Genetika na Americkom námestí v Bratislave

mzsz
3. mar 2015

Boli ste niekto na tomto pracovisku?ako to tam prebieha?resp. Vase skusenosti..Dakujem🙂

majkulik
3. mar 2015

@mzsz Ahojky. Je to v pohode, su tam velmi mili ludia. Zavolas si tam, oni ti daju termin a povedia co vsetko treba a ake informacie mas pozistovat. Nam zobrali vela krvi a di 2 mesiacov sme mali vysledky - tie poslu postou.

mzsz
autor
3. mar 2015

to rada pocujem..ozi da sa tam niekde blizo parkovat?

majkulik
3. mar 2015

@mzsz my sme tam isli elinou, presne kv parkovaniu. ale myslim, ze pri blumentali je platene alebo by ste zaparkovali za nemocnicou a ten kusok sli pesi

mzsz
autor
4. mar 2015

dik🙂

majkulik
4. mar 2015

@mzsz za malicko. su tam dlhe cakacky, inak v pohode. vela stastia

jabadaba
4. mar 2015

@mzsz ano, boli sme a skusenost bola dobra. Velmi fajn lekar, mily, prijemny, zhovorcivy a citlivy.

meaningful
5. mar 2015

@mzsz ahoj, my sme tam boli s mm akurat minuly tyzden. Parkovat sa da na platenom parkovisku hned oproti ako je stary avion, alebo ja som zaparkovala pri medickej, a poslala som si smsku na parking.
Prebiehalo to celkom ok, uz nas cakali, spravili si kartu a potom sme sa rozpravali s dokim. spravil si rodokmen a vzali nam po jednej ampulke krvi a vysledky mame cakat cca do 2 mesiacoch. Trocha dlha doba ale co uz, vydrzime. Doki povedal ze im bunky musia vyrast.

meaningful
5. mar 2015

@mzsz este ma napadlo, ze nezlakni sa tych priestorov... štaaaatne... hruza 🙂

mzsz
autor
5. mar 2015

vdaka baby..tak uvidime ako dopadneme my.. potom napisem..

mzsz
autor
8. mar 2015

Velmi mily personal..priestory priam muzealne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre