Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

alex
13. feb 2009

tak som tu. Dúfam, že aj mne prinesie táto témička šťastie, tak ako zakladateľke tejto, ale aj predošlej témičky 😵

bobjan
13. feb 2009

Babulka, tak sme tu🙂 Dúfam, že aj nám prinesie šťastie 😉

To sa zakladá tam, že založiť novú tému nad ostatnými??

alex
13. feb 2009

hej, presne tam 🙂

bobjan
13. feb 2009

Aha, to som ani nevedela 😨 😉

alex
13. feb 2009

človek sa stále učí niečo nové 😀

vierka
13. feb 2009

ahojte babulky... tak aj ja budem prispevat do novej temicky a verim, ze kazdej z nas prinesie stastie a ze sa to tu uz konecne rozbehne s tymi tehulkami 😀

petkaerdal
13. feb 2009

Vieri,mame sa dobre,sme napakane,dneska ale este nebola vianocka,ale toast a siska
tesim sa domov,zajtra idem po vecicky

ako sa mate?

brise
13. feb 2009

Ahojte, tak sa pridávam aj ja do ´dvojky´.
Nech prinesie všetkým nám to po čom najviac túžime.
Babulka tak si stihla aspon založiť novú ked ťa už alex predbehla v jubilejnom príspevku.

vierka
13. feb 2009

petka - tak to je super, ze sa mate dobre, len tak dalej 😀 a z veciciek sa budes urcite vytesovat, si to pekne vsetko zase prichystas 😀
ja sa mam v pohode, teraz cakam kedy pride mrcha po tom utrosi 😅

babulka123
autor
13. feb 2009

vierka.. neboooj pride rychlo..
brise noooo co ti budem hovorit.. hehehehhe

petka dobre ranecko..

vierka
13. feb 2009

babulka - aj ja si myslim, ze uz cez vikend by mohla, lebo dnes ma uz pobolieva lavy bok a to je take akoby znamenie 😀
a ty si stale doma? alebo chodis aj do prace? 😀

petkaerdal
13. feb 2009

este si Vierka nedostala? ja som vzdy po ivf nacas
co planujete na vikend?

babul bre ranko grcko 😀

babulka123
autor
13. feb 2009

nie som doma, na zaklade tych problemov co som mala na zaciatku ma dr. zatial nechce pustit do prace.. pochybujem ze by som ho este predsvedcila ze by ma pustil.... takze tak..

vierka
13. feb 2009

petka - no ja som mala v stredu 28 DC a zatial nic, ale zvykne mi sem tak aj 3 dni meskat 🙂

no ja mam mangela cely vikend opat v praci, tak ja toho moc nenaplanujem 😅

petkaerdal
13. feb 2009

babul,aspon si oddychnes doma 😉

tak budes Vierka papucova? 😀 😀 😀 ja chcem ist zajtra domov,ale drahy chce az na dalsi vikend,ale asi zajtra pojdeme
po ivf budes mat asi silnejsie kramy,ja som mala vzdy 😖

bobjan
13. feb 2009

Baby ja rozmýšľam ísť týždeň po ET do práce 😉 To by mohlo byť v pohode, nie?

petkaerdal
13. feb 2009

bobjan,myslim,ze by mohlo byt v pohodne 😉
ako sa mavas ?brusko je uz dobre?

bobjan
13. feb 2009

Ďakujem Petka, je to už lepšie 😉 Ešte ho cítiť, ale lepšie...

Petka, už o embryjkách nezvyknú volať? Ako sa majú?

vierka
13. feb 2009

babulka - ja viem, ze si mala problemy a je dobre, ze ta nechali doma,.. len pekne oddychuj a uzivaj si tehotenstvo 😀

petka - hej, bude zo mna stara papuca 😀 a ty vlastne skadial si na SK?
no ved uvidim ake budu 🙂

bobjan - ja sice k tomu asi nemam co povedat, kedze mi ET prvy krat nevyslo, ale ja som isla po 5 dnoch do prace a v pohode... pomalicky som si robila, nicim sa nenamahala a nestresovala... ale uvidis ako sa budes citit a podla toho sa zariad 😉

bobjan
13. feb 2009

Vierka, a prečo by si nemala??? Veď si to absolvovala a som rada za každý názor 😉 Po minulom ET som mala 3 dni dovolenku a šup do práce 😉 Len s tým utrošom to bude deeeeesss 😒 😝

vierka
13. feb 2009

bobjan - ja neviem, asi chces skor rady od tych ktorym to vyslo 😀 😀 😀 ja som mala tiez tri dni dovolenky, potom bol vikend a potom som sla do prace... ja by som sa doma asi zblazdnila, mangel od rana do vecera v praci, ja sama doma, to by som stale len premyslala...
no ja uz druhy den utros neberiem a stale zivam a zivam a zivam 😲 😀

alex
13. feb 2009

no ja som už po obedíku 🙂

petkaerdal
13. feb 2009

bobjan,nezvyknu,ja som raz chcela volat,oni by ti povedali,ale dr. ma odhovoril,ze je lepsie ich neotvarat,ale ked zavolas embryologicka by ti aj vedela povedat

Vierus ja som od Topolcian,ty si z BA?

petkaerdal
13. feb 2009

bobjan,este sa ja vyjadrim,ak chcem...tak je to jedno ci pojdes do prace,ked nemas namahavu samozrejme 😉
ja som po 2 et lezala asi 3 dni nonstop v posteli a nic,teraz som spravila presny opak,hned od ET som sla domov varit,bola som doma,ale normalne riadila byt,kamosku mam co od et letela rovno s mackou k veterinarovi,tam presedela cely den,bola na ´nervy z nej a obom nam vyslo...ked sa to ma chytit sachyti...ale 5 dni ostan domka 😉

vierka
13. feb 2009

petka - ja som od Trnavy... tak ty este kusok dalej 😀

petkaerdal
13. feb 2009

tak to chodim okolo teba domov po dialnici,hihi,niekedy sa zastavime sa ukazat 😀 😀 😀

bobjan
13. feb 2009

Petka, ďakujem. Tak ja ich teda nebudem otravovať, nech si tam zavreté spinkajú 😉
Ďakujem za názor. Ja budem ešte doma, lebo ET by mal byť v pondelok a na kontrolu idem o týždeň po ňom v pondelok, tak sa dám vypísať. Budem doma, budem fungovať normálne, ale ešte do práce nepôjdem 😉 Ďakujem

vierka
13. feb 2009

petka - nie je problem, kludne pridite... kupim vianocku, lekvaru mam doma dost 😀

no a mne sa prave zacala rozbiehat mrcha 😀

bobjan
13. feb 2009

Vierka, no vidíš, už sa ti rozbieha... no my o čertovi a čert za dverami...

Koľko sa leží vo FC po ET?

babulka123
autor
13. feb 2009

45 min

15 min na sale po zakroku potom mozes ist cikat.. co mimochdoom veeelmi ocenis.. heheheh
a potom este 30 min.. ak sa nemylim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre