Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

milacik3
17. apr 2014

baby brali ste inofolic spolu s clostylbegytom mne to odporucila doktorka z nicoho nic mi skoncila ovulka nemala som ju uz 2 mesiace :( Ked to niekto bral podarilo sa mu otehotnie kedze clostyl pomaha k ovulacii a inofolic ku kvalite vajicok

ragaca
17. apr 2014

Ahojte baby mal niekto z vas nejaku diagnozu ze AMH. 0.57.A ak hej ci stw aj otehotneli.dakujem

janka820
17. apr 2014

Ja som brala inofolic mesiac a pol potom som zostala tehu...ale bohuzial MAtakze sa snazime nanovo a tentokrat mi ho aj lekar odporucil. Dva sacky denne.ale k veci, chcem sa vas spytat, ci mi nemohol posunut ovu o take dva tri dni?cyklus mam tak 30,29dnovy. je to mozne?som 16dc a dnes som mala hnedy flak jak vytok ale len raz...tak som pomylena ze preco a co a ako :D snazili sme sa kazdy den. Prvy krat ked som otehu som to nestihla ani odsledovat,proste som ho brala snazili sa a hned to vyslo. Tak teraz to az zacinam trocha sledovat.

mentolka12
17. apr 2014

@janka820 je kľudne možné, že Ti inofolic posunul ovuláciu odporúčam meranie bazálnej teploty údajne na ovulačné testy je veľmi malá spoľahlivosť ...a nevieš, že keď sa snažíte o babatko nemalo by sa každý deň ale každú druhý deň milovať? 🙂 lebo za jeden deň nestihnú dozrieť kvalitné spermie to odporúčajú gynekológovia 🙂)

janka820
17. apr 2014

@mentolka12 hm no vidis to. Hovorim ze to sledujem citam skumam len kratko. Pocula som ze obden ale neprikladala som tomu dolezitost.tak viem nieco nove dakujem😉 a bt som si merala
13dc:36,2
14dc:36,4
15dc:36,4
16dc:zabudla
17dc:36,7
Zatial tak. 🙂

janka820
17. apr 2014

@mentolka12 este som sa aj pomylila v tom prvom prispevku ze 16dc som.ale som 17dc... Neska mi to nemysli no 😀

mentolka12
17. apr 2014

@janka820 ja len dúfam, že inofolic dopomôže každej k tomu po čom najviac tuží 🙂

renata5
17. apr 2014

Ahojte baby uz 2 den neberiem inofolic lebo citim sa zle a nesla som do lekarne myslite ze to vadi?????zajtra uz pojdem kupit a este sa chcem spytat pijem raz denne kavu rano a az vecer pijem inofolic to tak mozem???? a ako ho pijete vy?== na lacno alebo????

mentolka12
17. apr 2014

@renata5 ma sa pit na lacno (min. pol hodinky pred uzitim sa nema jest) ... Kofeinove pitie sa moze ale min. 2 hodinovy rozdiel by tam mal byt (informacia od gynekologa) ...ja ho pijem 2x denne ako vacsina bab

renata5
18. apr 2014

@mentolka12 ja sa najem o 17 a dam si ho o 19 napriklad

ragaca
18. apr 2014

ahojte pomohlo niekomu otehotniet pomocou inofoliku pri diagnoze AMH 0,57 a LH/FSH 2,67 dakujem za kazdu aj pozitivnu odpoved

afra
18. apr 2014

Baby je tu niektora, ktorej bolo z inofolicu tazko na zaludku? Ja mam pol hodinu po vypiti zaludok ako keby som bola na mori na lodi

petrahanka
20. apr 2014

ahojte baby, písala som tu na 175 strane a pred pár dňami mi doktor potvrdil tehu , som v 6tt 🙂 Pred mesiacom po mojej skúsenosti nájdení dvoch // a následnom krvácaní som ani neuvažovala ,že hned o mesiac by som mohla otehotnieť a teraz je to tu 🙂 s manželom sme neskutočne šťastný. Minulý mesiac po krvácaní mi lekár dal Duphaston ale nebrala som ho lebo som mala z neho depresie a Inofolic mi kázal nebrať, že mám počkať asi nejaký mesiac tak som ho nebrala. Namiesto toho som začala piť mladý jačmeň ,ktorý pomáha odkysliť organizmus, zbaviť ho škodlivín a doplniť ho potrebnými vitamínmi. Myslím s,i že práve to bol ten zázrak vďaka ktorému som otehotnela hneď. A ešte jedna zaujímavosť. Minulý týždeň ked mi už 2 týždne meškala mrcha a nemala som žiadne iné príznaky som sa vybrala ku gunek. na injekciu na vyvolanie mrchy že už mi 17 .dní meška lenže práve v ten deň tam lekár nebol tal som si zo srandy kúpila test . Hned ako som prišla domov som si ho urobila a ciarky boli tam ani som neverila vlastným očiam len som sa smiala a každú minútu som sa pozerala či čiarka náhodou nezmizne 🙂 ale na druhej strane som sa aj veľmi bála aby to bolo všetko v poriadku...našťastie je a nabudúce ideme už na sono srdiečka 🙂

sasie
autor
22. apr 2014

@milacik3 ak beres clostyl spolu s inofolicom tak sa ti zvysuje sanca na tehu... Ked inofolic nestaci tak sa dava aj clostyl. Takze pohoda, drzim palce 🙂

sasie
autor
22. apr 2014

@petrahanka a tO si si kupila nejaky napoj aebo prasok? Nemas link? Dik 🙂

sasie
autor
22. apr 2014

@afra mne nebolo zle, ale stale som bola hladna 🙂 ale mozes sa opytat tuna bab v skupine 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/6023/

petrahanka
22. apr 2014

@sasie je to mladý jačmeň vo forme prášku už ho pijem skoro 2 roky ale teraz som mala pol roka pauzu az minuly mesiac som začala znovu. Vyrába ho firma Green Ways ale nedá sa kúpiť v obchode ani v lekárni. Je to 400 g balenie a vydrží to cca 3 mesiace a stojí 48€ a mieša sa to v šejkri. Objednávam si ho od kamošky . Myslím že aj Andy Timková z Markízy ho propaguje.

sasie
autor
22. apr 2014

@petrahanka dakujem 😉

renata5
23. apr 2014

ahojte baby chcem sa spytat uz vyse mesiaca beriem inofolic doteraz som vedela kedy mam ovulku cyklus 29 dnovy najviac plus tri dni tento mesiac som ani nemala ovulku ani som nevedela kedy a zajtra cakam menzes tak som zvedava stalo sa vam to niekedy :

julciatko1
24. apr 2014

@renata5 Ahoj 🙂 Mne moja dr. povedala, že inofolic zvykne posunúť ovuláciu, tak si mám robiť ovulačné testy ,aby som vedela, že kedy ju mám teraz.

tana85
24. apr 2014

@petrahanka andy ma svoj obchod/poradnu v petrzalke na zaporozskej, robi aj vysetrenie takym nejakym magneto pristrojom. je to zvlastne, ale boli sme s priatelom u nej, ani nehovorili o tom, ake mame problemy a ona zacala zrazu hovorit vsetko, co nas trapi...cez ten pristroj

amonda
24. apr 2014

@ragaca ahoj, ja mam AMH = 0 (nerobim si zarty) 5 rokov nic, teraz som pila inofolic nejaky 3 mesiac a vcera potvrdene tehu, to je najvacsi posun za tych pat rokov aky som mala...pila som aj caj - vitex jahnaci

renata5
24. apr 2014

@julciatko1 dnes som mala dostat menzes zatial nic len biely vytok mam

mentolka12
24. apr 2014

@julciatko1 mne povedal gynekológ že ovulačné testy sú úplne zbytočné že vôbec nie sú spoľahliví, že sa treba spoliehať na bazálnu teplotu tak neviem

julciatko1
24. apr 2014

@renata5 Tak ti možno meškajú, mne sa to stalo už 2x, ale mňa strašne ovplyvňuje moja psychika. Teraz som zmenila prácu a ms mi meškala 10 dní. V tom najlepšom prípade si možno... nechcem to zarieknúť 🙂 Ale taký výtok mávam pred ms.

julciatko1
24. apr 2014

@mentolka12 Vieš čo 😀 moja dr. zase tvrdí, že na bazálku sa nedá vôbec spoliehať, ona len ovulačným verí 😀 Koľko doktorov toľko názorov. Ja nemám rada ovulačné testy lebo nesmiem niekoľko hodín predtým piť, ale čo už keď musím...

mentolka12
24. apr 2014

noo tak veselo potom fakt pri tých doktoroch ach jaj kto sa z nich má vysomáriť 🙂) hlavné je, aby plnili naše túžby či už z ovulačnými testami alebo z bazálnou teplotou 🙂

julciatko1
24. apr 2014

@mentolka12 presne tak 🙂 a ty si ako na tom? Ako dlho sa snažíte o dieťatko?

mentolka12
24. apr 2014

@julciatko1 my sme to doteraz nejako aktivne neriesili nakolko ja som mala problemy s menstruaciou raz som ju nemala vobec, inokedy aj 2 tyzdne vkuse tak toto som si davala dokopy cca pol roka, potom prisli problemy v rodine ktore posunuli vsetko nabok takze ak to zhrniem tak od decembra sa snazime ale gyndos povedal, ze inofolic mam brat 4 mesiace 2x denne, a mam schudnut 10kg takze mam co robit a ak sa nepodari do pol roka mam ist a da mi lieky nakolko mam ovulku skoro vobec :( aspon bazalna teplota to tvrdi a aj ovulacne testy takze asi tak

julciatko1
24. apr 2014

@mentolka12 a keď si teraz meriaš bazálku, tak stále nič? Ani inofolic nepomáha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre