Genetické vyšetrenie embryí v Heliose

jasna
12. jan 2013

Ahojte, zvažujeme cyklus IVF absolvovať s preimplanačnou genetickou diagnostikou embryí, chodíme do Sanatória Helios v Martine. Máte s tým niektorá skúsenosti? Je tu niekto, kto sa tiež na to chystá v tomto centre? Hľadám spolubojovníčky 😉

papca
14. apr 2014

@aneta132 este nie, prebieha mi stimulacia

aneta132
14. apr 2014

@papca Aha ja tiež nad tým rozmýšlam do budúcnosti a zaujímali by ma názori mamičiek,ktoré to absolvovali. Dufám že potom dáš vedieť či to bolo úspešné 🙂

smeja1981
9. jún 2020

@aneta132 ano sance su vyzsie, ale pri malom pocte vajicok je to riziko. Aj my sme to chceli, ale prezilo do blasty iba jedno. Dr. nechcel riskovat tak sme rovno zamrazili.

rena_1
26. júl 2020

@smeja1981 a už ste mali vklad? Podarilo sa?

smeja1981
26. júl 2020

@smeja1981 ano, pri prvom IVF mame jedno zmrazene najhorsej kvality, co sa asi ani nerozmrazi. V Heliose hovorili, ze naco smeho tam - v Dubaji davali mrazit. A pri druhom IVF narastli ledva 2, tak nebol odber iba IUI- neuspesne. Teraz opat iba 7. Mam nizke AMH ,takze viac uz zo mna nevydoluju..
@rena_1 dnes je 6 den stimulacie. Odber bude asi na 10 den v HElios Martin. Sme sice v helios Kosice, ale chceme genetiku , takze je mozny iba odber v Martine a vzorku poslu do Brna. Buduci mesiac bude KET ak bude co vlozit..

smeja1981
26. júl 2020

@aneta123, prepac, v prispevku hore som oznacila seba namiesto teba 😀

doda89
17. nov 2020

@smeja1981
@aneta123
Baby ako ste dopadli na pgd my začíname protokol a chceli by sme pgd mám robersonovu tranalokaciu 13q a 15q odporúčanie po 5 prirodzenom potrate :/

smeja1981
18. nov 2020

@doda89 ahoj, tak nase dve blasty boli aj geneticky vhodne. Zial aj tak sa KET nepodaril. Dnes akurat mam 5 den novej stimulacie. Opat davame PGD. Sono dnes nic moc, iba 8 vajicok, z toho 2 mini- ani ich nemam pocitat. takze iba 6. Ked sa dopracujem k 2 blastam budem rada. A Tie pojdu na genetiku. Ty si na tom ako ? Kedy mas sono?

doda89
18. nov 2020

@smeja1981 ja som začala od 17.11 brat duphaston 🤣čiže len teraz pôjdem v decembri na odber a cely proces ivf dúfam že zvládnem 🙂 držím palce aj tebe ❤️🙏🏻Nerozumiem prečo sa ket nepodaril?

smeja1981
19. nov 2020

@doda89 ja picham uz od soboty, uvidim kedy bude KET. Vklad sa asi nepodaril preto, lebo mi nerastie sliznica. Vkladali sme pri 5,3 mm co je malo. Ty beries aj duphaston? Mne ho nikdy nedali este ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre