Fytomineral plus Gynex. Pomohla vám táto kombinácia?

maminka142
31. aug 2012

Ahojte, už dlhšie sa snažíme o dieťa a jeden lekar z energy.sk, mi poradil na ovulaciu (kedže som prestala ovulovať...) Vraj mi ovulaciu naspäť navodí tato kombinácia a to gynex + fytomineral... A to Gynex 3x5 kvapiek 2 balenia po sebe a k tomu fytomineral 30 kvapiak denne 😅
Čo si o tom myslíte? Mate niekto skusenosti s týmito kvapkami? Ďakujem 🙂

majus28
31. aug 2012

Ahoj 🙂 ja som brala iba Gynex.. je mozne ze sa mi vtedy upravil cyklus, vlastne potom som zacala jest aj chlorelu a spirulinu (energy.sk a neskor aj ine firmy) a citila som sa celkovo lepsie.. nieco na tom bude

maminka142
autor
31. aug 2012

@majus28 Ďakujem 😉 O gynexe som dosť tu čítala, ale vraj aj rozhadzuje cyklus 😕 Ja potrebujem upraviť, lebo mne by mrcha bola schopna meškať j 3 mesiace 😅 Užívam na upravu zatial duphaston 😅

A čo fytomineral? Nikto nema skusenosti? 😅

maminka142
autor
31. aug 2012

Nikto? ☹

mamazem
20. apr 2013

Fytominerál vám pomôže detoxikovať organizmus a lepšie budete môcť využiť minerály a vitamíny, ktoré prijímate bežne v strave. Obsahuje minerály v tzv koloidnej forme. Viac o tom ako pôsobia na telo si môžete prečítať na nasej stranke.
Odporúčame ho napríklad aj pri dlhotrvajúcich ochoreniach alebo preventívne, stačí pár kvapiek do vody a popíjať celý deň.

mamazem
11. jún 2013

Pridali sme na koníka článok o liečbe neplodnosti a zvýšení šance otehotnieť pomocu prípravkov spoločnosti Energy (Gynex, Fytomineral, Renol). Môžete si prečítať tu: https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/mamazem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre