Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

renata2310
5. mar 2018

Aj nam to výššlo naprvý krát. Malá ma už tri roky,Dakujem Heliosu.

lubirosko
21. mar 2018

Dievcata chcem sa len informovat,ked ma manzel sprevadza na vysetrenie do heliosu mozem si pytat od nich pecko pre muza?
Lebo stvrtok ma nocnu a nestihli by sme kedze sme z pu.dakujem😊

monika225
21. mar 2018

@lubirosko podľa mňa určite ,však v robote nevedia či nebol aj on na vyšetrení aj ja som tak mužovi dávala a Heliose to neriešili keď som si pýtala prekoho to chcem

lubirosko
21. mar 2018

@monika225 dakujem veru mas pravdu

zdenka3476
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalia11111
23. mar 2018

tak ja sa pridávam do skupiny, po ročnom neúspešnom snažení, 4 cykli s clostylom som nás dnes objednala do centra.. prosím Vás aké máte skúsenosti s MUDr. Staroveckou?

hjjjjoooo
26. mar 2018

Ahojte spolubojovnicky☺akurat som uprostred prvej stimulky na ivf a bojim sa ako to dopadne, lebo mam endometriozu. Ako sa darilo Vam, ktore mate rovnake trapenie?

vyhuelka
26. mar 2018

@hjjjjoooo ahoj, ja mám rovnakú diagnózu a nám vyšlo hneď prvé ivf 🙂 teda ešte zatiaľ nič nie je isté ale už čakáme 🙂 snáď bábo donosím 😉 držím palce ✊🏻🍀

viluska
4. apr 2018

Ahojte, chcem sa opýtať, akú úspešnosť má helios? Bola som v iscare dva krát a nevyšlo to. Prosím Vás dajte mi vedieť. Ďakujem

lenca9219
9. apr 2018

@viluska na 1x vyšlo 🙂

lenca9219
9. apr 2018

@hjjjjoooo endometriózu mám aj ja niekoľko krát má aj operovali a ivf mi vyšlo na 1x 🙂

lenca9219
9. apr 2018

@natalia11111 Staroveku som mala aj ja,robila Minaj vklad... myslím,že je celkom v pohode

lenca9219
10. apr 2018

@viluska ahoj iscares ja osobne nemusím, chodili mi tam známe a nemali dobré skúsenosti... osobne poznám aj dr tam...ja som radšej hneď šla do heliosu...ale sto ľudí ,sto chutí.

nikaaa1982
11. apr 2018

Ahojte, nemate niektora skusenost s heliosom v brne, s prim. Texlom? My sme uz pochodili gyncare, helios martin a nic, tak chceme dalej, len neviem, ktorou cestou 😩

matrix87
23. apr 2018

ahojte dievcata, zostal mi Pregnyl, Clostilbegyt a rada ich posuniem dalej, pribalim 2 sacky Inofolicu a tri sacky caju od Mojzisovej. Cena 15€ aj s postou. Ak ma niekto zaujem, kludne piste spravu ;) a drzim vam palce

luiana
23. apr 2018

Ahojte baby😉tak sa pridavam aj ja k vam.Na vysetrenie ideme 9.5 som zvedava ako.to dopadne manzel nema dobry sperm.minuly rok sme isli do gyn fiv ale bez ich pomoci som otehotnela prirodzene no zial v 9tt som potratila.Od septembra sa snazime a nic tak ideme skusit.Mate niekto skusenosti zo zlym sperm.a otehotneli ste?

hjjjjoooo
24. apr 2018

@lenca9219 mozem sa spytat,ci si mala klasicky dlhy protokol alebo iny postup?

hjjjjoooo
24. apr 2018

@vyhuelka prosim ta,ty si mala aky postup zvoleny? Vyzera to,ze moje ET bude neuspesny,tak ma zaujima,ci nie je u nas s endo lepsia uspesnost,ked sa dava menej stim.hormonov

vyhuelka
24. apr 2018

@hjjjjoooo ahoj, ja som mala dlhý protokol s Dipherelinom a Meriofertom.... ono závisí aj či máš iné pridružené ochorenia, alebo len tú endo... koľko si dpt? Prečo máš zlý pocit? Ja si myslím, že veľa robí aj psychika, bola som úplne v pohode, dokonca moj gyn mi tak naplánoval po vklade kontrolu (lebo som bola PN) že aby “bolo niečo vidno” a to ma tak potešilo, že mám pocit že aj tá radosť tomu veľa napomohla

hjjjjoooo
24. apr 2018

@vyhuelka ine zatial nemam zistene.zda sa,ze sa mi rozbieha menzes,test biely.som 9 dpt

vyhuelka
24. apr 2018

@hjjjjoooo to ma mrzí ale ak špiníš ešte nič nemusí byť stratené... máte niečo zamrazené?

hjjjjoooo
24. apr 2018

@vyhuelka 1 mame zmrazene.preto trosku sondujem,co mozeme zlepsit.rozmyslam skusit ket v prirodzenom cykle bez hormonov

vyhuelka
24. apr 2018

@hjjjjoooo ak máš dobrú sliznicu prečo nie 🙂 treba da dohodnúť s lekárom na možnostiach... a dávali ste si robiť icsi?

hjjjjoooo
25. apr 2018

@vyhuelka ano icsi.mala som 2 dobre vajicka,obidve emryjka sa dobre vyvinuli

vyhuelka
25. apr 2018

@hjjjjoooo super 🙂 tak uvidíš potom podľa výsledkov z krvi 🙂 držím palce ✊🏼

hjjjjoooo
25. apr 2018

@vyhuelka si zlata☺dakujem

ibul
1. máj 2018

Dnes 9. den po transfere 😍

vyhuelka
1. máj 2018

@ibul hlavne nech silnie 😍✊🏼🙏🍀

srdiecko35
18. máj 2018

ahojte, chcem sa spytať, či ste mali po odbere vajíčok už 2 dni...nafúknuté brucho a aj nevolnosti, zatila len mierne...možem mať hyperst.syndrom...?mám volať do centra? alebo čo si mam dať na tu nevolnosť? dakujem

cucoriedkacucoriedka
18. máj 2018

@srdiecko35 ahoj. ja som po odbere mala hyprst. syndrom....nafuknuté brucho, preventívne volaj do centra, potrebuješ infúzky, ak to tak je...može ťa to nafukovať a bolieť aj ako normálna reakcia po odbere. ale radšej to rieš. mne prvýkrát nevkladali a ked mi vložili malého, 24.augusta, skončila som 1 septembra v nemocnici....plus 13 kíl za tri dni, hyperstimulak, zavedený hrudný drén na 19 dní, odtekala mi do sáčka tekutina asi 1,5 l denne....6 týždňov v nemocnici a v apríli mal moj zázrak 4 roky, zdravý, krásny....ale rieš to, ja som bola extrém, skoro som umrela, preto mám pred tým rešpekt...radšej zavolaj a uisti sa...držím ti prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre