Helios Banská Bystrica - skúsenosti a tipy

kwetinka12
4. apr 2021

Ahojte, caka nas ivf v heliose bb. Odporucte nejake tipy a skusnesti z tohro centra, na co si dat pozor, co vas prekvapilo pozitivne/negativne, odporucte konkretneho doktora. Dakujem

inava
4. apr 2021

Ahoj.chodila som tam v roku 2018 bola som na Ivf podarilo sa mám chlapca bude mat 2 roky,chodila som k doktorovi Igorovi Bornayovi.

kwetinka12
autor
4. apr 2021

@inava a doktora si si mohla vybrat? Je nieco, v com by si sa takto spatne rozhodla inak, co sa tyka celeho procesu ivf?

inava
4. apr 2021

Najprv tam bol jeden český lekar,ale len na zastupovani som bola u neho 2 ×.Toto bolo moje už 3 ivf ko.
Prvy krat som chodila do Martina,kde sa podarilo dievča bude mat 7 rokov.2 X neúspešne bez vajíčok.
Dala som si pauzu a otvorili aj v BB,sla som tam a spokojna som bola.
Viacej mali na mna čas,v Mt veĺa pacientkov všetko rýchlo.
V BB spokojnost.

katrena1312
4. apr 2021

Ja som absolvovala ket koncom marca a je to tam iné ako pred tromi rokmi predtým mali na človeka viac času vysvetlili veci a teraz nič sono krv zaplatiť môžte ísť zavoláme vám ale myslím ze je to aj tým prístupom doktora prvý ket mi tiež robil doktor bornay a ten prístup bol super bohužiaľ už tam nerobí

katrena1312
4. apr 2021

@katrena1312 neviem ci sa dá vybrať lekár my patríme stále k jednej doktorke a vždy chodíme len k nej a všetko ona rieši teraz sú tam 2cesky a 1slovenka

kwetinka12
autor
4. apr 2021

A dr. Krajkovic alebo bielik tam nerobia? Tych som aspon nasla na stranke. A aky bol priebeh celeho toho ivf, samotny odber?

katrena1312
4. apr 2021

@kwetinka12 nie ani jeden tam nieje krajcovic je MT momentálne

eua
4. apr 2021

@kwetinka12 Robia tam 2 Slovenky, 1 Ceska a Krajkovic chodieva len pondelky, aj to možno nie každé.
@katrena1312

beatinka
6. apr 2021

Jednoznačne odporúčam. Dr. Šváčová pre mňa úplná jednotka. Super prístup, ochota, záujem. Dokonca už aj v tehotenstve mi volala a zaujímala sa, čo a ako. Podstúpili sme tam 3 cykly, piaty vklad vyšiel. Ale nemenila by som. Od recepčnej, cez sestričky som nikdy nemala žiadny problém. Dr. krajkovič je svojský, ale ten je tam len pondelky, takže som naňho natrafila iba párkrát pri kontrole pred OPU. Inak vklady a opu mi robila vždy dr. Šváčová. Keby nebola aká je, asi by sme to po prvom IVF vzdali. Ale ona sa nevzdávala aj za nás. ☺️

007sindy007
7. apr 2021

Ja som bola u Pani doktorky Rosovej je uplne skvela,este nikdy som sa s takou ochotnou,milou doktorkou nestretla. Cakam na vysledky a urcite sa k nej vratim znovu.

karinaimi
17. jún 2021

@007sindy007 ahoj ja chodim tiiez do heliosu do BB mala som dlhy protokol akurat dnes som mala kontrolu a zial mi oznamili ze to musime stopnut pretoze moje hormony kklesaju a vajicka nereaguju a uz si picham 17dni inj.ze uz ti je dlho tak od zajtra stop a ze do 2tyzd.ma prist menzes a zacneme kratkym protokkolom chcem sa spytat mate niekto taku skusenost co mmislite je tam nadej este 🤔

eua
19. jún 2021

@karinaimi Ahoj, ja som mala krátky protokol a po týždni mi ho stopli . V ďalšom cykle mi tiež dali krátky a injekcie už pekne zabrali. Tiež Helios BB. Držkam palce 🍀

karinaimi
19. jún 2021

@eua tak az na 2x ti zabral kratky ?a po kolko dni si mala vklad ?

eua
28. jún 2021

@karinaimi áno. A vklad až ďalší cyklus.

macik9
22. júl 2021

Ahoj žienky, ako ste pokročili,podarilo sa? my sme mali 1 IVF v BB len jedno vajko,nepodarilo sa oplodnit, mám nizke AMH a už aj vek 39 😔 začiatok oktobra ideme skusit 2 IVF...

karinaimi
22. júl 2021

@macik9 ahoj no ja som dost smutna mala som mesiac do zadu dlhy protokol ktory sme museli stopnut koli tomu ze moje telo nereaguje na inj.a nevytvarali sa folikuli a hormony krvi mi klesali ☹15 teraz sme zacali z kkratkym protokolom dnes som mala 2xkontrolu a je to to iste tak mi od dnes dali naj.davku 4prasky menopuru a 1prasok dipherelin pondelok dalsia kontrola ak sa do pondelka neprebudia tak sa to zase urcite stopne ...som zufala stoho

macik9
23. júl 2021

@karinaimi ach 🥺 verím ti, to zúfalstvo zrejme prežívame každá 😢 aj keď som bola "pripravená" na všetko, dúfala som, že hádam budeme mať šťastie a potom to sklamanie, ani si nemyslím, že nabudúce to dopadne lepšie, ale dúfam 🙏 nejaká šanca, aj keď malá je vždy...ja som mala iba 3 folikuli, krátky protokol, aj celkom pekne reagovali, ale vajíčko len jedno bolo...aj z toho nič nakoniec 😔 držím ti veľmi palce, musíme veriť, že sa nám to podarí, aj keď je to ťažké po neúspechu...to pochopí len žena, čo to sama prežíva...

karinaimi
23. júl 2021

@macik9 veru tak mas pravdu kazdy okolo mna hovori ze treba verit a nemislet na to negatyvne ale to sa neda pretoze strach je vecsi ako mi ....no uvidime co bude dalej ...drzim aj ja tebe palce a prajem vsetko len to dobre 😊☺

macik9
24. júl 2021

@karinaimi ďakujem ☺️🍀

jumperly1
21. okt 2022

ja mam zial s heliosom v BB zlu skusenost :( a islo o nespravne rozhodnutie lekara ktore nam zial zrejme uz navzdy zmarilo sance na ivf a biologicke dieta . Lekari mili, maju na vas cas, vsetko je krasne a dufaju ze to vyjde… ale vediet vtedy to co vien teraz (a co oni malo vediet) tak by to bolo inak.

janulka1351
21. okt 2022

@jumperly1 ahoj smiem sa prosim ta spytat o co presne islo? Ak nechces verejne,mozes kludne do spravy.

beatinka
21. okt 2022

@macik9 ahoj. Išli ste do toho ivf? Písala si, že v októbri sa chystáte..

jumperly1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macik9
23. okt 2022

@beatinka ahoj, do novembra som brala rôzne vitamíny, čo som tu vyčítala +dheu, potom sme išli na kontrolu do Heliosu, amh bolo ešte nižšie, myslím ze len okolo 0,5...odporucili nám ísť do darovaneho vajíčka, aby sme s mojimi nestracali čas aj peniaze, tak sme si dali žiadosť do všetkých helios, aj v brne...lebo vraj ivf s mojimi je rovnaká šanca ako otehotnieť prirodzene, čo je vraj len takých 5%..🤨 V januári som ostala tehotná prirodzene 🥰 v marci nám volali z Brna, ze majú darkynu, ale už sme nepotrebovali, porodila som naše dievčatko pred skoro mesiacom 💗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre