Idete na KET v Januári/Februári 2021?

miskam333
6. jan 2021

Ahojte chystáte sa niektorá na KET Januar/Február 2021? Môžeme v tom spoločne. U mňa to bude 2. Ket a verím a dúfam že úspešný. Budem rada keď sa podelíte so svojím príbehom 🙂

mikasz
6. jan 2021

@miskam333 ahoj, ja sa chystam na nase 4.-te IVF a kedze mi budu robit aj hysteroskopiu, tak potom asi vo februari na KET.

bororka
6. jan 2021

Ahoj, ja idem vo februári. Je to môj 1.KET a keď nevyjde, snáď marec/apríl IVF. Držím vám obom palce 🙂

bororka
6. jan 2021

@miskam333 a koľké IVF?

miskam333
autor
7. jan 2021

@bororka prvé a dufam že posledné aj ked mam už iba 2 mrazničiakov .

sirka9
7. jan 2021

ahoj, ja idem cca v polke januára, prvý krát. tak uvidíme. držím palce všetkým 🙂

sasenka6
7. jan 2021

Ahoj ja mám začať stimulovať, tak buď január et alebo február ket ✊🏻

miskam333
autor
7. jan 2021

Ďakujem za komentáre 😊a kam chodíte do CAR?

ciarafan
7. jan 2021

Ahoj aj ja idem tento mesiac na odber a ET ak všetko pôjde tak ako ma uvidím po kontrole

mikasz
7. jan 2021

@miskam333 iscare ba. Ty?

bororka
8. jan 2021

@miskam333 Tak to máš o jedného viac ako ja 🙂 Dobre bude 🙂 Ja idem RF, ty?

miskam333
autor
8. jan 2021

@mikasz
@bororka Do Heliosu BB zatiaľ som tam spokojná super prístup. Začali sme chodiť až toto leto po 2 rokoch snaženia jedine co ľutujem je ze sme mohli začať aj skôr no nikto netušil.

miskam333
autor
8. jan 2021

@bororka Verím tomu a držím palce. Jedno nám na 6ty deň dobehlo😊tak boli 3

miskam333
autor
8. jan 2021

@ciarafan Držím palčeky nech všetko dobre dopadne 👍❤️

sirka9
8. jan 2021

no, tak ja som dnes dostala termín ET. o týždeň v sobotu. nejak sa to celé zomlelo veľmi rýchlo od dg po vklad 🙂 ani som sa nestihla zmieriť nejak s dg a už je to tu. baby, držím nám všetkým palečky. hor sa do boja

sasenka6
8. jan 2021

@miskam333 ja chodím do Iscare BA. Dnes začínam stimulovať. Je to druhé ivf 😬 kedy budeš mat vklad? 🤗

miskam333
autor
8. jan 2021

@sirka9 tak nech sa určite uchytí a vydržiii 🙂 už ej to par mesiacov od kedy sme sa dozvedeli že počat prirodzene bude u ans problem a dodnes enchapem a som z toho v šoku a asi sa to asi ani nezmení ...ale tak všetko sa deje pre nejaký dovod je evrim že je to pre to aby si nás našlo až to spávne 🙂

miskam333
autor
8. jan 2021

@sasenka6 momentálne mam 5 den cyklu tak počítam že niekedy koncom januára 🙂 ak dobre počítam a pojde všetko ako ma tak cca 25 -28 januar . 🙂

sasenka6
8. jan 2021

@miskam333 tak držím palce✊🏻, mne ak vyjde stimulácia, opu tak et by mal byt 23-24. Január ✊🏻

miskam333
autor
8. jan 2021

@sasenka6 tiež velmi držím palčeky nech máš krasne embryjka 🙂

sirka9
8. jan 2021

@miskam333 no, ja som sa dg dozvedela mesiac dozadu. takže som nemala moc času sa s tým vyrovnávať 🙂 ale asi to je aj dobre. človek nerozmýšľa nad tým, čo, prečo, keby ... mám darované vajíčka. takže uvidíme, čo na to moje telo. prvý pokus. aj tebe držím palce, nech to vyjde.

18dada18
8. jan 2021

Ahojky, ja idem zajtra na kontrolu pred mojim 2hym Ket. Ak bude všetko v poriadku tak budúci týždeň mam Ket 😊 tesim sa a zároveň sa bojim. Z prvého ketu sme sa netesili dlho. Babatenko to vzdalo príliš skoro 😒 tak verim, ze tento druhy uz vyjde so šťastným koncom 🥰

ciarafan
8. jan 2021

@miskam333 ďakujem dúfam že áno mám dlhý protokol a ty?

ciarafan
8. jan 2021

@miskam333 tiež ti držím palce ako každej jednej

miskam333
autor
8. jan 2021

@ciarafan mala som dlhý protokol taktiež 😊

ciarafan
8. jan 2021

@miskam333 už máš zasebou všetko?koľko ta to stalo

tajka8
9. jan 2021

@18dada18 Ahoj sme na tom rovnako, prvy KET uspesny, ale babatko odislo. Chystam sa hned na druhy KET, cim skor tym lepsie. Drzim palce 🙂

voskovka
9. jan 2021

Ahojte.my sme boli v utorok na KET.teraz čakáme.mali sme tretieho posledného mraziacika.ale cítim sa tak že to asi nevyšlo...😒

18dada18
9. jan 2021

@tajka8 uz si mala aj ms? Ja som dnes po kontrole, vo štvrtok mam vklad 😍 tesim sa, bojim sa. Booze. Drzim nam vsetkym palce ❤🍀🍀🍀

bororka
9. jan 2021

@voskovka Ahoj, držím palce a nevesaj hlavu, kym to nemáš potvrdené. Skús sa nejako odreagovať /mne zaberá upratovanie 😉/. Posielam svoju pozitívnu 🤗 Verím za teba, ze to dobre dopadne

tajka8
9. jan 2021

@18dada18 Drzim palce, v kolkom tt si potratila? Mne sa to stalo len predvcerom, pichli mi aj injekcie n zastavenie, ale nezvladli sme to. Teraz uz vobec nekrvacam, cakam, kym sa to zacne, aby som mohla ist na kontrolu. Dufam, ze na druhy pokus sa to podari a bude vsetko v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre