Hysteroskopia pred KET - priebeh

30. jún 2021

Ahojte, chcem sa poradiť ohľadom tohto vyšetrenia. Nevyšiel nám prvý ET a gyn v centre odporúča absolvovanie hysteroskopie. Viete mi poradiť ako to prebieha? Kedy sa to robí? Pomohlo Vám to? Po tomto vyšetreni treba byť PN?

mikasz
30. jún 2021

Tiez mi robili po neuspesnych vkladoch, priamo v car, je to rychly zakrok v narkoze, nemala som ani ziadne extra bolesti po nom, dalsi den som isla normalne do prace. A hned dalsi mesiac nam vysiel vklad

butterfly333
30. jún 2021

Ja som.bola tiež teraz pred vkladom no aj tak vklad nevyšiel už druhý. No neviem kde je problém.

janetinka27
30. jún 2021

bola som na tom dvakrat, mne to robili popri kyretazi. robi sa to v narkoze, kamerou kuknu dnu do maternice. ja som to s kyretazou mala spolu za 15 minut, bez kyretaze to bude kratucke.

bambuska9
30. jún 2021

Ahoj ano mne robili hysteroskopiu po dvoch neuspesnych vkladoch. Priebeh v poriadku cca 20 min anesteza a domov. Bola som potom PN pre svoj klud a psychiku. Dalsi vklad som mala hned o 14 dni bez stimulacie, ze skusime a uvidime a teraz som v 5. mesiaci 🙂

autor
30. jún 2021

žienky na ktorý deň Vám robili zákrok?

bambuska9
30. jún 2021

Tak to neviem, ale menzes som mala o 3 dni nato. Teda take slabsie krvacanie..

bambuska9
30. jún 2021

*Oprava o 14 som sla na kontrolu a po vysledky o cca tyzden nato bol vklad.

leamax
30. jún 2021

Malo by sa to robit co najskor po menzese,ked nie je sliznica este taka vysoka a viac toho vidno.mne to tiez robili priamo v car.ja som mala trosku bolesti,pretoze mne nasli zrasty do polovice maternice z kyretu,takze ich museli rozrusit.ale dalo sa to potom v pohode zvladnut

susana0305
15. feb 2023

Ahoj babu, Ja idem v piatok na hysteroskopiu a dr. vravela ze by hneď chcela ešte tento mesiac robiť ket vklad. to znamená ze nejako budúci týždeň by mal byť ket. mne sa to ale zdá nejaké divne. mate s tým skúsenosti? Inak dr. si nie je istá ci je v maternici nejaký vyrastok vo veľkosti max 2mm alebo nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre