Gyncare Nitra, chodí sem niekto?

nikaaaaa
19. aug 2019

Ahojte chcem sa spýtať či niekto chodí do Gyncare Nitra ? Chodim do Ba iscare ale nitra je bližšie o dosť a chcela by som tam možno prejsť ake máte skúsenosti ? Koho by ste odporučili ? Ďakujem za každú radu 🙂

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
3. nov 2021

@gina6 nechceme mrazit embryjka.stvrte dietatko uz neplanujeme a sme veriaci,takze znicenie mrazenych embryjok nepripada do uvahy,rovnako ako ich darovanie

85zuz
4. nov 2021

@leamax ďakujem 😍, snáď budeš mať pravdu. A tebe drzim palčeky nech sa podarí ✊🏻, nech Ti všetko dobre dopadne 🍀

85zuz
4. nov 2021

@marculik @kkk12345678 dievčatá plánujem si ešte to reproimuno dorobiť, genetiku mame, hormonálny profil výborný, akurát mám myomi na maternici. Mame posledne embryjko tak sa to musí podariť 🙏🏻❤️

leamax
4. nov 2021

@85zuz dakujem 🙂

marculik
5. nov 2021

@85zuz držim palce 👍Nam to vyšlo na 6x ,my ženy sme silne ,verim,že si pôjdeš za svojim snom ❤

kkk12345678
5. nov 2021

@marculik to je skvele !! Aj prišli na niečo prečo tých predchádzajúcich 5 vkladov nevyšlo? Či treba fakt skúšať? 🤔

leamax
5. nov 2021

@marculik
@kkk12345678 my mame tiez dvojicky zo 6-teho pokusu🥰🥰

sjusiquatro
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etela_bucanska1
10. nov 2021

@sjusiquatro vsetko ti povie na kontrole. Aj vikendy nerobia a mala som vklad sobotu, lebo nas bolo viac.

marculik
10. nov 2021

@kkk12345678 prve 3 pokusy som mala v Ba Iscare ani neriešili prečo ,až v Brne to riešili,mam problem alergiu na protilatky v reprodukcnej imuno.

natalka145
5. jan 2022

Ahojte žienky. Som tu nová a rada sa s vami podelím o všetky novinky...po 5tich rokoch spolužitia s partnerom sme sa rozhodli vyhľadať pomoc, čo sa mimča týka. 10.feb. nám dali termín u pána doktora Kralovica. Mate niekto skúsenosti? Ako to celé prebieha? Mam z toho stres už teraz 🙈

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bolarazjedna
5. jan 2022

My sme sa s nimi dohodli a 1-2tyzdne pred konzultáciou sme absolvovali u nich odber krvi na hormonálny profil, poruchy zrazania krvi, sexuálne prenosné choroby a manželovi spermiogram, takže na prvej konzultácii sme už mali výsledky. Boli sme u doktorky cca hodinu, zobrala podrobnú anamnezu od nás oboch, v podstate sa pýtala na podobné veci, co sme predtým vyplnili aj v dotazníku. Podrobne sme prešli po bodoch naše výsledky, vysvetlila ktorá hodnota co znamena. Potom ešte ma vyšetrila ultrazvukom a zobrala stery na chlamýdie, mykoplazmy, ureaplazmy. Odporúčala ďalšie vyšetrenia a kontrolu u nich o 3 mesiace. Ja som následne o 2 týždne zistila, že som tehotná, takže ďalší priebeh už neviem. Vlastne môžem centrum vrelo odporúčať - stačila jediná návšteva a som tehotná ☺️ zázraky sa dejú ♥️

gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalka145
5. jan 2022

@blondava jeej super tak si tým prejdeme spoločne v jeden deň 😊

natalka145
5. jan 2022

@bolarazjedna tak to je bomba... Gratulujem 🥰

bolarazjedna
6. jan 2022

@natalka145 ďakujem pekne, ani mne sa nechcelo veriť, lebo ani výsledky sme nemali dobré. Teraz som v 15tt, a baby, musím povedať, že akonáhle ostanete tehotné, je to úplne iná dimenzia, zabudnete na to dlhé trápenie, slzy, bezmocnosť, čo ste prežili pri toľkých neúspechoch. Už to bude iba matná spomienka a ostane radosť (a samozrejme strach, aby bolo zdravé a aby sme boli dobrými rodičmi). Všetkým vám so srdca želám, aby ste čím skôr mohli držať svoje vytúžené bábätká v náručí ♥️

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
6. jan 2022

@bolarazjedna super!z celeho srdca gratulujem,nech ide vsetko uplne v poriadku🤗
A uplne suhlasim,na vsetko to trapenie clovek uplne zabudne.a ked sa babo narodi,tak si budes pripadat,ze to trapenie si ani nezazila,ze to bol niekto uplne iny🙂

butterfly333
6. jan 2022

@natalka145 tiež k nemu chodím síce len od novembra no mne sa ako lekár páči všetko povie na rovinu porozpráva sa s vami my sme tam boli asi 45min vzali nám obom krv spravil mi utz potom o týždeň boli výsledky všetko ok a teraz ďalší cyklus ideme skúsiť naše prvé ivf soft. Bojím sa no aj sa teším a verím v zazrak po 4r snaženia.

natalka145
6. jan 2022

@butterfly333 super, ja nemám rada dlhé zdrzovacky u doktora, potrebujem všetko na rovinu. Verím že budem spokojná a o pár mesiacov sa už budem tešiť, že sme spravili to najlepšie rozhodnutie 😊

butterfly333
6. jan 2022

@natalka145 aj ja dúfam že sme sa rozhodli správne už má nebaví behať po car.

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gina6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre