chrápal ako slon :angry:
25. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj chrapal tiez,ale dneska mi to nejak nevadilo,dnes som mu nenadavala :grinning:
25. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ráno povedal, že dnes spí v obyvke, ale to pochybujem :wink:
on si myslí, že len jeho chúďatko budím a ja si veselo spím :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj,kolko krat zo sna na mna aj zkrikne,ked mu nadavam,lebo sa zlakne
a povie,ze ved ja nechrapem...ale nechrape inak kazdu noc,ale ked chrape,tak to stoji zato...
preco to ti chlapi chrapu? :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kocky,

tak ja idem do FC zajtra na 8:45 a dr mi ma povedat kedy idem na odber..
a to SPF sme mali... tak dufam ze vsetko dobre dopadne

tak aj ja som jedna s tych ktora ma to OHSS :frowning2: :frowning2: :frowning2:

bojim sa toho abyto nedopadlo zle.. :unamused:
25. mar 2009 o 10:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja vam želám dobré ráno :grinning: keby som bola v robote tak uz idem na obec :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa s tym utrošom nejako zle spí..
25. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka zle sa ti spi? ved ja som padala od unavy,stale som len spala :grinning: :grinning: :grinning:

bballango drzim palce na zajtra :wink: ako sa citis? boli uz brusko?
25. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja ked som po IUI utroš papala tak sa mi chcelo spat, ale teraz ked ho vkladam, tak mi to tam začne bublinkovat a musim ist 3x za noc cikat a to je taky prerušovaný spánok...a môj dnes chrápal tiež :angry:
25. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka ja som mala utroš, ako uspávatko :wink: Ale cez deň, v noci sa mi moc nedalo

Peti, ja neviem prečo to chrápu tí chlapi...a môj aj na bruchu :angry:
25. mar 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka

Dakujem a uz boli hlavne tie vajicka zle sa mi sedi.. :frowning2:
ale snazim sa vela pit ako som to tu citala a chodim na zachod kazdych 15-20min :confounded:
25. mar 2009 o 10:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan ved cez den aj ja ale to je len poobede, inak mne sa v noci akoze dobre spi, len to bublinkovanie ma vzdy prebudi a donuti ist cikat..

kočky po ET sa tam lezi kolko?
25. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka zvykaj si,aj ja mama presusovany :grinning:
ja som bola teda unavena a ja som len vkladala :confounded:

bobjan,moj spi na chrbate a vtedy najviac chrape,vzdy ho prevalim na bok,troska prestane potom :grinning:

bbalango,nenos uz uzke rifle,aby nepopraskali vajka,mne tak poradili vo Fc,ja som bola len v teplakoch :wink: a opatrne aj pri vstavani

po Et 15 minut na koze a 45 na izbe,aj na sale si s manzelom :wink:
25. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, to máš dobré....ja mám doma akýsi exemplár....som ho zvykla aj natáčať na mobil, lebo mi neveril :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:

matka, no na cikanie si zvzkaj:slight_smile: :wink:
25. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt som tam s manzelom? tak to bude zabava, dufam, ze zavali nejaku z jeho "mudrych" otazok :grinning: ja sa s nim nasmejem- otakzky typu - a nemôzu ti to tam nejako prilepiť? a dnes mi volal ze on si uz predstavuje ako to kope nozickami a trepe ruzickami a ked mu poviem ake je to embryo male, tak nechape ze ako ho tam môžu dat, či nezabludi inde atd. no proste sranda...
25. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan,ved aj ja mam exemplar :grinning: ,len ten moj na boku nechrape...moc :confounded: ...
ved ani moj mi neveri,on povie,ze to ja chrapem :confounded:

matka s manzelom,ale za po ET ti ho privedu,nie pocas et
ved drahy sa tesi ,zlaty je :wink: aj moj bol taky
25. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa už bavíte o manželoch, aj ja mám doma chrápača.
a o tom tehotenstve, je to sranda, ten môj si tiež myslel že ked tam vložia embryjko tak hned na druhy den musí test ukázať že som tehotná.
25. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no aspon ma nebude rozosmievat..ved on je zlaty , len mu stale hovorim, nech sa ešte moc neteší, lebo ešte je to daaaaaaaaleko...
25. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, že hodinu tam potom ležíš ,to je aké super.
Ja som v GF neležala na koze vôbec a potom len 5 minúť na lehátku, a poslali ma domov.
25. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise, aj môj je taký s tými testami....a káže mi len ležať, a nechodiť na WC, aby mi nevypadli :grinning:

Peti, to sú teda exempláre...aj môj povie, že to ja :confounded:
25. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka jasne nosim volnejsie nohavice...
bola som na UTZ v utorok a mam tam dost vajicok.. ale to aj citim.

no ten moj nechrape len ked je velmi unaveny a to nestava tak casto..
25. mar 2009 o 11:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brise ved to je to, my mame trošku realnejsiu predstavu, len on by bol asi viac sklamany nez ja, ale nechcem nič zakríknut, vyjde to a basta...
25. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevypadli???? tak to je super, fakt s tymi chlapmi je to sranda ako si to oni predstavujú
25. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlapi su horzni,mna moj vzdy vytacal,ked sa pytal ,ze naco ideme zase do FC a naco sa picha hento a toto..milion krat som mu vysvetlovala,aj tak nechape doteraz,nevie ani ,co je vajicko :confounded: :confounded:

Matka,veru netreba sa priskoro tesit,treba to brat tak s chladnou hlavou zatial
25. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris hodinu ano,az potom ides domov,ja som sa raz postavila skor a poslali ma spät do postele :grinning:

bobjan,no co sme si to zobrali? co uz ,ked ich milujeme :grinning:

bbalango,tak davaj pozor,ked ich mas vela,nenapinaj moc brusko,musis ich chranit :wink:
25. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja dokial som nečitala MK tak som si myslela ze umele musi vyjst vzdy, ale uz som tu pri vas zrealnela...keby človek aspon vedel, v ktorých prípadoch je väčšia šanca v ktorých menšia, ja som mala po odbere depku, ze malo vajok a ze vacsinou sa podari tym čo maju viac vajok, ale uz ma to preslo ved aj jedno môze byt kvalitne a to spravne nie...
25. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbalango, aj môj chrápaval, iba keď bol chorý, alebo unavený, ale teraz sa to akosi čoraz častejšie opakuje, že chrápe... :confounded: :grinning: :grinning:

Peti, veru, milujeme :sunglasses:

Matka, my keď sme prišlo na ET a p. embryologička rozprávala, o tých naších vajkách, že degenerujú a že máme 2 na ET a potom nič, ....tak aj chúďatko plakal.... :pensive: a ja potom tiež...
25. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka
snazim sa ale ja som este v robote a sedim cely den dufam ze to nie je pre ne zle.. :unamused:
ale zajtra idem do FC a potom uz ostanem doma..
25. mar 2009 o 11:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan vy ste boli aj na genetike? ty mas tiez endo,ze?
25. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbalngo, mysli pozitívne a verím, že IVF výjde :wink:
25. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, jo jo.... boli sme na genetike z krvi, vyšla v pohode...

mám tam že vraj maličke ložiská endošky :confounded:
25. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok