Helios Martin - začíname. Podeľte sa o vaše skúsenosti

ka131
21. dec 2009

Ahojte 😵 . Šup sem dievčatá ktoré práve začínate v centre v Martine. Napíšte skúsenosti a pocity.A tie skúsenejšie čo nás s manželom ešte čaká. Zdá sa mi že to čakanie trvá večnosť.
My sme boli prvý krát v Martine a boli sme veľmi spokojní aj ked zaskočení aké vyšetrenia nás čakujú a aká dlhá cesta za bábätkom ešte je pred nami. 😉 Aj ked sme už sťastní že sme krôčik blišie k nášmu pokladu. Zatial podla minulého spermiogramu nám predbežne doporučili Insemináciu ale ked nemáme ešte všetký vyšetrenia tak záver urobia neskor. Ja som bola v lete na prefukoch mala som niake zrasty ale vajcovody prechodné - chvala pánu bohu. Aspon niečo pozitívne.

😉 😉 😉

mfb
19. jan 2018

@kukina32 ja som mala uhniezdenie na Vianoce 💋 a pozitívny tehu test na manželove narodky

vyhuelka
19. jan 2018

@kukina32
@nikaaa1982 kočky raz to musí výjsť, bodaj by to bolo čo najskor 🙂 nech sa aj my tešíme na male babenko 😍😍😍🙏

zdenka3476
21. jan 2018

Ahojte, chcem sa objednat na prvu konzultaciu v heliose v martine...aky dlhy je casovy interval od objednania po prvu konzultaciu...ako davaju terminy? Da sa dohodnut aj po pracovnej dobe? Nechcem aby to v praci vedeli...dakujem za odpovede😊

martina7905
21. jan 2018

@zdenka3476 nas objednali do 2tyzdnov a po pracovnej asi nie kedze oni robia do 15:00

zdenka3476
21. jan 2018

@martina7905 som nasla pracovnu dobu...ale v cenniku som nasla aj nejaky priplatok, ze mimo ordinacnych hodin...ved sa spytam ked sa budem objednavat...a vidim ze cakate babatko🙂 robili ti vklad? A podarilo sa na prvy raz?

martina7905
21. jan 2018

@zdenka3476 ano pomohol nam helios moc skusili sme iui a.podarilo sa to.na prvy.krat

zdenka3476
21. jan 2018

@martina7905 to som rada ze vam to takto vyslo...verim ze aj nam pomozu...

martina7905
21. jan 2018

@zdenka3476 ja si.myslim ze ano su tam vsetci zlaty a príjemný

mfb
21. jan 2018

@zdenka3476 mne dali termín za 2 dni od telefonovania a to sme hneď v ten deň podpisovali zmluvy a mali pohovor s konzultantkou

zdenka3476
21. jan 2018

@mfb zajtra tam budem volat a uvidim...len my nemame ziadne vysetrenia a ja mam uz 41 rokov...tak uvidime co nam navrhnu

mfb
21. jan 2018

@zdenka3476 aha rozumiem. No ja som bola na vyšetreniach v ba aj na 2x inseminacia, potom som šla na inseminaciu do Heliosu Martin, a povedala som skúsime to ešte prirodzene a dôjdeme na umelé keby niečo, rok nič, tak som už volala že chceme sa objednať na ivf... a hneď sme to mali tak rýchlo.. inokedy sa čakalo.. aj na schválenie poisťovne atd...

zdenka3476
21. jan 2018

@mfb citam tu ze sa vam to tentokrat podarilo...gratulujem🙂 a dakujem za odpoved

mfb
21. jan 2018

@zdenka3476 Áno podarilo. Tak snáď to bude pekne rast tak ako má... už sme sa dlho snažili a už som bola s manželom na dne

zdenka3476
22. jan 2018

@mfb mame termin prvej konzultacie 😊 v stredu 31.1...celkom rychlo myslim

mfb
22. jan 2018

@zdenka3476 suoer 💋💋💋 mi sme mali termín konzultácie a rovno podpis zmluvy obden od telefonátu 🙂 aj schválené poisťovňou od podpisu

kukina32
7. feb 2018

No žienky. Včera som bola na ET. A ešte sa nám podarilo aj 5 mrazáčikov kedže sa mi podarilo až 24 vajíčok vyprodukovať. Takže nemám stres. Musí sa to podariť 😘

kukina32
16. feb 2018

Práve som si robila test. 11 deň po prvom ET. Dúfam že pondelok to len doktorka potvrdí 😘

kristinka95
16. feb 2018

@kukina32 wau krásne kolajnicky blahoželám doktorka určite potvrdí ☺️☺️😍

kukina32
17. feb 2018

@kristinka95 ďakujem. Dúfame 😘

kristinka95
17. feb 2018

@kukina32 určite áno je to jasné vidiet☺️☺️ my sme po prvom neúspešnom iui

kukina32
18. feb 2018

@kristinka95 dnes som si robila zase test a teraz boli ciarky take silné ze som si uz uplne ista ze som tehotna 😍 držim palce aj vám, aby sa to podarilo.

kristinka95
19. feb 2018

@kukina32 jeeeeeeej tak to je super teší ma s tebou a prajem krásne tehilkovanie. Naš čaká druhá inseminacia.

vyhuelka
19. feb 2018

@kukina32 gratulujem, krásne čiarky 😍😍😍 aj nás teraz čaká prvé ET ✊🏻🙏

ibul
1. mar 2018

Ahojte. Tak aj my sme sa rozhodli pre Helios,vyratali mi, ze v polke marca zacinam s tabletkami a tyzden na to s injekciami do bruska. Metoda icsi. Bude to este chvilku cele trvat, ale verim, ze nam to vide 🙏. Vy dievcata, ktore to mate za sebou, zaujimalo by ma, ktorym to vyslo hned na prvykrat....🙂

kukina32
1. mar 2018

@ibul ahoj. Ja som zacala v januari s ivf a 20 februara na moje narodeniny mi oznamila doktorka ze som tehotna. Podarilo sa to na prvy krat. Ale ja som bola zdrava, len nebol priechod vajickovodov. Ono sa to nezda ale ide to strasne rychlo. Drzim palceky.

ibul
1. mar 2018

@kukina32 ja som uplne zdrava, vsetko mam v poriadku. Len priatelove spermie su popletene a, je ich malo 🙈. Tak tebe grarulujem z celeho srdca a budem dufat, ze aj u nas to dopadne takro stastne na prvykrat 🙂

jeka77
1. mar 2018

@ibul IVF mi nevyšlo 2x a tak sme šli do Brna. To pichanie a vkladanie hormonov bolo na mňa dosť. Spala by som aj v stoji a každu stimulaciu som pribrala 7kg. Mám slabé vajička, preto sme sa rozhodli pre darcovske vajíčka a máme mojim partnerom oplodnene a vyvinute embryjka, ktore čakaju na vklad. Ja som všaj este musela podstúpit operácie, v Heliose polypektómiu, v MT v nemocnici mi Dr Bielik odstraňoval myom 5x7cm+ pravý nefunkcny vajičkovod, cystu a prefukoval ľavy vaječník, ktorý je OK. Teraz min 4mesiace klud, kúpele Lúčky a niekedy v máji na vklad do Brna. Je to psychicky dost náročné.

jeka77
1. mar 2018
kukina32
1. mar 2018

@ibul oooo tak to by potom malo vyjst na prvy sup. Ide hlavne o to aby si ty bola v poriadku a to embryjko sa uchytilo. My mame este 5 mraziacikov. Takze ked to pojde vzdy na prvy šup tak budem mat matersku skolku doma 😂😂😂😂😂😂😂

kukina32
1. mar 2018

@jeka77 oo tak to mi je luto ze to mate take komplikovane. Ale uvidis ze teraz uz ti prisli na vsetky problemy, odstranili ich, oddychnes si a v lete uz budes tehotna 😘 drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre