Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
2. apr 2009

😉

sisab
2. apr 2009

Baby, mne sa stalo po poslednom IVF, ze mi akurat vysla preventivka a doktor mi tam nasiel polyp v maternici, tak som hned aj bola na kyrete a histeroskopii...pritom mi v GF nepovedali, ze mam ist po ivf na kontrolu. Ale aspon mi kukli maternicu zvnutra a je ok.
Vierka, tak ta mozno este kusok predbehnem, ked ja cakam mrchu uz pred velkou nocou 🙂 Ale ved vsetko je tak, ako ma byt...

katka14
2. apr 2009

ahojte babenky,

sisab, vy ste parkovali tam vzadu až pri tom vjazde dole? tam som si všimal nejaky párik. hej, som po odbere a zajtra idem na ET. strašne sa teším a zároveň bojím toho dlhého čakania a konečného výsledku. mali sme len 5 vajok a z nich 3 embryjka. to bolo včera. tak snad preili a su dosť životaschopné. držte mi na zajtra palce. beriem od utorka utrogestan, ale je to teda riadna otrava, že 3 x denne. a to cez obed som v práci, no teda nič moc. ale musím to nejako vydržať.

petkaerdal
2. apr 2009

ahojte baby
ja stale dospavam nemocku,teraz som sa prebrala,drahy zaspal do prace 😅

bobjan a co si to varila??? gulky mu chutia 😉 😉

emka,no na poriadok som veru maniak,kazdy chlp mi na zemi vadi,moj vravi,ze to az prehanam
😅 ,ale dneska pekne poumyval,lebo vie,ze keby nie,tak to do vecera umyjem ja

baby,zase mam zle spravy,dneska mi robili ten test na glukozu a ja ju mam po vypiti tej sladkej vody 13,5 cize asi tehu cukrovka 😔 😔 😔 takze sladke som uz dojedla 😔 😔 😔 som z toho smutna,ale inak som to nejak citila,ze to budem mat vysoke

katka14
2. apr 2009

ahojte baby, neviete či si mám dat utrogestan aj rano pred ET?

petkaerdal
2. apr 2009

ahoj Katka,ano mas si ho dat,dr. ti to dole potom vydenzifikuje....zajtra ides?

katka14
2. apr 2009

hej, zajtra, aj sa tesím aj sa trosku bojim, čo sa tyka či to vyjde. tych 14 dní bude nekonečných. a ty sa ako cítiš? babenky possluchaju v brušku?

petkaerdal
2. apr 2009

neboj sa,musis si povedat,ze ty nic neovplyvnis ,nejako bude,ale verme,ze budu //

ja sa citim tak vseliak,som zaskocena tym,co sa deje v posledne dni a ten cukor ma teda dneska dostal,som zvedava,ako vydrzim dietovat 😅

katka14
2. apr 2009

aj moja kamoška dietuje, ale nie pre cukrovku, ale rychlo pribera cez tehotenstvo. ona bola ako prutik, ešte chudšia a teraz nejako rychlejšie priberala ako mala. mne sa sice nezdala až tak veľka ale ked to vravi doktor. neboj, mohlo ti len vynimočne zakolisat. aj stres na to pôsobi negativne - ked si sa bala o babulky. skus viac zeleniny, nie moc ovcia - je v nom dost cukru a viac kukaj na potraviny, z coho sa skladaju. neboj, to klesne. 🙂

lolka
2. apr 2009

ahoj kocky 🙂
vierka, nebudes v maji sama, neboj 😵 ked prijde najblizsia mrcha, pojdem do FC, odnesiem im schvalenu ziadost,dohodnem sa a od dalsej - majovej ideme na stimulku 😵 je to moje prve IVF, tak som velmi zvedava
co ma caka 😅

vierka
3. apr 2009

dobre ranko babulky 😀

sisab - tak mne mozno velkonocny zajacik ju prinesie aj skor, nez po velkej noci 😀 😀 😀

katka - neboj sa, na dneska budes mat riadnych bojovnikov do bruska.... rano si daj pekne utrogestan a ten obednajsi si pekne vlozis az po ET 😉 drzim na dneska palceky, potom daj vediet ako ste dopadli 😀

lolka - tak to sa teda tesim na ten maj - uz sme tri, tak to bude super.... 😀 a stimulacie je uplne v pohode aj veci s tym spojene, ja sa na to uz tesim 😀

petulka - tak to si si pekne dospala 😉
a ja viem, preco mas taku vysoku hladinu cukru!!! Lebo mas v brusku dve sladke babiky 😀 😀 😀

bobjan
3. apr 2009

Dobré ránko🙂

Petka, trošku obmedzíš čokošku a 3bit a bude to o.k., neboj🙂 😉

Varila som údené a potom zapečené s pórom a šampiňonmi, zaliate smotanou v rúre 😉 môj môže smotanu na všetky spôsoby 😎

Katka držím palce 😉

petkaerdal
3. apr 2009

Dobre ranko 😉
Vierka,tak dve sladke babiky 😀 😀 ale z nich asi cukor nemam 😅

bobjan,od dnes obmedzujem,dneska pojdem do potravin na nakup niecoho dietneho 😅

emka1
3. apr 2009

caute kocky,
dnes mam za sebou uz 9 vcelicku, zajtra idem opat na kontrolu a dufam, ze vajka uz budu zrele a v pondelok bude moct byt odber, nejak sa mi tie dni vlecu, uz by som mala najradsej za tym ... 😅
kocky kolko ste mali vajok a ktory den ste mali odber ?

petkaerdal
3. apr 2009

ahoj emka,tebe sa to vlecie? mne ta stimulka usla raz-dva 😉
ja som mala odber na 13 den a 17 jajok 😀

citis uz brusko?

emka1
3. apr 2009

ahoj petka,
ano, brusko citim uz od zaciatku, som nafuknuta a nemozem ho ani stiahnut ... nosim volne nohavice a mam radsej aj gombik rozopnuty, ked sedim 😅 .
Folikov je vraj dost, aj mi ich doki vcera na 2.utz ukazoval, len ich treba nechat dozriet, radsej stimulku natiahne, ako skor urobit odber, folikov by bolo vraj skoda.
Mne potom odber bude vychadzat mozno na 12-13 den stimulky ... som zvedava kolko znesiem 😀

veam
3. apr 2009

caute ranostajky

Petka no vidis a mas po vianocke,teraz pekne dietuj,ale neboj to zvladnes,uz to dlho nebude trvat.

floskula
3. apr 2009

ahoj baby. ako sa mate? petka, si tu? co si dnes ranajkovala? 🙂

sisab
3. apr 2009

Ahojte, mne sa uz dneska snivalo,ze som uz dostala mrchu 😀 . Kde nic, tu nic a uz mi sibe 🙂 Dnes som si bola pre vysledky hematologie, tak budem pichat aj clexane, snad to pomoze 😅

sue13
3. apr 2009

Ahojte baby 🙂
Ako sa mavate? Vidim ze je tu stale viac novych snaziliek. 😵 Vsetkym Vam velmi drzim palceky 😵
Emka dakujem za pozdrav u nas v teme 😉 som Ti tam aj odpisala 🙂
Petka ako sa citis s babikami v brusku? Mena sa mi velmi pacia. 😉 Su originalne 😎
Babulky a co je s Tvojkou? jej sa to uz blizi co? Dufam ze je u nich vsetko v poriadku. 🙂

Priznam sa od kedy mam mojho anjelika nemam takmer cas na konika. 😀
Karinka vyzaduje vsetok moj cas a 24 hodin denne 😀 😀 😀 Ale ja som stastna ze to tak je 😵
Je to maly zazrak. Dnes ma 7 tyzdnov a je perfektna. Ma uz cez 5kg a 58cm. 😵 😵 😵
Krasne uz drzi hlavicku, castejsie sa usmieva, vydava rozne zvuky, papa cca kazde 2 hod. a v noci krasne spinka. 😵
Pekny dnik Vam vsetkym zelam. 😎

drobec123
3. apr 2009

dobre ranko, tak ja mam tiez dalsiu vcelicku v sebe, priznam sa ze mi to tiez rychlo ubieha a najma nic necitim, takze sa tvarim ako by neslo ani o mna. mam pocit ze este ani brusko sa mi nanafuklo, je sice vacsie ale skor to bude tym ze vela pijem a mam plny mechur stale 🙂
v nedelu idem na UTZ a kontrolu, tak uvidime ci nieco rastie a ci mi nezvysia davku.
sue, dakujeme ze si nas prisla pozdravit a povzbudit ! to je hned ina motivacia ked vieme ze zazraky sa deju !

vierka
3. apr 2009

petka - urcite su sladke, ved si ich videla 😀

emka - ja som mala odber na 11 den stimulacie a mala som 5 vajok a z toho len 2 zrele 😉 neboj sa, rychlo ti ten vikend ubehne a uz aj budes mat vajka oratane 😀

sisad - no tie sny su na tom najlepsie 😀

sue - to je krasne, ako sa dari tvojej princeznicke, urcite si ju riadne uzivas... a my aj ozelieme, ze uz nekonikujes, ale hlavne, ze ste v poriadku vsetci a ze ste stastny... pekne si to uzivaj 😀

emka1
3. apr 2009

jeeej, sue13 ... ahoj.
Karinka je fakt zlatucka, pozerala som Tvoj album. No dufam, ze aj ja sa coskoro dockam tolkej radosti, a budem moct drzat v naruci nase vonave babatko 😅

sue13
3. apr 2009

Dakujem Vam pekne 🙂
baby co je s Tvojkou??? Nikto ste mi neodpovedali na to... Dufam ze su ok. 😕

emka1
3. apr 2009

sue13, tvojku najdes v tejto temicke, veselo prispieva, obcas kocky citam :
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sisab
3. apr 2009

Vierka, hej, no zda sa ze tentokrat bol sen vestecky 😲 Zda sa, ze sa mi rozbieha mrcha...na 22DC 😲 nechapem...

emka1
3. apr 2009

sisab, no to je dost skoro 22 DC .... mne sa pred IVF rozbehla na 26 DC, co sa mi stalo tak 2 krat v zivote 😅

brise
3. apr 2009

ahojte,
tak dnes som mala kontrolu po OPU.
takže vaječníky sú úplne v poriadku, vraj ani nevidno že som mala tolko folíkov. Doky ma pochválil že
som to super zvládla. takže OHSS už nehrozí, no len škoda že musím teraz čakať 3 mrchy kým mi vložia detičky.
na embryjka som sa nepýtala, lebo sestrička hned odišla a žačala niečo riešit. tak čakám do nedele ako to zvládli.
predpísal mi aj estrofem, tabletky pred vkladaním.

vierka
3. apr 2009

ja veru neviem co je s tvojkou 😕

sisab - tak to sa asi mrcha tesi na tu buducomecasnu stimulaciu, tak preto asi plasi tak skoro... ale radsej skor, nez by mala meskat 😀

brise - tak to je super, ze si to tak krasne zvladla a ze sa vsetko dava do normalu 😉 embryjkam sa urcite dari dobre a v pondelok ti budu volat kolko moc ti ich zmrazili 😀
estrofem som jeden cyklus brala aj ja a je to dobry liek 😉

petkaerdal
3. apr 2009

ahojte kocky
Sue ahoj 😉 citim sa uz tak vseliak,uz ich citim ,ledva dycham,ledva chodim a krcok mi zacal robit neplechu a cukor,asi mam tehu cukrovku 😅
dik za pochvalu mien 😉

tvojka,je ok,chodi do inej temy,kde som aj ja,napis jej IP

ako sa mavas ty??? co tvoja princeznicka???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre