Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lenkauh
31. mar 2009

Aha, tak teraz ked pises, ze ide o protilatky, tak take nieco mi uz robili. Nemam tu ten papier, lebo som v robote, ale viem, ze mi brali krv na protilatky, vysledok trval asi 10 dni a robili mi to spolu s tymi chlamydiami. No a bolo to v poriadku 😖 Takze asi to uz mam za sebou, snad len tu trombofiliu.... no neviem, predpokladam, ze mi dr. na buduci tyzden , ked tam pojdem, vysvetli, ze co mi vlastne robili a co este nie.

floskula
31. mar 2009

tak sa spytaj aj ci ti robili stery na ureaplazmy a mykoplazmy. to je dost dolezite.

lenkauh
31. mar 2009

DObre, musim si to napisat na nejaky tahak 😀

floskula
31. mar 2009

napis a dobre vybav! 🙂

brise
31. mar 2009

ahojte,
tak som horu už aj po domacom spanku.
takže máme 9 vajíčok, folikulov bolo okolo 30, nehovorili presný počet.
s Katkou som sa nestretla, ona bola na druhej izbe, teda ak si myslím že to bola ona, síce musela byť lebo so mnou na izbe nebola.
zajtra volajú kolko sa oplodnilo, v piatok mám UZV koli OHSS a v nedelu mi volajú kolko sa mrazí.
asi tolko z môjho dneška.
Petka drž sa uvidíš zvladnete to a potiahnete ešte pát týždnov. dvojičky vždy vymýšlajú.
bbalango, gratulujem k opl. vajkám, snad ta budem nasledovať v podobnom počte.
😉

mimka30
31. mar 2009

Ahojte babenky. Prišla som nakuknúť, čo nového.???? 😉

Babenky gratulujem k úspešnému odberu vajíčok- dúfam, že aj na mňa čaká taká úroda, ako u vás. 😉

Peťka moja. Čo to čítam???? 😒 😒 ☹ Dúfam, že je všetko v poriadku. Silno držím palce, nech je všetko o.k. Nebojkaj sa. Baby sú silné a ty tiež. Všetko dobre dopadne moja. Držkaj sa nám!!!!!!!!!!

emka1
31. mar 2009

brise - super, blahozelam k peknym vajkam a drzim palce, nech sa ich oplodni co najviac a nech preziju PK 😉
teraz uz mozes mysliet na svojich krasnych snehuliacikov 😉

katka14
31. mar 2009

ahojte babenky, tak už som doma, aj po návšteve kamošky, tak som skôr nemohla. všetko dopadlo super, zbytočne som sa bála. mám 5 oocytov-vajok tak snad ich bude dost kvalitnych. som v pohode, už bez bolesti. zajtra mi maju volat ako sme dopadli s emrijkami. ak budu 2, ideme vo štvrtok, ak nahodou viac, tak v piatok.

Peťka, držím palce. neboj holky budu ok., zdrave a krasne.

brise
31. mar 2009

katka na ktorej izbe si bola??? začínam pochybovať či sme neboli spolu ???

mimka30
31. mar 2009

Katka gratulujem a drž sa! 🙂 Pevne verím, že sa všetky oplodnia a bude PK 😉

Brise- ty si už tiež začala s druhým ivf??? Aj tebe všetko dobré 🙂

brise
31. mar 2009

mimka ano je to naše 2 IVF

mimka30
31. mar 2009

No ja už tiež čakám na mrchu. Lieky pripravené doma v igelitke a tak čakáme, kedy sa môžme pustiť do druhého kola. Tentoraz s 5 Merionalmi- tak sa teším, ako sa zaguľatím s hormónov. 😀

A ty si už po punkcii, alebo po ET?

katka14
31. mar 2009

ahoj brise, no a nemala si tam nahodou takeho mladeho fešného manžela s rozthranými riflami?

bbalango
31. mar 2009

Ahojte

Brise garatulujem a nech sa ti dari.. a musis ma nasledovat...

mimka30
31. mar 2009

Bbalango gratulujem k super úrodičke 😵 To je teda fakt super. Drž sa a veľa šťastia pri ET 🙂

brise
31. mar 2009

katka neuveríš ale mala 🙂 , tak aspon sme sa spoznali. inak aj som sa vas chcela spytat odkial ste.
tak sme boli susedky.

bbalango
31. mar 2009

Katka
gratulujem a drz sa

jak ti je dobre ze si bez bolesti, ja sa citim ako den pred odberom nafuknute brucho a bolesti pri vajecnikoch..
neviem teraz ci to je normalne alebo len ja mam taketo problemi..vo stvrtok idem na kontrolu do FC..

bbalango
31. mar 2009

mimka dakujem ale ET budem mat az v juni ☹ lebo mam nabeh na OHSS 😠

mimka30
31. mar 2009

To vážne??? Ale aspoň to v júni dobre dopadne, lebo bude teplúčko, a embryjka sa pekne uchytia 😉
Teda ako som počula v lete sú ivf úspešnejšie. 😉

brise
31. mar 2009

bbalango, aj mna bolia vaječníky. myslím že v našom prípade po 30 folikoch to musí byt cítiť. ale myslím že to postupne prejde a bude OK.

petkaerdal
31. mar 2009

baby ja neviem co to,vidite,ako sa vsetko zo dna na den zmenilo,moj mega krcisko strajkuje,zrazu sa zmensil,zajtra mam uzv,niecim ma napichali,tak som zvedava,ci to stoji alebo co bude dalej...
drzte mi palce pjosim,teraz to potrebujem ja 😔

bbalango
31. mar 2009

mimka bodaj by si mala pravdu.. ako mtzi ma to ze to nebude to ET teraz ale co uz ..musime vydrzet 😒

brise
31. mar 2009

petka, myslíme všetky na vás 3. neboj babulky sa tam asi len ukladajú. Držím palce, ved si silná tolko si si už preskákala tak toto zvládneš na 1. Len oddychuj a oddychuj. lekári sa o najhoršie postarajú. 😉 😉 😉

bbalango
31. mar 2009

petka neboj urcite kazda jedna bude na teba mysliet a drzime ti velmi palce.. ved ty si z nas najvecsi bojovnik ty nas nesmies sklamat.. 😉 😉 😉 😉 😉

mimka30
31. mar 2009

Bbalango- nebojkaj všetko dopadne dobre. Veď to poznáš- Všetko zlé je na niečo dobré 😉 😉 😉

Peťka- konečne si sa ozvala. Už som sa bála, čo to s tebou je ☹ 😒 Držkáme ti palce všetky. Určite to dobre dopadne- tvoje babenky sú silné. Len si nič nenamýšľaj a hlavne oddychuj.

bbalango
31. mar 2009

Brise aj tebe povedal dr ze musis vela pit???
mne je uz zle od tekutin 😒

petkaerdal
31. mar 2009

brise oddychujem,ved len lezim,ale nic nemozem ja teraz urobit viac,uvidime zajtra,ci to stoji,aspon mesiac by som chcela vydrzat,nech maju 2kg...ale maju sancu aj teraz,ale je lepsie urcite vydrzat este

snazim sa nesklamat a bojovat,ved sme uz dost daleko,tak to nejako musime zvladnut ,nie?

petkaerdal
31. mar 2009

mala som tu takmer cely den draheho,tu su navstevy cele dni,tak som nebola tu..
oddychujem,ved ine sa tu ani neda 😀
musim len verit tomu krcku,nic viac urobit ja nemozem...som zvedava na zajtra

brise
31. mar 2009

bbalango, áno že vela piť aby som chodila vela na WC. ja zatial len tak opatrne lebo ked vstavam a chybem sa tak ma to ešte bolí, tak pochlipkávať z flaše pri posteli.
petka veríme ti 😉 držkajte sa 😉

mimka30
31. mar 2009

Moja a to odkedy máš také problémy? Nebola som tu pár dní, až dnes som čítala. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre