Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
25. mar 2009

no hádam 😎

už by som išla domov....júúj, keby tak bol piatok. čo chystáš na víkend? či to ešte ďaleko?

petkaerdal
25. mar 2009

Vierka,no je mi tu dobre,som si tu zvykla,ze sa mi nechce,ale nejake info uz musim pocitat aj tam

bobjan,ty co uz planujes vikend? ved je len utorok 😀 😀 😀 este mas 3 hodky a padas

vierka
25. mar 2009

petka - ved aj nam je dobre s tebou 😀 ale kludne ber infosky aj tam a potom nam budes posuvat co treba vsetko po porode mat 😀

petkaerdal
25. mar 2009

no uz zacnem nieco citat,lebo neviem nic,potom velmi rada posuniem info 😉

bobjan
25. mar 2009

Peti, veď už je stredaaaaaaaaaa 😀

infošky privítame 😉

petkaerdal
25. mar 2009

uz je streda? ozaj,ved vcera bola ordinacia 😀 😀 😀 ja ani neviem co je,ked som furt doma 😖

vierka
25. mar 2009

bobjan - ona teraz nemoze... tak ona sa musi tvarit ze neni streda, vies? 😀
zato mi mozme mat stredu teraz kazdy den 😝 😀

bobjan
25. mar 2009

Vierka, aha 😀 už viem, kde je pes zakaný 😀

Peti, veru, človek keď je doma, tak aj zabudne. Ja keď som bola dlhšie som ani nevedela koľkého je, lebo to som zvyknutá len v práci...kalendár na stole, to doma nehrozí....to viem v robote aj kto má meno, doma nehrozí.... 😅

vierka
25. mar 2009

bobjan - to si presne ako ja, aj ja sa orientujem v kalendary len ked som v praci, inak nemam sajnu 😀

bbalango
25. mar 2009

Matka jasne budem myslit pozitivne, musi nma to vyst na 1x 😉

diky za podpru Bobjan a Petka...

katka14
25. mar 2009

ahojte babule, myslite že budem schopná den po odbere vajok ist do prace? lebo ja tu teraz zneuzivam system, že 3 dni sme v praci a 2 dni na 60%. ale musim si to kombinovat s kolegynou, aby sme tu vždy jedna bola. myslite že v pohode môžem ist do roboty - pre info - pracujem za PC.

petkaerdal
25. mar 2009

Vierka teba barzco napadne fakt 😀 😀 😀
ja na to ani len nemyslim,mne to uz nechyba vobec,uz som aj panna zase hadam

😀

a kolkateho je? povedzte mi 😀

bobjan
25. mar 2009

Katka, no takto ti poviem...ja mám za sebou 3IVF a pri dvoch som bola v pohode, ale teraz som mala dosť bolesti a nafučané brucho, takže si myslím, že každá sme iná a každé IVF je iné...to je ťažko dopredu povedať..

bobjan
25. mar 2009

Peti 25.3. 😀 , meniny má Marián 😉

katka14
25. mar 2009

no vidíte, až tu ste mi priponemuli, že bývaly kolega je Marián. asi mu pošlem sms. nech je happy. tak mit drže palce, nech mi to na 1x výjde a nemusím si to prejst znovu. snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

petkaerdal
25. mar 2009

Katka,zalezi,kolko budes mat vajok a ake velke bolesti po OPU,ale dr. vzdy nariadil mne ist od FC do postele,moze sa ti hlava tocit a mozes byt slaba,takze by si mala ostat domka radsej

a ja som po 3ivf bola tiez uplne fit,vecer som sla na disko,ani som nevedela,ze som rano bola na OPU a po poslednom som bola 3 dni len v posteli 😖

Marian? nepoznam ziadneho 😉 a 25? uz? ved otec ma cochvila 50-tku 😅 😅 😅

bobjan
25. mar 2009

Aj ja jedného Mariána poznám...fajn chlap 😉

petkaerdal
25. mar 2009

tak sa ti nepodarilo zdrhnut domov? ked tam trcis este???

Ozaj Vierka,ty mas kazdy den stredu,ale ja mam zase kazdy den nedelu 😀

bobjan
25. mar 2009

nepodarilo a už sa to neoplatí 😒

sa mi aj drieme akosi....či asi ide na mňa tá jarná únava...je tu síce snech, ale na niečo sa vyhovoriť musím, no nie?? 😝

petkaerdal
25. mar 2009

sneh? vy mate sneh? a to kde na aljazke? ved u nas uz je krasne teplo 😉 😉 😉
ale tu je vzdy teplejsie,ako na Sk

aj mne sa drieme z toho varenia,Erdal uz chrape vedla mna 😖 😖 😖 to som chcela ist na prechadzku a na zmrzku 😖

uz padas za pol hodku co?

katka14
25. mar 2009

ozaj, žienky. tieto stimulky nejako uspavaju alebo to mam jarnu unavu? včera sme prišli z blavy a normalne som cez den zalahla a spala 2 hodiny, čo ja nikdy nerobím. normálne nechápem, že to čo !!!

bobjan
25. mar 2009

fuj, ja som napísala, že snech s ch,,,,,bleeeee..............

máme snehu dosť teda...včera zasa napadol...

no už o chvíľu padám, najradšej ale do postele 😉 ale musím čosi ukuchtiť doma....
vy tam máte teplúčko? To teda závidím...
zmrzku, som už aj ja dávno nemala, ale mám v mraziaku, že by ???? 😝

petkaerdal
25. mar 2009

ja robim tiez chyby a ovela viac,ked necitam po sebe 😀 😀 😀

no Katka,ja som bola unavena cely ten cas,ked som stimulovala az do testu 😅 tak ta to caka 😀 😀

my tu mame teplo,aj vcera uz bolo super,ked nefuka
mame tu otvorenu uz normalne zmrzlinu vonku,ja najviac lubim takuto,nie take tie litrove 😉
no aj tak neverim,ze si das zmrzku 😀 😀
co ides kuchtit?

bbalango
25. mar 2009

Ahojt nikde nikto ☹

bobjan
25. mar 2009

tak chuť na zmrzku ma prešla, lebo aj doma sme ešte nemali moc teplúčko, keď som prišla.
zmrzku vonku?? Tý brďo, tu to tak býva až v lete, keď je horúco...

robila som šunkovo-syrové špízy 😉

vierka
25. mar 2009

katka - ja som na druhy den po odbere bola normalne v praci a na dalsi den som mala uz transfer a to som bola zase doma 😉

petka - no ja som taka drzka, mierna 😀 ale ja ti teraz zavidim to, ze mas kazdy tyzden nedelu 😀 😀 😀

zmrzka??? 😕 ved to by som hned kaslala a bola chora 😀

bobjan
25. mar 2009

Vieruš, aj u vás je hokej?? 😠

chruminka
25. mar 2009

ahojte neviete mi poradit pred UTZ sa utrogestan prehlta a nevklada sa ze?

vierka
25. mar 2009

bobjan - to sa ani pytat nemusis do buduceho tyzdna 😠

chruminka - no to ja ti moc neporadim, tak daleko som sa este nedostala 😒

bobjan
25. mar 2009

Chrumi, nemám znalosť, ale ja by som ho asi prehĺtla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre