• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
minule ma muz strasil ze asi cakam dvojicky,ked mi byva tak zle,som mu povedala nech da pokoj...a co tvoje babulky?ako sa maju?
27. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok petka tak sa majte krasne
27. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím vas mali ste po ET zvýšenú teplotu?
27. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak som doma zo služobky, a mám aj prvý cetrotide v sebe.
27. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Brise
Ja sa idem zajtra na 9:00 do FC na UlZ nechystas sa ?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 17:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj brise.. prosim ta , teraz som si citala FB.. ty to nemozes mat ani troska jednoduche co ??? drzim palce..
27. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak sa ozyvam po 2. kontrole. nejako mi moc nechcu rast ty vajka, ešte musim brat injekcie zajtra a v nedelu idem na dalsiu kontrolu a potom v utorok alebo v stredu na odber. mam z toho trosku strach ako to dopadne, lebo videla som len 2 vajka vpravo a 2 vľavo. a viac som ich tam nenaratala, a akosi v tej rychlosti som sa zabudla spytat kolko ich tam v skutočnosti vlastne je. ale asi je to ok, doki povedal že sa nemame kam ponahlat. a ma pravdu. už par dni vydržím.

Maťka, gratulujem k embryjkam. :slight_smile:
27. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahojte babulky, skor sa mi nedalo pisat. Taaakze nova ziadost na IVF je podana a kedze som prisla otravovat trochu skor tak doki pripomenul ze nemam zabudnut a mam sa v maji pripomenut ze chcem stimulovat. Ja som mu hned vysvetlila ze ja to ratam uz od januara ze kedy budem moct, ze ja urcite nezabudnem a verim ze zacnem v maji stimulku, lebo v centre od 27.6. Dovolenkuju
27. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, a ako dlho budu vo FC dovolenkovat ??
27. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, presne tak prečo jednoducho, ked sa to dá zložitejšie.
asi ma porazí, ale už som to predýchala a aspon budem dva mesiace troška zdravšie existovať
bbalango, ja mám konrolu až v nedelu o 9,00 ale zajtra tam idem na 9,30 na injekcijky.
katka, aj ked budú 4 to vôbec nevadí. hlavne nech je z toho aspon jeden tan najsilnejší.
Ja ich mám zase asi 40 a robí to len zle,
27. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka - do konca jula budu dovolenkovat.
27. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ferticentacky :wink: tak dnes je tomu presne rok, co som skakala od radosti u gynekologa, ked mi potvrdil tehu z krvi :dizzy_face: a dnes uz mam pomaly 4mesacnu dcerku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzim aj vam vsetkym pasticky, nech mate coskoro vytuzene deticky :grinning:
28. mar 2009 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik veracruz, budeme to potrebovat!
aj tebe nech sa dari a aj malej!
28. mar 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan, vierka dnes mám za sebou už 3 včeličku, na kontrolu idem v utorok, chcela som aby sme si dali spraviť SPF, ale mladý je v utorok celý den v práci aj v strdu a štvrtok, včera som chcela volať do Caru ale nestíhala som a ked som sa k tomu dostala tak mi tam nikto nebral, chcela som sa spýtať či by mladý mohol prísť na odber aj v pondelok ked nemôže prísť v utorok so mnou
Tak teraz neviem či si teda máme dať to SPF alebo kašleme na to?
V pondelok idem ešte na krvičku a na predoperačné
Držte mi palčeky
28. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky len na chvilku som sem skocila...

V sobotu som bola na ULZ a vyzera to dost dobre mam dost velke vajicka a je ich vela :wink:
Takze v pondelok na 7:30 idem na odber :wink: tak dufam ze sa vsetko podari a bude co zamrazit ...

dam vediet ako to dopadlo...
29. mar 2009 o 13:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
aj ja mám po dnešnom UZV.
tak OPU mám v utorok mám prísť na 7:30, takisto ako bbalango je folikov dooooost vela.
tak dúfam bude čo najviac embryjok nech máme aj súrodencov.
bbalango aj ty si včera pichala dipherelin???? a choragon im mám priniest ten si nepichám namiesto neho dipherelin dnes o 21.00,
držte palce na utorok. :wink: :wink:
29. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,
tak ja mam dnes za sebou uz 4 vcelicku, vidim ze s daguskou sme na tom rovnako :wink:
Brise a bbalango - paraaadicka, blahozelam srdecno k peknej urode, velmi sa z toho tesim s vami :slight_smile:
Som zvedava kolko vajok znesiem ja, vajecniky uz citim od zaciatku stimulky.
V utorok sa asi stretneme vsetky vo FC. Ja idem hned rano na 1.kontrolny utz.
Tak si drzme palce vsetky :sweat_smile:
29. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,drzkam vam palce,balango na zajtra a brise na utorok
emka tebe tiez
:wink: :wink: :wink:
29. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes petka, vsetky Ta chceme nasledovat :sweat_smile: :wink:
29. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka1 moja aj ty ideš v utorok na prvý ultrazvuk? na kolkú ideš? Ja idem na pol 8. Koľko dávok si picháš? Ja 3 v jednej.

Brise, koľko si ich musela pichať, myslím koľko dní než pôjdeš?

baby tak v utorok v Care

petkaerdal na mna si zabudla?
29. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudla som,az teraz som si vsimla,ze som ta nenapisala..aj tebe drzkam palce samozrejme,len mam uz z vas chaoz :sweat_smile:

vsetkym vam drzim palce baby :wink: :wink: :wink:
29. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, držím vam palce... :wink:

baby mna stále trápi zvýšená telesná teplota a neviem čo to znamená :wink: mam to od ET...(37.5-37.7) :unamused:
29. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to dneska ale zije :confounded:
29. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning: ... dobre ranko :grinning: ... a specialne dobre ranko vsetkym nasim vcelickam a cakatelkam na krvny test :grinning:
30. mar 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Guten morgen, kocky :grinning:
vierka, dakujeme za prijemne ranne privitanie.
Dalsia fcelicka je za mnou, zajtra uvidim kolko folikov sa vo mne urodilo .... uz par dni som zduta z tych injekcii ako balon :confounded: ... ale vydrzim vsetko, no nie ??

matkamatko - a citis sa zle, ked mas stale zvysenu teplotu ? skus cinknut do FC, ci je to normalne :fearful:
30. mar 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka - dobre ranko... tak to bude urcite vajok a vajok ked sa nam par dni hras na zdutu kozu :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, presne tak si pripadam ... ako zduta koza :grinning:
30. mar 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale je to vsetko pre tu najlepsiu vec na svete, tak mozes byt aj zduta :grinning:
30. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, takže už aj ja mám v sebe choranol či ako sa to volá a zajtra na 7,30 idem na odber. mám z toho trošku strach. mám už všetky vyšetrenia.

brise, aj ty ideš zajtra na odber? tak sa tam stretneme. ako ti je? ja sa citim ako keby som poletovala a narastli mi kozy !!! je to trošku divne. ale snad ok.
30. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidim, zajtra rano bude v FC husto :grinning:
30. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok