Helios verzu Gyncare

opicalenka
17. okt 2020

Ahojte tak boli sme na tom vyšetrení (kto čítal moj predošlý príspevok) a zistilo sa ze vraj tie spermie sa tam nachádzajú len zatiaľ nevedia preco pri styku je problém s ekakulaciou. Ale pri spermiograme s tým problém nebol. Lekár mu predpísal Folandrol a o mesiac mame kontrolny spermiogram s tým, že výsledky vraj niesu ani najlepšie ani najhoršie. Ďalej lekár povedal, že ak výsledky nebudú lepšie tak nás čaká umelé oplodnenie. Chcela by som sa opýtať ("boli sme u doktora Hrivnaka v KE), ktoré centrum mi odporúčate skôr? HELIOS alebo Gyncare? Dá sa vybrať IVF alrbo IUIqmebo to lekár zhodnotí? Ďakujem dievcata/)

81malicka
19. okt 2020

@opicalenka ahoj, ja som chodila rok do gyncare a 2 krát absolvovala neúspešne Ivf 😏. Keďže som samoplatca a platím nemalé peniaze tak som skúsila Helios a už len z prvotného dojmu, ich prístupu, všetko s nami odkonzultovali, vysvetlili, vyšetrenia okrem hematky- genetiky, nám robili u nich, takže žiadne behanie šírom sarom. V gyncare nás nikam neposlali, žiadne podrobné vyšetrenia 😏. Z Heliosu sme s priateľom odchádzali spokojní. Všetky prvotné vyšetrenia nám odobrali hneď pri prvej konzultácii s tým, že nemusíme ostať u nich ak nechceme, no bol robený halosperm čo v gyncare neurobili, ani imunológia ani hematologia. Za mňa už len kvôli prvotným vyšetreniam Helios. Lekár ti vyberie najvhodnejší postup aj na základe výsledkov vyšetrení. držím palce

opicalenka
autor
19. okt 2020

@81malicka ahoj dakujem ti.. Skúsim teda Helios.. A cenovo sa veľmi odlišujú? Ako. Len pre info. 'každopádne prvoradý je prístup.. Cize ak sa môžem opýtať v Heliose vám to vyšlo? 😊

81malicka
20. okt 2020

@opicalenka ahoj, ešte tak ďaleko nie sme, zatiaľ príprava tabl a potom injekcie a až tak niekedy v polovici novembra odber 🙂. Prístup je lepší v Heliose, taktiež majú ako jedini geryinkubator a hlavne pracovná doba 24/7 čiže aj víkend a sviatky, prispôsobia sa oni tebe a cyklu. Cenovo je to zhruba rovnako, ako samoplatca by som platila rovnako 2500-3000€ v oboch centrách, s tým že v Heliose pokiaľ ti poisťovňa prepláca tak doplatia len za to čo chces navyše- geryinkubator to je 260€, halosperm v oboch centrách 135€ s tým že v gyncare nám ho nerobili vôbec a v Heliose hneď pri prvej konzultácii a tiež imunológia, všetko u nich odbery. Takto sme aspoň vedeli na čom sme. Prístup je lepší Helios 😊

mybaby1
4. nov 2020

@opicalenka my sme s manželom boli na ivf v gyncare 1et vyšiel a vyšiel aj ket o rok a pol....za nás veľká spokojnosť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre