Gyn Fiv Žilina - máte čerstvé skúsenosti?

foxina89
6. jan 2019

Ahojte , je tu veľa diskusii na Gyn Fiv , ale je tam toľko strán toho a hlavne staré príspevky , tak by som sa rada informovala a otvorila novú diskusiu , konkrétne na Gyn Fiv Žilina . Nedarí sa nám už dva roky . Užívam duphaston , vajíčkovody priechodné , manžel spermie v poriadku a na gynde si nevie so mnou rady ,tak že sa máme obrátiť na reprodukčné centrum 😏 máte niekto čerstvé skúsenosti s centrom v Žiline ??? Chystáme sa tam objednať . Ďakujem za cenné rady 😊

zajkula86
6. júl 2020

@majinka81 Pre povzbudenie, v januari po prefukoch sme sa dohodli s dr.ze si dame cas este 3mesiace, potom zacneme stimulovat pred IUI. Korona, karantena a ja som v 17.tt 💙. Zelam zo srdca podobny priebeh 🙂

majinka81
6. júl 2020

@zajkula86 To je krasne dakujem😘🤩😍.Blahozelam.No my sa chystame zase ale bez clostylu len tak kukneme sono a ak tam bude nieco pojdeme.My uz jedno mame tak by sme si priali surodenca.Tlaci nas trochu vek.

zajkula86
7. júl 2020

@majinka81 chapem spravne ze problem nie je, len sa nedari? Tak ja som uplne stastna ze sme to nemuseli podstupit, ze to osud cele takto zariadil 💙😍. Trebalo na nas bu bu bu urobit😂 Tiez nie sme najmladsi, cakame prve, milovane 🙂

majinka81
8. júl 2020

@zajkula86 Super.No praveze spmg je horsi ale nie uplne a ja imuno problem ale ten je v norme.Nechceme moc ivf tak ze aspon toto.No chceli sme ist tento mesiac na iui ale asi to odlozime na august.

zajkula86
9. júl 2020

@majinka81 Ja Vam zo srdca prajem, aby to odlozenie bolo spravne rozhodnutie, ako ten nas pripad odkladania 🙂 💙.

majinka81
9. júl 2020

@zajkula86 Dakujem ti😘aj ja dufam,hadam motyka vystreli.Krasne tehulkovanie.

iva
10. júl 2020

@majinka81 Ahoj včera som bola na odbere len 4 vajíčka.Tak uvidím čo bude.

foxina89
autor
16. júl 2020

Ahojte bojovníčky 💪 takže vklad bol 6.9.2019 a 23.5.2020 prišla na svet naša zmrzlinka Jakubko 😍 Držím Vám prsty , až to výjde každej jednej z vás 😘

iva
17. júl 2020

@foxina89 Super ❤❤❤mne teraz vložili 2 a po vklade som 3 dni, picham si prolutex a nejako sa mi točí hlava.Radšej ešte nejdem testovať 😂

foxina89
autor
17. júl 2020

@iva držím prsty 🤞 🤞 ja som sa testovala až na 7.den sa mi zdá 😂

iva
20. júl 2020

@foxina89 Ahoj ja som nevydržala a testla na 6 deň. Je to negatív.Neviem či ma zmysel ďalej pichať prolutex 😞

iva
20. júl 2020

Sú tu nejaké baby čo mali vklad 14.7?

sawa
20. júl 2020

Ahojte, ja som mala vklad 6.7., môj 4 vklad a bohužiaľ zasa neúspešný, 6 deň sa testovať je dosť skoro, ale ak ti neprišiel menzes, pokračovala by som tým prolutexom.

iva
20. júl 2020

@sawa ahoj no na krv mám ísť 27.7 neviem ,už som hotová ďalšie peniaze v čudu. Ešte jedno embryo máme zmrazené. Ja už neviem čo robím zle keď sa nie a nie uhniezdiť 😞

sawa
21. júl 2020

@iva koľko vkladov si mala? My máme tiež už len jedno: (

iva
21. júl 2020

Ahoj vložili 2 embrya a 1 zmrazili

sawa
23. júl 2020

@iva a vkladov si uz mala kolko odkedy ste zacali? to bolo tvoje 1ivf? ci druhe alebo tretie ??

iva
23. júl 2020

@sawa najprv bolo iui potom keď som bola na odstránení cysty som ich poprosila aby urobili počas narkozy priechodnosť,zistili že vajičkovody sú zrastene a je tam chronický zápal. Tak som išla na ivf to bolo 1 po odbere vajíčok zistili že sú prázdne. 2 ivf 1 vložili a zmrazené neboli. 3 ivf to je to teraz. Vložili 2 a 1 je zmrazené. A do pondelka čakáme čo zistia

iva
23. júl 2020

@sawa vajičkovody už nemám

sawa
27. júl 2020

@iva ahoj, nechapem, preco ti robili IUI a nepozreli najprv priechodnost vajickovodov :( a ako ti to dopadlo teraz ? ked ste vkladali 2 ? drzim palce samozrejme 🙂

iva
28. júl 2020

@sawa Ahoj v gynfiv mi robili priechodnosť a povedali že to je ok.Tak spravili iui ,lenže ja som mala cysty na vaječníku.Musela som ísť na laparoskopiu.Pri laparke som ich poprosila aby mi spravili ešte aj oni priechodnosť.Ked som sa zobudila z narkozy tak mi povedali že žiadna priechodnosť tam nebola.A boli tam zrasty a ze mi vybrali vajičkovody. Som myslela ze odpadnem .Potvrdil to aj hystologicky nalez. Tak nechápem ako mi mohli v gynfiv povedať že je to ok.Isla som na ivf tam bola zle nastavena stimulácia. Vajíčka boli ale prázdne. Tak zas 2 ivf vložili 1 a nič. Tak som šla na genetiku je to ok.3 ivf vložili 2 embrya 1 je zmrazené. Ani teraz nevyšlo. A až teraz ma poslali na reproduknu imunologiu. Ale až teraz? Veď to mali hneď poslať. Osobne si myslím že moje telo vníma to embryo ako niečo cudzie,preto ho nechce. Ja s 1 manželstva deti mám 20 18,15 čiže som rodila, maternice je v poriadku.To až teraz keď som 2 krát vydatá sa nedarí. Ešte mi povedali že keď som rodila (všetky 3 deti vyše 3 kíl) nebude problém otehotnieť. Samozrejme len s ivf lebo nie sú vajičkovody. Dokonca ani potrat som nikdy nemala. Bude to isto niečo s imunitou.

sawa
28. júl 2020

@iva a v gynfive ti robili hysteroskopiu a videla si na monitore, ako tá kontrastná látka prechádza vajickovidmi?
No mne sa neujali 4 embryjka a tiež až teraz má idú poslať na imunologiu, teda mám mať teraz konzultáciu a to mi ide navrhnúť určite, neviem, či má význam klásť im otázky, že prečo až teraz: (

iva
29. júl 2020

@sawa ahoj videla som kontrastnu látku. Nerozumiem tomu.Dr povedala v tedy ze je to ok.A na laparke nie.V septembri ideme do Prešova na reproduknu imunologiu. V gynfivu mám ešte 1 embryo a ak mi dajú na imunologii lieky (ako Medrol a Prednison ) tak ich budem užívať. Pojdem na vklad a keď sa nepodarí tak idem do Brna.

iva
29. júl 2020

@sawa ja sa ich už nič radšej nepýtam. Mám už svoj názor. Na také ich omáčky nemusím byť ani lekár a hneď viem o čo ide. Po všetkých tých 3 ivf mi písala zbytočne veľa liekov a inj. Po každej stimulácie mám injekcie a zakaždým iné. V chladničke viac liekov ako jedla. Lekárom ani nemôžeš povedať slovo "prečo ".? Vieš čo ti povedia? Kto je lekár Vy či ja? Mne to raz povedala stomatologička 😂a bola som vybavená.

sawa
29. júl 2020

@iva mňa poslala tiež na imunologiu, že sú dlhé cakacky a tiež mi radila do Prešova, ale pozrela som si v ba jedno centrum a mám termín posledný augustový týždeň, tak idem tam + genetiku o 2 týždne, tak uvidíme, ale tieto vyšetrenia tiež nemusia nič odhaliť.
Držím ti palce 🙂

iva
30. júl 2020

@sawa ja idem 31 augusta do Prešova, genetiku mám tak som zvedavá 🙂.Dúfam že sa nám podarí 🤰.Všetko dobré

kikulienkakikuska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikulienkakikuska
10. aug 2020

@iva @sawa Zienky ahojte chcem sa opytat ked ste boli na vstupnej konzultacii robili vam vysetrenia aj krv brali a potom tie vysledky Vam dali vediet? Poslali Vam ich na mail alebo vam volali? Alebo ste museli prist tam do centra osobne aby Vam povedali o vysledkoch? Dakujem pekne

zajkula86
11. aug 2020

@kikulienkakikuska Na vstupnej konzultacii sa robi spermiogram (vysledky na pockanie), obom beru krv a zene sa robi vysetrenie a milion sterov. Ak bude spermiogram dostacujuci, rovno Vam na prvej konzultacii navrhnu v pripade negativnej kultivacie posvy vysetrenie HyFoSy (vsetko vysvetlia, nakreslia), predstavia veskere moznosti, ako sa dopracovat ku snu 🙂.My sme si o vysledky volali cca za 2tyzdne, informovanost po telefone je ich slaba stranka, aspon v nasom pripade. Toto vsetko plati teda ak ide o vstupnu konzultaciu v Gynfive ZA.

sawa
11. aug 2020

@kikulienkakikuska myslím že @zajkulka86 to popísala úplne super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre