Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

suzanecka1
16. okt 2014

@cmelica ak je to aktuálne napíš mi do správy

adamnela
16. okt 2014

@1234lubka ved ja som ho mala po konzultacii s lekarkou kvoli PCO a aj tak mi to robilo sarapatu...NO neviem, som jeden z pripadov, ktorym nevyhovuje..Nevadi, vratila som sa k Fytosoji...

cmelica
16. okt 2014

@suzanecka1 ahoj,uz je predany ...

1234lubka
16. okt 2014

@adamnela na kazdeho inacvplyva...ja stale v tom mesiaci kedy som bralahned zkratil cyklus...teraz budem poctivo pravidelne brat..

viva13
16. okt 2014

Baby brali ste niektorá Infolic pred ET alebo KET? Podarilo sa vám otehotnieť? Kolko je toho treba využívať, alebo kolko dní pred vkladom? Je vhodný aj pri umelom?

adamnela
17. okt 2014

@1234lubka jasné, každá sme iná a každej z nás vyhovuje niečo iné..🙂

1234lubka
17. okt 2014

@viva13 neviem ci by tipomohol, vtehotenstve sa uz nema uzivat. On stimuluje vajecniky aby produkovali kvalitne oplodneniahodne vajicka. On ti nesposobi oplodnenie ani neudrzi tehotenstvo. Skratka ten inositol stimuluje vajecniky. Pokial s tym nemas problem budes ho zbytocne uzivat. Moze naopak viac uskodit ako pomoct. Uzivanie by sa malo konzultovat z lekarom. Potom sa siria diskusieze inofolic nepomaha, ze mi rozhadzal cyklus (bodaj by nie ked ho zacne uzivat zena zo zdravymi vajecnikmi ktore su potom prestimulovane). to ze sa nedari otehotniet moze mat milion pricin. Inofolic pomaha pri pco, pri znizenej funkcii vajecnikov hlavne....lepsie to vie vysvetlit lekar. Rozhodne to nieje zazrak ktory kazdej zene pomoze otehotniet. Aj na baleni sa pise ze sa uziva pri nedostatku inositolu v organizme

monicka80
22. okt 2014

Ahojte, predam Inofolic 1 a 1/2 balenia, riadne v spotrebe, za 15 €. V Ba je mozne osobne odovzdanie. Ak mate niektora zaujem, kludne sa ozvite.

pirulienka
22. okt 2014

čafte kočky, mám na predaj 3 balenia Inofolicu (20ks v jednom balelení) s exp. 11/2015 za 28 eur spolu s poštovným. V BA možnosť osobného odberu. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

lenka0714
23. okt 2014

@pirulienka ahoj 🙂 je to prosím ešte aktuálne? mala by som záujem ;)

avonlady1984
23. okt 2014

Ahojte.Aj ja mám na predaj Inofolic jedno celé balenie,ja uz nepotrebujem lebo som tehotná 🙂 rada by som to predala v lekárni stojí 15.25 a ja by som predala za 10eur.Ak máte záujem tak mi napíste 🙂

pirulienka
23. okt 2014

ahoj lenka0714, inofolic je už žiaľ predaný...

lenka0714
23. okt 2014

@avonlady1984 ahoj a je to aj s postovným? alebo si z BA?

mentolka12
23. okt 2014

baby mám na predaj 3 krabičky inofolicu (2 balenia plné a v treťom balení chýba jeden sáčok) všetko spolu za 40 euro alebo dajte poprípade návrhy na cenu, ďakujem

gabulienka12
25. okt 2014

Ahojte zháňam inofolic akékoľvek množstvo za dobru cenu ak niekto mate napíšte mi prosím . Ďakujem

avonlady1984
27. okt 2014

@lenka0714 ahoj.No hej,spolu s postou..Som z Hurbanova.

lenka0714
28. okt 2014

@avonlady1984 ano ano chcem

lucy130881
3. nov 2014

Ahojte zienky zacala som brat inofolic a chcem sa vas opytat po akej dobe vam zacal ucinkovat a ci sa vam podarilo otehotniet. dakujem 🙂

hranoska
6. nov 2014

ahojte baby, uzivam inofolic 2 mesiace..dnes som 18DC a uz 4 dni mam take jemne krce v podbrusku, bolest v krizoch, take ako pred MS..ovulaciu nemam, som si ista, ziadny hlien..pocitujete pocas uzivania inofolicu tiez taketo nieco?

janulka999
8. nov 2014

@ivec16 ahoj 🙂 v takom centre su vsetky vysetrenia hradene poistovnou? myslim klasicke, ako su zistovanie pricin, meranie folikumetrie..atd.

nam sa 7 mesiacov nedari.. mam uz 36 rokov, partner 43. mala by som to uz asi riesit cez lekarov, necakat rok pri mojom veku.. vsak? lebo pise sa, ze po roku nedareni sa, navstivit lekara... poradte, neposle ma gyn domov, ze sa este malo snazime?
dakujem 🙂

lenka0714
9. nov 2014

@hranoska presne takto sa citim aj ja ale robila som si test a čiarka iba jedna :(

alexia17
9. nov 2014

@janulka999 v nasim veku nemusis cakat rok. Skus najskor svojho gyn, nech ti soravi zakladne vysetrenia, ale mozes ist rovno do centra. ;) drzim palce

ennynka
9. nov 2014

@janulka999 po 35.roku sa uz po polroku odporuca ist k doktorom...

janulka999
9. nov 2014

dakujem dievcata 🙂 inofolic beriem treti mesiac, ale zda sa mi, ze nejak po nom nemam chut na sex ako inokedy :D a tiez sa mi zda, ze okolo ovulacie ani ln "nechodim"... zajtra sa idem dat podrobne prezriet ku gyn.. nie je na co cakat uz.. drzte palce. 🙂

alexia17
9. nov 2014

@janulka999 drz sa ;)

janulka6818
9. nov 2014

ahojte ja som tu pisala pred par mesiacmi ze sa mi nedari otehotniet uzivala som inofolic asi 5 mesiacov kedze som nemala ziadnu ovulaciu. potom mi moj gynekolog nasadil duphaston a neskor uz aj clostilbegyt a pregnyl. po tych 5 mesiacoch som sa ho pytala kolko nam uzivat inofolic a on na to ze ked uz beriem clostil nieje nutne aby som ho uzivala. ja nehovorim ze mi inofolic nepomohol vobec ale neotehotnela som,
ale aspon mi nastartoval ovulaciu.

aurlinka
9. nov 2014

Ahojte, tiež predám 4,5 balení Inofolicu (tj.90 sáčkov) 🙂 v prípade záujmu mi, prosím, píšte IP.

elle7
10. nov 2014

kupim inofolic, komu zostal a uz ho nepotrebuje.
Vdaka

katkatonkova
10. nov 2014

@janulka999 ahoj...to sa snazite o prve?...lebo mi sa tie snazime o nase o prve...ja mam 36 a muz 39...snazime sa uz cca pol roka no tiez to asi budeme riesit cez nejake ferti centrum....tiez nechceme cakat kym sa nam normalne zadariiii...

janulka999
11. nov 2014

@katkatonkova ahoj, ano o prve 🙂 ked som mu povedala, ze len 6 mesiacov sa snazime.. tak povedal, ze to je malo.. no ja som mu hned na to, ze ja vo svojom veku nechcem cakat dalsich 6 mesiacov..tak ma prezrel, nasiel 20 mm folik a ze sa mame hned vecer snazit 🙂) o dva dni mam ist na kontrolu, skontroluje folik, co sa s nim stalo, ci praskol, ci ma zlte teliesko...
a ked sa nezadati tehu, tak ideme riesit dalej. ci sme obaja ok. cize vysetrenie spermiogramu (dal mi hned kelimok 😀 ), skontroluje priechodnost vajecnikov, vysetrenie na infekcie.. atd. bol super, mala som dobry pocit. 🙂
podla mna necakaj, ak je nejaky zadrhel, treba cim skor riesit, cas nam zial uteka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre